• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش جدیدترین اسمارت فون ها و تبلت های آندرویدی ، خوشقیمت ، باکیفیت و قدرتمند

saeed74

Registered User
لایک‌ها
211

Abolfazl007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

Amin_CaraGT2

Registered User
لایک‌ها
94
4عدد هایر(2تا سفید،2تا مشکی) جهت نمونه خریداری شد
بسیار آدم باحال و فروشنده ی خوش برخوردی هستند
منتظریم فردا برسه این دسته گل ها
:lol:

تایید میشه با تیپاکس ارسال شد و کدرهگیری اعلام شد

بنده نیز یکی از ایشون خریداری کردم منتظرم دستم برسه...

تایید میشه با پست پیشتاز ارسال شد و کد رهگیری اعلام شد

هایر خریدی؟ بدستت رسید لطفا توضیح بده کیفیتش رو برامون

بله ما هم منتظریم

مدل گوشی هایر چیه ؟

W718

سلام امیر جان اگه تونستی این گوشی ها رو هم بیار یعنی با این سخت افزار ونرم افزار فوقالعاده ترین گوشی با قیمت مناسب هستن
F600 Smart Phone MTK6589 Quad Core Android 4.1 1G RAM 3G GPS 4.7 Inch
و این گوشی Hero V6888 Smart Phone Android 4.0 MTK6577 Dual Core 3G GPS 4.7 Inch IPS Screen- Black

ببین عزیز نمیشه ریسک کرد
گوشی 4 هسته ای خریدم اومده دیدم 2 هسته ای در صورتی که تو منو و تنظیمات نوشته Mtk6589 !!!
همین الانم موجود دارمش ولی cpu 6577 هست

عزیز میشه از وان اکستون اطلاعات بیشتری بزارید؟ مثلا یه فیلم از کار کردن با منو ها و ...
از دوستانی که خریدن هم ممنون میشم اگه نظرشون رو بگن

بله حتما قرار میدم

عزیز htc one v ایشون لاک هست یعنی با سیمکارتهای مخابراتی ایران سازگار نیست

گوشی بنده کپی وان ایکس هست که خیلی گوشی خوبی و با مخابرات سازگاره

/QUOTE]
دوست عزیز شما گوشی هایر رو که حدود 120 دلار قیمت زده رو 348 تومن می دید اگه 120 رو در 3600 ضرب کنیم می شه 432000 تومن یعنی شما کالا رو با 20 درصد کمتر می دید حالا دلیلش شاید این باشه که عمده می خرید یا دلایل دیگه که می تونید کالا رو با این قیمت بدید حالا گوشی Lenovo A820 رو در نظر بگیرید با 143 دلار ضربدر 3600 کنیم میشه 518000 اگه بتونید این گوشی هم مثل هایر 20 در صد کمتر بیارید قیمتش می شه حدود 415000 تومن البته من نمی دونم کالا رو شما چطور وارد می کنید و قیمت تمام شدش چقدر در می یاد فقط یک مقایسه ساده کردم[/QUOTE]

مطمئنی؟ فک نکنما!!

نه عزیز به حرف این سایت ها نمیشه اعتماد کرد
دروغ زیاد مینویسند!

One V لاک و اصل مال منه. One X کپی ایشون نباید لاک باشه !

گوشی هایی که بنده دارم همه سازگاری دارند و لاک نیستند

120 دلار که نمیگیرن!! خیلی ارزونتر میگیرن!

بستگی داره
شاید با اوضاع فعلی نتونم تا یه مدتی گوشی بیارم

بله هایر.
اگه وقت شد یک همه جانبه در موردش توضیح میدم.. اگه بیشتر وقت شد تصویری توضیح میدم...

ما هم منتظریم

امین هستم
ببین عزیز نمیشه ریسک کرد
گوشی 4 هسته ای خریدم اومده دیدم 2 هسته ای در صورتی که تو منو و تنظیمات نوشته Mtk6589 Quad Core !!!
همین الانم موجود دارمش ولی 4 هسته ای نیست
حتی در مواردی رم گوشی با برنامه دستکاری میکنن بنویسه 1 گیگ رم و همجا 1 گیگ میشناسه ولی چون 1 گیگ واقعی نیست ریپ میزنه

Abolfazl007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا امین نه این گوشیها مال کارخونه های معنبر چین هست کپی نیستن درضمن این سی پی یو با پردازنده گرافیکی power gx 544 هست نه 531 ودر ضمن از این cpu در گوشیهای huawei هم استفاده شده

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
امین جان خودتم میدونی برندی مثل lenovo-zte و یه سری دیگه دروغ تو کارشون نیست بله طرح وان ایکس هست که زده 4هسته ولی به زور 2هستس و بدون همه 4 هسته ایها جی پیو power vr 544دارن نه مدل 31 که تو مدلای طرح دیده شده کیفیت این کارو نمونه نگاه کن دادا محشره قیمتشم یکم بالا پایین هست
ZTE V967S Android4.2 Quad Core 1.2GHz Dual Sim 5.0 Inch QHD [3733] - US$159.99 - Smartphone Professional - EtoTalk
http://upcity.ir/images2/51665936905616812234.jpg
http://upcity.ir/images2/66341536991031827713.jpg

Last edited:

rostamiani

Registered User
لایک‌ها
300
باتری های این گوشی ها هم گیر میاد ؟
هایر برندش معلومه ولی One X رو چه شرکتی تولید می کنه و چه باتری می خوره ؟ سایت تولید کننده رو دارید ؟

ali ata

Registered User
لایک‌ها
20
سلام.. وتن ایکس جی پی اس داخلی داره؟

xmanz

Registered User
لایک‌ها
107
دوستان عزیز

اگه دوربین براتون زیاد مهم نیست هایر رو بیخیال شید بندازید دور و وان ایکس بخرید (برند وان ایکس وقتی سیم کارت ایرانسل گذاشتم foxconn f903)

کپی وان ایکس بگیرید من برای یکی از دوستانم گرفتم از همه نظر عالیه تنها ضعفش دوربین 2 هست که 2 با کیفیته

در ضمن سایزش 4.5 هست نه 4.7 که باعث میشه خوش دست تر بشه

من هردو گوشی دارم الان.تاچ هایر یکم اذیت میکنه ولی وان ایکس محشره

ممنون از استاتر بابت این گوشی خوبش

باور کنید 50 ارزش اینو داره وان ایکس بگیرید

خوش دست.خوش ساخت .با کیفیت.واقعا خوبه

emad_01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان عزیز

اگه دوربین براتون زیاد مهم نیست هایر رو بیخیال شید بندازید دور و وان ایکس بخرید (برند وان ایکس وقتی سیم کارت ایرانسل گذاشتم foxconn f903)

کپی وان ایکس بگیرید من برای یکی از دوستانم گرفتم از همه نظر عالیه تنها ضعفش دوربین 2 هست که 2 با کیفیته

هایر مثل وان ایکس کپی نیست ضد اب و ضد گردو خاک از سیمکارت رایتل پشتیبانی می کنه دو سیمکارتست جی پی اس ماهوارهای داره و مثل خیلی از گوشی های کپی برای استفاده از جی پی ای نیازی به اینترنت نداره

xmanz

Registered User
لایک‌ها
107
هایر مثل وان ایکس کپی نیست ضد اب و ضد گردو خاک از سیمکارت رایتل پشتیبانی می کنه دو سیمکارتست جی پی اس ماهوارهای داره و مثل خیلی از گوشی های کپی برای استفاده از جی پی ای نیازی به اینترنت نداره

برادر من این پاسخ تو داری به من میدی؟(نقی)
میگم خودم هم هایر دارم هم وان ایکس (همه ی اطلاعاتشونو دارم)
تو این قیمت برند کیلویی چنده؟بیا کیفیت ساخت و بدنه و قدرت و سرعت پردازش و... ببین.قیافه هایر ببینی یه حالی میشی اونوقت خودت انصافن با دستای خودت میتونی بندازی تو اب؟این همه گوشی هستن که ضد اب نیستن چیزی ازشون کم شده؟!
وان ایکس دو سیم کارتست.باطریش 2100 و قابل تعویض.اطلاعات نرم افزاری وان ایکس بهتر از هایر هست و بیشتر
کیفیت تصیور خیلی بهتر از هایر.ارم htc هم روش هک شدست
بازم میگم تنها ضعفش به هایر دوربینشه
هایر بازی fronline /igunzombie میخاستم بازی کنم تاچش خوب بالا پایین نمیرفت.موقع اس دادن حروف اشتباه میزد بعضی اوقات
بیخودی که نمیگم عزیز من.خودم هردو گوشی مقایسه کردم
ولی با قیمت 350 خرید خوبیه
حالا چون وان ایکس هست میگم اونو نگیرید وگرنه اونم خوبه

Last edited:

Abolfazl007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام امین دادا گوشیهای جدید اضافه نمیکنی؟

Amin_CaraGT2

Registered User
لایک‌ها
94
قیمت هایر به دلیل نوسانات دلار یکم بالا رفت ولی htc از سری قبل تعدادی موجود دارم

اقا امین نه این گوشیها مال کارخونه های معنبر چین هست کپی نیستن درضمن این سی پی یو با پردازنده گرافیکی power gx 544 هست نه 531 ودر ضمن از این cpu در گوشیهای huawei هم استفاده شده

عزیز کارخونه کلا چندتا بیشتر نیستن
بزار برسه بعد اگه جواب داد تعداد میارم

امین جان خودتم میدونی برندی مثل lenovo-zte و یه سری دیگه دروغ تو کارشون نیست بله طرح وان ایکس هست که زده 4هسته ولی به زور 2هستس و بدون همه 4 هسته ایها جی پیو power vr 544دارن نه مدل 31 که تو مدلای طرح دیده شده کیفیت این کارو نمونه نگاه کن دادا محشره قیمتشم یکم بالا پایین هست
ZTE V967S Android4.2 Quad Core 1.2GHz Dual Sim 5.0 Inch QHD [3733] - US$159.99 - Smartphone Professional - EtoTalk
http://upcity.ir/images2/51665936905616812234.jpg
http://upcity.ir/images2/66341536991031827713.jpg

چند نفر خریدن اگه جواب داد سفارش میدم

باتری های این گوشی ها هم گیر میاد ؟
هایر برندش معلومه ولی One X رو چه شرکتی تولید می کنه و چه باتری می خوره ؟ سایت تولید کننده رو دارید ؟

اثرا با نمونه های روتین بازار یکیه بیشتر مدلهاش دوستان پیدا کردن
بیشتر نوکیا و سامسونگ هستن

سلام.. وتن ایکس جی پی اس داخلی داره؟

وان ایکس و هایر هر جفتش GPS دارن

دوستان عزیز

مرسی عزیز
خوب وان ایکسه 2 هسته ای هستش

وان ایکسه هم 2 سیکارته و GPS هم داره

تو این قیمت برند کیلویی چنده؟بیا کیفیت ساخت و بدنه و قدرت و سرعت پردازش و... ببین.قیافه هایر ببینی یه حالی میشی اونوقت خودت انصافن با دستای خودت میتونی بندازی تو اب؟این همه گوشی هستن که ضد اب نیستن چیزی ازشون کم شده؟!
وان ایکس دو سیم کارتست.باطریش 2100 و قابل تعویض.اطلاعات نرم افزاری وان ایکس بهتر از هایر هست و بیشتر
هایر بازی fronline /igunzombie میخاستم بازی کنم تاچش خوب بالا پایین نمیرفت.موقع اس دادن حروف اشتباه میزد بعضی اوقات

بله سرعت وان ایکس واقعا بالاست
ولی برای دوستانی که اهل گیم نیست سرعت هایر معقوله گرچه حتی هایر هم توانایی اجرای گیم HD داره

سلام امین دادا گوشیهای جدید اضافه نمیکنی؟

فعلا خیر

hbptbs

Registered User
لایک‌ها
53

آره دادا وان ایکسه محشره. ولی هایر خو پشتیبانی نرم افزاریش بهتره. در ضمن من خودم به شخصه دوس ندارم گوشی کپی دستم باشه، دوست دارم شبیه هیچ مارکی نباشه، معماری خودشو داشته باشه که نخوام همش توضیح بدم که ای مردم این گوشی من وان ایکس اصلی نیس کپیه و نمیخوام باهاش پز ( Poz ) بدم!! که یهو یه وان ایکس اصلی دار بیاد از روم رد شه :))

cyres

Registered User
لایک‌ها
673
ابر شهــر،خاک وطن من♥ส็็็็็็็็็็็็็็็نیشابــور منส
4عدد گوشی سالم و کامل دریافت شد
دادیم دست مشتری 2روز اینقدر تستش کنن پدرش درآد :D
ممنون از ایشون بابت سرعت عمل و دقت در معامله
پیشنهاد میکنم از ایشون خرید کنید

xmanz

Registered User
لایک‌ها
107
آره دادا وان ایکسه محشره. ولی هایر خو پشتیبانی نرم افزاریش بهتره. در ضمن من خودم به شخصه دوس ندارم گوشی کپی دستم باشه، دوست دارم شبیه هیچ مارکی نباشه، معماری خودشو داشته باشه که نخوام همش توضیح بدم که ای مردم این گوشی من وان ایکس اصلی نیس کپیه و نمیخوام باهاش پز ( Poz ) بدم!! که یهو یه وان ایکس اصلی دار بیاد از روم رد شه :))

در این که وان ایکس بهتره شکی نیست
اصلا بحث پز نیست برادر من
شما میتونی با 400 گوشیی بگیری که کاراتو راه بندازه و کیفیت خوبی داشته باشه.چیکار به حرف مردم داری.جلوی دهن مردمو که هیچ وقت نمیشه گرفت (پز و کلاس گذاشتن دیگه اصلا معنا نداره یعنی چی؟؟!!)
بازده گوشی میگم نه پز:D

Amin_CaraGT2

Registered User
لایک‌ها
94

تایید میشه

4عدد گوشی سالم و کامل دریافت شد
دادیم دست مشتری 2روز اینقدر تستش کنن پدرش درآد :D
ممنون از ایشون بابت سرعت عمل و دقت در معامله
پیشنهاد میکنم از ایشون خرید کنید

مبارکتون باشه عزیز

no1-2

Registered User
لایک‌ها
229
دوستان قطر دقیق گوشی هایر رو یکی بگه چنده!!
به نظر یه خورده کلفت میاد!!!

hbptbs

Registered User
لایک‌ها
53
در این که وان ایکس بهتره شکی نیست
اصلا بحث پز نیست برادر من
شما میتونی با 400 گوشیی بگیری که کاراتو راه بندازه و کیفیت خوبی داشته باشه.چیکار به حرف مردم داری.جلوی دهن مردمو که هیچ وقت نمیشه گرفت (پز و کلاس گذاشتن دیگه اصلا معنا نداره یعنی چی؟؟!!)
بازده گوشی میگم نه پز:D

منم قبول دارم فوق العاده س، همون روز که رفتم هایر رو بخرم تو مغازه با اونم کار کردم:)
من با اینکه فقط یه مشکل دارم اونم اینه که یه باتری براشون پیدا کنم تو بازار و بخرم که با خیال راحت شب تا صبح بذارمش تو شارژ بدون ترس از اینکه باتریش خراب شه پیدا نکنم :))

دوستان قطر دقیق گوشی هایر رو یکی بگه چنده!!
به نظر یه خورده کلفت میاد!!!

12 میلیمتر. دقیقا اندازه ی iPhone 3GS...

saeed74

Registered User
لایک‌ها
211
گوشی هایر مشکی منم خوشگلو سالم امروز ساعت 10 به دستم رسید.:lol:... باتشکر خیلی فراوان از فروشنده... منم پیشنهاد میکنم از ایشون خرید کنید.:happy:

بالا