• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش جدیدترین اسمارت فون ها و تبلت های آندرویدی ، خوشقیمت ، باکیفیت و قدرتمند

Amin_CaraGT2

Registered User
لایک‌ها
94
پست اول بروز شد
عکس خوشگل از HTC با آرم اضافه شد

به جز اینا چیز دیگه نداری؟؟؟ تو عکس اولی اون همه گوشی هستش که
4هسته ای میخوام
لطفا یه عکس از پست وان ایکس بزارید

فقط با کیفیتشو میزارم
4 هسته ای قراره برای تابستون آفر اعلام کنن
قرار دادم

استارتر تبلت با کیفیت چیزی داری؟

بحث گارانتی باید ردیف کنم

سلام داداش.عزیز من بچه عظیمیه هستم تو نمونه عکساز تابلو آزادگان گذاشتین.میشه یه شماره تماس و آدرس بدی به ما که حضوری خدمت همشهری گلمون برسیم خدا بخواد یه انتخاب خوب داشته باشیم.احتمالا هایر.فردا هستین؟ من یکم به علت سفر عجله دارم.

هفت تیر هستم پاساژ کیش واحد 224

پ خ دادم خدمتتون
لطفا ج بدین
مرسی;)

بله

دادا 4راه هفت تیر بازار کیش پلاک 224 البته 2صفحه قبلم ادرسشو حاج امین گذاشته بود

مرسی

دوستان ضد آب بودن هایر تست شد، کاملا ضد آبه!! ___________ در حال تست جهت نوشتن ریویو!

100% ضد آبه

تست شده یه چند نفر مثل این که تست کردن

خیالت راحت میتونی تشریف بیاری 2 ساعت جلوتون دا

تا چه زمان؟

به عنوان مثال سونی ها تا 30 دقیقه تو عمق 1 متری تضمین شدند. شما چه مدت زیر آب قرار دادین؟

خیلی ممنون بابت اطلاع رسانی

خیالت راحت چند ساعت هم دوام میاره

دمه شما گرم.ممنونم.

ip67 و ip57 آیین نامه هستن ( استانداردن ) و شرایط احرازش برای همه ی شرکتها یه جوره!

استاندارد IP67 داره

werty12

Registered User
لایک‌ها
278
داداش گلم گوشی هایر 718 - مال شما برچسب شماره سریال روی جعبه گوشی نداره؟

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
دوستان استارتر محترم اینو بدونید یه گوشی براشون میاد قبلش خودشون نمونش رو تست میکنن بعد سفارش میدن و بی کمو کاستی همه چیزو میگن حالا هی بگن ضد ابه شما باز بپرسین

98saman

Registered User
لایک‌ها
1,200
استارتر مثل این که این هایر ها سریال درستی ندارن ایا شما تایید میکنید؟

hbptbs

Registered User
لایک‌ها
53
خب دوستان یه لحظه بشینید و این بررسی رو بخونید تا با هایر آشنا شید : اول که من میخواستم یه گوشی آندرویدی بخرم رفتم سراغ ویلدفایر اس که حدود 500 ت قیمت داشت. اصلا دلم باهاش نبود چون هم سی پی یوش واقعا پایین بود و هم کیفیت صفحه ش جالب نبود! داشتم یه چرخی میزدم که دیدم یه گوشی هایر میفروشن، زیاد دقت نکردم. یه چند روز که گذشت اومدم دیدم عجب فیدبک های عالی ای واسه این گوشی دادن! دلو زدم به دریا و رفتم خریدم چون قیمتش خیلی پایینه و اگه نقص خاصی همداشته باشه پوشونده میشه! الانکه دارمش میخوام یه چندتا چیز ازش بگم : 1- کیفیت دوربینش خوبه ( در حد همون N95 خودمون ). فقط مشکلش نداشتن فلاشه!! 2- کیفیت صفحه ش هم عالی نیست ولی حدودا عالیه. ( عالینیست چون الان شما بخوای ال سی دی گالکسی اس رو بخواید بخرید باید 400ت پول بدید! یعنی این گوشی از قیمت اون صفحه نمایشهم ارزونتره پس منصف باشید!! البته صفحه نمایشش درحد X10 سونی اریکسون هست ). 3- سرعتش خوبه فقط یکم رامش از یه رابط کاربری خاصی استفاده میکنه که بد نیس ولی شاید یکی دوس داشته باشه جور دیگه باشه ( دوستان براش توی Vondroid رامهای کاستوم پیدا کردن که میتونید از اونا استفاده کنید ). این یکی از برتریای این گوشی که دولپر هایی داره که دارن رام کاستوم براش میسازن! 4- ضد آب بودنش رو تست کردم ضد آب بود ( انتظار نداشته باشید گوشیمو ببرم 1 متر زیر آب تایم بگیرم ببینم کی آب میره توشو خراب میشه  ) 5- باتریش محشره!! نکته ی جالبی که هست اینه که صفحه نمایشش خیلی انرژی مصرف نمیکنه ( در حالی که کسانی که گوشی آندرویدی دارن و حتی اپلها هم بسیار به نور صفحه حساسن، من حدودا نور صفحه م 50 درصده وقتی میرم تو هیستوری باتری میبینم زده مصرف صفحه از کل مصرف 7 درصد است!! ) 6- کیفیت صدا مکالمه ش خوبه. کیفیت صدای پخش آهنگش مثل گوشیای دیگه س! ( معمولی ) 7- جی پی اسش رو من تست نکردم ولی دوستان تست کرده بودن گفتن خیلی قویه! 8- تاچش هم به اپل نمیرسه ولی خوبه!!!!!! 9- چیز دیگه یادتون اومد بگید تست کنم! 10- مدلهای مختلفی در داخل مغازه موجوده، اگه میتونید حضوری هم مراجعه کنید ای بد نیس!! یکی از بزرگترین مزیتها اینه که میتونید برید مغازه هم وان ایکس و هم هایر رو تست کنید هرکدومو خواستید بخرید برید حالشو ببرید :) سوالی بود در خدمتم...

98saman

Registered User
لایک‌ها
1,200
خب دوستان یه لحظه بشینید و این بررسی رو بخونید تا با هایر آشنا شید : اول که من میخواستم یه گوشی آندرویدی بخرم رفتم سراغ ویلدفایر اس که حدود 500 ت قیمت داشت. اصلا دلم باهاش نبود چون هم سی پی یوش واقعا پایین بود و هم کیفیت صفحه ش جالب نبود! داشتم یه چرخی میزدم که دیدم یه گوشی هایر میفروشن، زیاد دقت نکردم. یه چند روز که گذشت اومدم دیدم عجب فیدبک های عالی ای واسه این گوشی دادن! دلو زدم به دریا و رفتم خریدم چون قیمتش خیلی پایینه و اگه نقص خاصی همداشته باشه پوشونده میشه! الانکه دارمش میخوام یه چندتا چیز ازش بگم : 1- کیفیت دوربینش خوبه ( در حد همون N95 خودمون ). فقط مشکلش نداشتن فلاشه!! 2- کیفیت صفحه ش هم عالی نیست ولی حدودا عالیه. ( عالینیست چون الان شما بخوای ال سی دی گالکسی اس رو بخواید بخرید باید 400ت پول بدید! یعنی این گوشی از قیمت اون صفحه نمایشهم ارزونتره پس منصف باشید!! البته صفحه نمایشش درحد X10 سونی اریکسون هست ). 3- سرعتش خوبه فقط یکم رامش از یه رابط کاربری خاصی استفاده میکنه که بد نیس ولی شاید یکی دوس داشته باشه جور دیگه باشه ( دوستان براش توی Vondroid رامهای کاستوم پیدا کردن که میتونید از اونا استفاده کنید ). این یکی از برتریای این گوشی که دولپر هایی داره که دارن رام کاستوم براش میسازن! 4- ضد آب بودنش رو تست کردم ضد آب بود ( انتظار نداشته باشید گوشیمو ببرم 1 متر زیر آب تایم بگیرم ببینم کی آب میره توشو خراب میشه  ) 5- باتریش محشره!! نکته ی جالبی که هست اینه که صفحه نمایشش خیلی انرژی مصرف نمیکنه ( در حالی که کسانی که گوشی آندرویدی دارن و حتی اپلها هم بسیار به نور صفحه حساسن، من حدودا نور صفحه م 50 درصده وقتی میرم تو هیستوری باتری میبینم زده مصرف صفحه از کل مصرف 7 درصد است!! ) 6- کیفیت صدا مکالمه ش خوبه. کیفیت صدای پخش آهنگش مثل گوشیای دیگه س! ( معمولی ) 7- جی پی اسش رو من تست نکردم ولی دوستان تست کرده بودن گفتن خیلی قویه! 8- تاچش هم به اپل نمیرسه ولی خوبه!!!!!! 9- چیز دیگه یادتون اومد بگید تست کنم! 10- مدلهای مختلفی در داخل مغازه موجوده، اگه میتونید حضوری هم مراجعه کنید ای بد نیس!! یکی از بزرگترین مزیتها اینه که میتونید برید مغازه هم وان ایکس و هم هایر رو تست کنید هرکدومو خواستید بخرید برید حالشو ببرید :) سوالی بود در خدمتم...

شماره سریال در جعبه داره ؟ برچسبی که روی جعبه میزنن

cyres

Registered User
لایک‌ها
673
ابر شهــر،خاک وطن من♥ส็็็็็็็็็็็็็็็نیشابــور منส
دیروز که یه لجظه چک کردم همخونی داشت جعبه با گوشی!

دوست عزیز
فیلمبرداری ش رو با چه کیفیتی ضبط میکنه؟480ps میگیره حداقل؟
در ضمن من به ضد آب بودن نیازی ندارم!
بر عکس نیاز به ساپورت حداقل و چند تا کاستوم رام دارم...
چشمم این one x رو گرفته
چیزی پیدا میشه واسش؟
ممنون...

hbptbs

Registered User
لایک‌ها
53
دوست عزیز فیلمبرداری ش رو با چه کیفیتی ضبط میکنه؟480ps میگیره حداقل؟ در ضمن من به ضد آب بودن نیازی ندارم! بر عکس نیاز به ساپورت حداقل و چند تا کاستوم رام دارم... چشمم این one x رو گرفته چیزی پیدا میشه واسش؟ ممنون...
والا کیفیتش رو بصورت عددی نداره! نوشته FINE و باید بگیرم بریزم رو سیستم ببینم چطوریه! خبر میدم اینو! منم نیاز به ساپورت داشتم ولی در کل هایر فک کنم ساپورتش بهتره چون من براش رام یافتم! تو دراپ باکسم هست. تو Vondroid هم که بخشی براش داریم. رام کاستوم هم داره ( فک کنم یکیشم شبیه گالکسی تب بود!! ) وان ایکس خیلی خوب بود، فک نکنم زیاد نیاز به رام جدید داشته باشه! همون رام خودشو بک آب بگیری حله!! من خودم اگه یکم دیگه میموندم و اینو نمیخریدم نظرم رو وان ایکس بود! ضد آب بودن هم به درد زیر بارون با گوشی حرف زدن میخوره! نه اینکه باهاش بری دریا از موجودات محترم زیر آب عکس بگیری که :)) در ضمن اگه بتونی حضوری مراجعه کنی میتونی تستشون کنی! فقط با خودت باید تشت آب ببری :)

hoss13

Registered User
لایک‌ها
15
سلام داداش عکس از این اس3 فول کپی بزار لطفا(چندتاعکس واضح از همه جهات +صفحه روشن از گوشی رنگ سفیدش) راستی اس4 نیومد ؟ فقط همین چند تا مدل رو موجود داری ؟ ممنون منتظر عکسیم

cyres

Registered User
لایک‌ها
673
ابر شهــر،خاک وطن من♥ส็็็็็็็็็็็็็็็نیشابــور منส
والا کیفیتش رو بصورت عددی نداره! نوشته FINE و باید بگیرم بریزم رو سیستم ببینم چطوریه! خبر میدم اینو! منم نیاز به ساپورت داشتم ولی در کل هایر فک کنم ساپورتش بهتره چون من براش رام یافتم! تو دراپ باکسم هست. تو Vondroid هم که بخشی براش داریم. رام کاستوم هم داره ( فک کنم یکیشم شبیه گالکسی تب بود!! ) وان ایکس خیلی خوب بود، فک نکنم زیاد نیاز به رام جدید داشته باشه! همون رام خودشو بک آب بگیری حله!! من خودم اگه یکم دیگه میموندم و اینو نمیخریدم نظرم رو وان ایکس بود! ضد آب بودن هم به درد زیر بارون با گوشی حرف زدن میخوره! نه اینکه باهاش بری دریا از موجودات محترم زیر آب عکس بگیری که :)) در ضمن اگه بتونی حضوری مراجعه کنی میتونی تستشون کنی! فقط با خودت باید تشت آب ببری :)

اگه زحمت بکشی و پ خ کنی این موردو خیلی ممنون میشم!ببین با چه رزولوشنی میگیره و اگه میتونی ببین چند PS میگیره
نمیدونم چرا اینقدر رفقا بی معرفت شدند!چند نفر از بچه های پی تی گرفتند اما سر همه شون شلوغه!
و حتی جواب آدمم نمیدن :|
یه دونه شو همشهری مون گرفته...فردا میرم از نزدیک ببینم چطوریاس!
بازم ممنون!

fireinpole

Registered User
لایک‌ها
936
720p با سرعت 30 فریم در ثانیه

hbptbs

Registered User
لایک‌ها
53
اگه زحمت بکشی و پ خ کنی این موردو خیلی ممنون میشم!ببین با چه رزولوشنی میگیره و اگه میتونی ببین چند PS میگیره
نمیدونم چرا اینقدر رفقا بی معرفت شدند!چند نفر از بچه های پی تی گرفتند اما سر همه شون شلوغه!
و حتی جواب آدمم نمیدن :|
یه دونه شو همشهری مون گرفته...فردا میرم از نزدیک ببینم چطوریاس!
بازم ممنون!

دادا جدا از رزولیشن فک نمیکنم فیلمش خیلی با کیفیت باشه. اینجور ک حس میکنم سرعتش خوبه ولی تصاویر با کیفیت نیس. باز رو سیستم میبینم نظر قطعی میدم ولی عکسش به نظرم خوبه!

Sent from my HW-W718 using Tapatalk 4 Beta

720p با سرعت 30 فریم در ثانیه

عزیز من شاهکارت در مورد تعویض رام هایرو تو تاپیکای دیگخ دیدم.
ی توضیحی هم اینجا بدی ممنون میشم:)

Sent from my HW-W718 using Tapatalk 4 Beta

ferhat178

Registered User
لایک‌ها
10
با سلام
از استارتر محترم و یا دوستانی که وان ایکس خریدن یه سوال دارم . 3G رو ساپورت میکنه ؟ منظورم مکالمه تصویری نیست ها فقط از دیتا و اینترنت رایتل میخوام استفاده کنم. خیلی ممنون میشم جواب بدین ...

Abolfazl007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز 4 هسته ای Htc رو نمیارین؟

abrt

Registered User
لایک‌ها
3
سلام من یه دونه one x میخوام دوستانی که خرید کردن اگه ممکنه با نرم افزار antutu چک کنن ومشخصات دوربین وسایر بخشها بخصوص امتباز بنچمارکش رو اعلا م کنید
برای خرید یه شماره تماس لطف میکنید

Amin_CaraGT2

Registered User
لایک‌ها
94
داداش گلم گوشی هایر 718 - مال شما برچسب شماره سریال روی جعبه گوشی نداره؟

هایرها عمدتا جعبه هاش تو دبی جا به جا میشه ولی میشه سریالشو از پشت گوشی داد پرینت بگیرن روی جعبه

مرسی عزیز

دوست عزیز
فیلمبرداری ش رو با چه کیفیتی ضبط میکنه؟480ps میگیره حداقل؟
در ضمن من به ضد آب بودن نیازی ندارم!
بر عکس نیاز به ساپورت حداقل و چند تا کاستوم رام دارم...
چشمم این one x رو گرفته
چیزی پیدا میشه واسش؟
ممنون...

هایر 720p HD هم ضبظ میکنه
وان ایکسه مثل گوشی های نکسوس آندروید خام روشو نصبه و سرعت بسیار بالایی داره به همین خاظر اصلا احساس نیاز به رام نخواهید داشت

سلام داداش عکس از این اس3 فول کپی بزار لطفا(چندتاعکس واضح از همه جهات +صفحه روشن از گوشی رنگ سفیدش) راستی اس4 نیومد ؟ فقط همین چند تا مدل رو موجود داری ؟ ممنون منتظر عکسیم

ایبار که نشد ولی بار بعدی حتما

با سلام
از استارتر محترم و یا دوستانی که وان ایکس خریدن یه سوال دارم . 3G رو ساپورت میکنه ؟ منظورم مکالمه تصویری نیست ها فقط از دیتا و اینترنت رایتل میخوام استفاده کنم. خیلی ممنون میشم جواب بدین ...

خیر ساپورت نکرد

دوست عزیز پخ زدیم لطفا جواب بدید با سپاس
جواب دادم

سلام دوست عزیز 4 هسته ای Htc رو نمیارین؟
فعلا خیر
سلام من یه دونه one x میخوام دوستانی که خرید کردن اگه ممکنه با نرم افزار antutu چک کنن ومشخصات دوربین وسایر بخشها بخصوص امتباز بنچمارکش رو اعلا م کنید
برای خرید یه شماره تماس لطف میکنید

امتیاز دقیقش 6200 Antutu امتیاز میگیره
02632238557

بالا