• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش جدیدترین اسمارت فون ها و تبلت های آندرویدی ، خوشقیمت ، باکیفیت و قدرتمند

nohedah

Registered User
لایک‌ها
145
دوست عزیز لطفا قیمت وینتاچ q73 رو اعلام بفرمایید .

Amin_CaraGT2

Registered User
لایک‌ها
94
سلام ...با تشکر ..امروز سفارش من بدستم رسید ...بعد بررسی نظرم رو در مورد هایر اعلام میکنم

مبارکتون باشه
منتظر نقدتون هستیم البته آپدیت کنید به رام جدید خیلی بهترم میشه

دوست عزیز لطفا قیمت وینتاچ q73 رو اعلام بفرمایید .

عزیز q73 دستگاه خوبیه ولی برای شما 3g مهم هست؟

mohammadgs

Registered User
لایک‌ها
29
سلام خسته نباشید امین جان میشه قیمت هایر و چگونگی پرداخت هزینه و دریافت کالا رو برای من پ خ کنید ممنون میشم

alislow

Registered User
لایک‌ها
28
این تبلته وضعیت باطریش چطوره؟ مثل وینتاچه که به 30 درصد میرسه خاموشه؟ قطعات و باطریش پیدا میشه؟
تو بار جدید ممکنه گوشی با صفحه بزرگتر مثلا 5 اینچ بیارین؟

pd220

Registered User
لایک‌ها
90
مبارکتون باشه

سلام اول از همه با این مبلغی که پرداخت میشه برای این مدل انتظار بی جای نمیشه داشت ....حالا بررسی در مورد پخش فیلمهای اچدی یا همان 1080 با فریز پخش میکنه با چند تا پلیر هم تست کردم فرقی نکرده اما 720p رو با پلیر که روش نصب کردم پخش کرده اما زیاد رون پخش نمیکنه ...چند تایی برنامه و بازی نصب کردم که بدون مشکل اجرا کرده .در مورد ال سی دی 4 اینچ نیست 3.89 هست کیفیت ال سی دی مطلوبه اما روشناییش چنگی به دل نمیزنه ....در مورد دوربین رضایت بخشه ...تاچش هم مطلوبه ...در مورد باطری برای مکالمه و اس دو یا سه روز دوام میاره اما بازی کنی یه روز تموم میشه ...اما وزن سنگینی داره ضخامت گوشی کمی زیاده و پیچهای کناری کمی تو ذوق میزنه اما سخت افزاری مطلبوبی داره ....در ضمن لینک رام جدید و روش نصبش رو بزارید ممنون میشم .

Amin_CaraGT2

Registered User
لایک‌ها
94
سلام خسته نباشید امین جان میشه قیمت هایر و چگونگی پرداخت هزینه و دریافت کالا رو برای من پ خ کنید ممنون میشم

بار هایر برسه اطلاع میدم

این تبلته وضعیت باطریش چطوره؟ مثل وینتاچه که به 30 درصد میرسه خاموشه؟ قطعات و باطریش پیدا میشه؟
تو بار جدید ممکنه گوشی با صفحه بزرگتر مثلا 5 اینچ بیارین؟

نه تا لحظه آخر دوام میاره
حدود 3 ساعت باطری دوام آورد
رسید چشم قرار میدم
مبارکتون باشه

سلام اول از همه با این مبلغی که پرداخت میشه برای این مدل انتظار بی جای نمیشه داشت ....حالا بررسی در مورد پخش فیلمهای اچدی یا همان 1080 با فریز پخش میکنه با چند تا پلیر هم تست کردم فرقی نکرده اما 720p رو با پلیر که روش نصب کردم پخش کرده اما زیاد رون پخش نمیکنه ...چند تایی برنامه و بازی نصب کردم که بدون مشکل اجرا کرده .در مورد ال سی دی 4 اینچ نیست 3.89 هست کیفیت ال سی دی مطلوبه اما روشناییش چنگی به دل نمیزنه ....در مورد دوربین رضایت بخشه ...تاچش هم مطلوبه ...در مورد باطری برای مکالمه و اس دو یا سه روز دوام میاره اما بازی کنی یه روز تموم میشه ...اما وزن سنگینی داره ضخامت گوشی کمی زیاده و پیچهای کناری کمی تو ذوق میزنه اما سخت افزاری مطلبوبی داره ....در ضمن لینک رام جدید و روش نصبش رو بزارید ممنون میشم .

ممنون از بررسیتون ، لینک سالمه تو پست اول گذاشتم

toloosoft

Registered User
لایک‌ها
11
مبارکتون باشه

با جازه استارتر عزیز:

نصب کاستوم رام برای هایر
پست#82

خدمت شما

"علیرضا"

adwin

Registered User
لایک‌ها
118
آموزش نصب رام خوب و تست شده و روت شده روی گوشی هایر w718 به زبان شیرین فارسی
دوستانی که این گوشی رو خریدن و میخان رام جدید و امتحان شده و روت شده رو بریزن و هیچ اطلاعاتی هم ندارن.:D

براشون آموزش و محل دانلود رو گذاشتم

کپی کنین به >>>>>>>
مشاهده پیوست 361838

خوب حالا گوشی رو خاموش نموده و باتری رو در بیارین و توسط کابل به کامپیوتر وصل کنین و باتری رو دوباره بذارین تو device manager کامپیوتر گوشی رو به عنوان دیوایس mediatek 65xx میشناسه و شما از این فولدر USB VCOM Driver (این فولدر تو فایل فلش تولز دانلودی بود) درایور مناسبشو آپدیت میکنین.

حالا کابل رو جدا کنین و باتری گوشی رو در بیارین

برنامه Flash_tool از فولدر SP_Flash_Tool_v3.1210.01 اجرا کنین.
مشاهده پیوست 361839

از گزینه download agent این فایل رو انتخاب کنین MTK_AllInOne_DA.bin (تو فلدر SP_Flash_Tool_v3.1210.01 هست)
و از گزینه scatter loading این فایل رو انتخاب کنبن MT6575_Android_scatter_emmc.txt (تو فلدر SP_Flash_Tool_v3.1210.01 هست)

خوب حالا گوشی رو که باتریشو جدا کردین رو با کابل به کامپیوتر بزنین و سریعاً گزینه download رو از بالای برنامه flash tool بزنین یا کلید f9 رو بزنین . و منتظر بمونین تا همه چی تموم شه. و 100% شه.
100% که شد و یه پیام موفقیت آمیز بهتون داد حالا گوشی رو جدا کنین و باتریشو جا بزنین و روشنش کنین.

برای کامل شدن عملیات این دو تا فایل رو هم دانلود کنین و در گوشیتون نصب کنین superuser.apk and m44toolbox.apk,
البته تو خود root directory هستن ولی نصب نیست و پیدا کردنشون ممکنه براتون سخت باشه.

مسئولیت کامل این عمل با خودتان می باشد.
موفق باشین

سلام دوست عزيز من يه بار اين پيت رو زدم ولي متاسفانه انگارپاكش كردن؟!
آقا اون قسمتي كه نوشتي درایور مناسبشو آپدیت میکنین.
منظور اينه كه بسته به نوع ويندوزمون انتخاب كنيم ؟ويندوز من الان 2002 اكس پي هستش
ضمنا يه سوال ديگه بهترين رام فقط همينه كه شما گذاشتي اين همه گيمها رو اجرا ميكنه
باگهايي كه تا الان ازش گرفتين چي بوده؟
اگه رام بهتر هم هست ممنون ميشم معرفي كنين (ملاك بنده سرعت بالا و اجراي بازيهاست تم و غيره زياد برام مهم نيست
ممنون

Last edited:

khashi_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
61
داداش کیفیت تبلتا چه جوریه؟؟؟؟
از اینا که تاچش بعد 1 ماه خراب بشه نیست که؟؟؟
بازی مثل آسفالت 6-7-5 رو اجرا میکنه؟؟؟
یه پ.خ بدید ممنون میشم من میخوام تبلتو حتما
باتریشم بگو چجوریه
سیم که نمیخوره؟؟؟

economist

Registered User
لایک‌ها
165
قیمت لنووa820?

Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk 2

Amin_CaraGT2

Registered User
لایک‌ها
94
داداش کیفیت تبلتا چه جوریه؟؟؟؟
از اینا که تاچش بعد 1 ماه خراب بشه نیست که؟؟؟
بازی مثل آسفالت 6-7-5 رو اجرا میکنه؟؟؟
یه پ.خ بدید ممنون میشم من میخوام تبلتو حتما
باتریشم بگو چجوریه
سیم که نمیخوره؟؟؟

تقریبا قعاتش شبیه وینتاچ Q75s هست ولی اصلا قابل قیاس نیستش
بازی هم دانلود میکنم اطلاع میدم
باطریش خوبه حدود 2.5 ساعت تا 3 ساعت یکسره بازی فیلم یا کار انجام بدید شارژر نگه میداره تو حالت استندبای هم حدود 4 تا 5 روز

قیمت لنووa820?

Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk 2

تا نرسه نمیتونم قیمتی بدم

ainaz127

Registered User
لایک‌ها
2
هایر کی میارید؟
گوشی از برند لنوو هم میارید؟

Abolfazl007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام داداش مدلهای جدید گوشیت که داری میاری رو میشه لطف کنی بگی؟
ممنون میشم واین که کی میرسه گوشیها؟

hbptbs

Registered User
لایک‌ها
53
* سلام. دوستان جدیدا یه مشکلی باهاش مواجه شدم. ویبره م کار نمیکنه ولی وقتی به گوشی یه چندتا ضربه میزنم دوباره ویبره کار میکنه این مشکلش دقیقا چیه؟

Abolfazl007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امین کجاییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Amin_CaraGT2

Registered User
لایک‌ها
94
امین کجاییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همینجا

* سلام. دوستان جدیدا یه مشکلی باهاش مواجه شدم. ویبره م کار نمیکنه ولی وقتی به گوشی یه چندتا ضربه میزنم دوباره ویبره کار میکنه این مشکلش دقیقا چیه؟

مدل گوشیتون چیه

سلام داداش مدلهای جدید گوشیت که داری میاری رو میشه لطف کنی بگی؟
ممنون میشم واین که کی میرسه گوشیها؟

فعلا لنوو میارم اگه خوب باشه تعداد میارم

هایر کی میارید؟
گوشی از برند لنوو هم میارید؟

اوضاع اصلا ثبات نداره هر لحظه ممکنه قیمت ها شکسته بشه سعی میکنم تا اول هفته بعد بیارم
لنوو برای تست خریدم خوب باشه میارم ولی زمانبر هست

abrt

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
وان ایکس موجود دارید ؟

amin.qasemi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام اگه از این تبلت ها تعداد بخوام چقدر تخفیف داره؟
بعد سیمکارت که نمیخوره؟

برام پخ کن

Abolfazl007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام مدل این لنوو رو که اوردی میشه بگی چیه؟

بالا