• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش جدیدترین اسمارت فون ها و تبلت های آندرویدی ، خوشقیمت ، باکیفیت و قدرتمند

mehdizz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیز قیمت گوشی هایر لطفا ؟w910

hamedy12

Registered User
لایک‌ها
438
حامدجان 3 تا 4 ساعت شارژر نگه داشتن تو این سری محشره !!! چون بقیه مدل هارو کار نکردی نمیدونی منطورم چیه
هدفون گوشی هم باید با همین مدل های 350 تومنی مقایسه بشه شما با برند سامسونگ تو رنج 350 تومن یه چیزی معرفی کن که بهتر از این باشه بتونه بازی مدرن کمبت 4 اجرا کنه ! وگرنه تو رنج 700-800 معلومه میشه تبلت 4 هسته ای با صفحه hd خرید

درضمن شما تو برند های معمول بازار محاله مدلی پیدا کنی که کیفیتی نزدیک این مدل داشته باشه مخصوصا تو صفحه نمایش
هر جنسی به قیمت خودش باید مقایسه بشه

برادرم y300 داره 420 گرفته
درسته به کیفیت گوشی های سامسونگ نمیرسه ولی از این بهتره
دو هسته ای
gps
3g
کیفیت ساخت و دوربین و شارژر و هندزفری و... واقعا بهتر از اینه و مشکل خاصی نداشته و گارانتی هم داره

چند نفر بهم گفتن بدون برند نگیر تقصیر خودم بود گوش نکردم

به دوستان توصیه میکنم حتی اگه قیمت نصف هم بود جنس بی برند نگیرن چون واقعا پشیمونی داره

Amin_CaraGT2

Registered User
لایک‌ها
94
دو هسته ای
gps
3g
کیفیت ساخت و دوربین و شارژر و هندزفری و... واقعا بهتر از اینه و مشکل خاصی نداشته و گارانتی هم داره

به دوستان توصیه میکنم حتی اگه قیمت نصف هم بود جنس بی برند نگیرن چون واقعا پشیمونی داره

با اون قیمت هوآوی که میفرماییدش من با گوشی فوقالعاده w910 با معماری (Cortex A15) مقایسه میکنم که y300 یه گوشی افتضاح هستش و معماری دو هسته ایش (cortex A5) هست و مضخرفی بیش نیست! تو هیچ بخشی نمیشه مقایسش کرد
حامدجان میتونی برش گردونی
واقعا با 350 تومن انتظار نکسوس 2 داری ؟
با ممو پد اسوس مقایسش کن میفهمی تبلت یعنی چی !!!

دوستان این فیلمو ببینید واقعا انتظارات باید به اندازه پول باشه
MVI_0006

این همه دوستان PT از این پیرگاردین و وینتاچ میگیرن از شارژ 2 ساعت (کار مداوم) لذت میبرن اونوقت شما میفرمایید این تبلت مزخرف فقط 3-4 ساعت شارژ نگه میداره!!!

در نهایت عزیزم رضایت مشتری برای من مهمه چون از جنسم مطمئن هستم میتونم ازت پسش بگیرم و خودم استفاده میکنم تو پ خ هماهنگ باش

عزیز قیمت گوشی هایر لطفا ؟w910

480 با ارسال رایگان

Last edited:

cyres

Registered User
لایک‌ها
673
ابر شهــر،خاک وطن من♥ส็็็็็็็็็็็็็็็نیشابــور منส
دو هسته ای
gps
3g

حاجی بحث تون جداس،ولی بی کیفیت ترین پردازنده رو نسبت به اسمش هوآوی داره،جنسیه که رایگان به من بدند دستم نمیگیرمش
حیفه پوله خداییش به این جنس دادن
همین هایری که ایشون میفروشه بنده 4تا خریدم،4تا هم از مدل قبلش خریدم،با این که نه اسمی داره نه رسمی،ولی از سامسونگ و سونی 1تومنی که داشتم بیشتر بهم حال داده . . .!!!

98saman

Registered User
لایک‌ها
1,200
با اون قیمت هوآوی که میفرماییدش من با گوشی فوقالعاده w910 مقایسه میکنم که y300 یه گوشی افتضاح و مضخرفی بیش نیست! تو هیچ بخشی نمیشه مقایسش کرد

MVI_0006

این همه دوستان PT از این پیرگاردین و وینتاچ میگیرن از شارژ 2 ساعت (کار مداوم) لذت میبرن اونوقت شما میفرمایید این تبلت مزخرف فقط 3-4 ساعت شارژ نگه میداره!!!

در نهایت عزیزم رضایت مشتری برای من مهمه چون از جنسم مطمئن هستم میتونم ازت پسش بگیرم و خودم استفاده میکنم تو پ خ هماهنگ باش

480 با ارسال رایگان

من حرفتون رو قبول دارم هاير٩١٠ خيلي از y300 قوي تره تو همه چي ...!
در مورد تبلت هم من يه بار وين تاچ گرفتم حالم به هم خورد به خدا همش ١ ساعت و ٢٠ ديقه روشن كار ميكرد ...!
الانم نكسوس ٧ نسل اول گرفتم خيلي خوبه ولي با اتصال WiFi به زور ٧:٣٠ ساعت يا ٨ ساعت دووم مياره با اين كه ١ تومن پولشو دادم
به نظرم ٤ ساعت واسه يه تبلت ٣٥٠ تومني خيلي هم خوبه

یه سوال امین اقا واقعا هایر کورتکس a15 هست ؟؟ مطمئنید ؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Last edited:

saeed74

Registered User
لایک‌ها
211
در مورد تبلت هم من يه بار وين تاچ گرفتم حالم به هم خورد به خدا همش ١ ساعت و ٢٠ ديقه روشن كار ميكرد ...!
الانم نكسوس ٧ نسل اول گرفتم خيلي خوبه ولي با اتصال WiFi به زور ٧:٣٠ ساعت يا ٨ ساعت دووم مياره با اين كه ١ تومن پولشو دادم

منم مثل شما زوج نكسوس هفت و هايرو دارم.. با اين تفاوت ك ميترسم ٧١٨ ام رو ب ٩١٠ اپديت كنم اخه باتريش با اون پردازنده و صفحه ١٧٠٠ هست:(

Sent from my HW-W718 using Tapatalk 2

98saman

Registered User
لایک‌ها
1,200
منم مثل شما زوج نكسوس هفت و هايرو دارم.. با اين تفاوت ك ميترسم ٧١٨ ام رو ب ٩١٠ اپديت كنم اخه باتريش با اون پردازنده و صفحه ١٧٠٠ هست:(

پس خوش بختیم :D

داداش نترس بفروش بیا 910 بگیر اره قبول دارم از هایر 718 تو باتری میبازه ولی توی همه چی قوی تره !!

من بیشتر واسه دوربینش گرفتم واقعا دوربینش خوبه هایر 718 تو دوربین به درد نمیخوره که بهتره بگیم اصلا دوربین نداره:D

پردازنشم که قربونش برم خیلی قویه SaNp DrAgOn S4

باتریش با استفاده متوسط 1 روز دووم میاره

saeed74

Registered User
لایک‌ها
211
با اون قیمت هوآوی که میفرماییدش من با گوشی فوقالعاده w910 با معماری (Cortex A15) مقایسه میکنم که y300 یه گوشی افتضاح هستش و معماری دو هسته ایش (cortex A5) هست و مضخرفی بیش نیست! تو هیچ بخشی نمیشه مقایسش کرد

MVI_0006

480 با ارسال رایگان

لايك امين اقا.. به اين ميگن فروشنده.. مشتري راضي نيست جنسو پس ميگيره.با اينكه تبلت سالمه.. لايك

hamedy12

Registered User
لایک‌ها
438

MVI_0006

واقعیتش اون نقطه تو صفحه و شارژرش که 8 ساعته شارژ میکنه(با شارژر سامسونگ 4 ساعته شارژ میشه) و وصل نشدن به کامپیوتر با کابل خودش(با کابل سامسونگ وصل شد)خیلی اعصابم رو خورد کرد.دلیلش هم این بود که ازتون خواسته بودم کامل تستش کنید قبل از ارسال
اگه براتون مقدور عوضش کنید ممنون میشم

saeed74

Registered User
لایک‌ها
211
پس خوش بختیم :D

داداش نترس بفروش بیا 910 بگیر اره قبول دارم از هایر 718 تو باتری میبازه ولی توی همه چی قوی تره !!

من بیشتر واسه دوربینش گرفتم واقعا دوربینش خوبه هایر 718 تو دوربین به درد نمیخوره که بهتره بگیم اصلا دوربین نداره:D

پردازنشم که قربونش برم خیلی قویه SaNp DrAgOn S4

باتریش با استفاده متوسط 1 روز دووم میاره

مرسي از توضيحات . ميشه استفاده عادي رو توضيح بدين؟! اخه من الان با اين هاير بين ٢ تا ٧ روز شارژ دارم

98saman

Registered User
لایک‌ها
1,200
مرسي از توضيحات . ميشه استفاده عادي رو توضيح بدين؟! اخه من الان با اين هاير بين ٢ تا ٧ روز شارژ دارم

بستگی داره ازش چقدر کار بکشی من فقط موزیک و شب ها هم رادیو باهاش گوش میدم و 2.5 روز شارژ دارم تاکید میکنم که اصا بازی نمیکنم !!

وقتی بازی میکنم و کمی ه اینترنت همون اخر شب باید بزنی شارژ بشه !

hamidreza722

Registered User
لایک‌ها
359
یه تبلت از امین جان تهیه شد

متاسفانه چیز جالبی نیست

6-7 ساعت گذاشتم تو شارژ شارژرش 80 درصد شد!!!
2-3 ساعت هم طول کشید 100 درصد بشه

حدود3-4 ساعت هم استفاده معمول جواب داد

یعنی نصف زمانی که شارژ میشه ، میشه ازش استفاده کرد!

کابل otg قطع و وصل میشه گاهی

کابل کامپیوتر خودش کار نکرد با کابل سامسونگ وصلش کردم

gps هم نداره

هندز فری صداش زیاد میشه خش خش میکنه

یه نقطه ناجور بالای صفحه راست هست که تو زمینه خاکستری بیشتر معلوم میشه و دست به پشت تبلت اون قسمت میخوره بزرگتر میشه

رم512
190 مگ در دسترس

فایل فول اچ دی خیلی کند پخش میکنه
اچ دی رو هم 24 فریم اجرا میکنه

برادر من خودم این تبلت رو از ایشون گرفتم.این چیزا چیه که میگی!
این تبلت حدود 260 مگ رم خالی میکنه
بازی modern combat 4 رو باهاش راحت اجرا کردم
شارژ هم که در حد تمام تبلت های دیگست.
با توجه به قیمتش عالیه
شما با چی مقایسه کردین این تبلت رو ! با نکسوز7
در ثانی otg که اصلا قطعی نداشت برای من
این نقطه ناجور هم که نمیدونم از کجا اوردین
یه کم منطقی باشید خواهشا

Amin_CaraGT2

Registered User
لایک‌ها
94

یه سوال امین اقا واقعا هایر کورتکس a15 هست ؟؟ مطمئنید ؟

بله cortex A15 هستش که کوالیکام اونو بهینه کرده و به هسته های کاریت معروف هست ولی بیسش کورتکس قدرتمند A15 هست
لايك امين اقا.. به اين ميگن فروشنده.. مشتري راضي نيست جنسو پس ميگيره.با اينكه تبلت سالمه.. لايك

خواهش میکنم عزیز

واقعیتش اون نقطه تو صفحه و شارژرش که 8 ساعته شارژ میکنه(با شارژر سامسونگ 4 ساعته شارژ میشه) و وصل نشدن به کامپیوتر با کابل خودش(با کابل سامسونگ وصل شد)خیلی اعصابم رو خورد کرد.دلیلش هم این بود که ازتون خواسته بودم کامل تستش کنید قبل از ارسال
اگه براتون مقدور عوضش کنید ممنون میشم

بنده خود تبلتو تست کردم
تو پ خ هماهنگ باشید مشکل ایشالله برطرف میکنیم

برادر من خودم این تبلت رو از ایشون گرفتم.این چیزا چیه که میگی!
این تبلت حدود 260 مگ رم خالی میکنه
بازی modern combat 4 رو باهاش راحت اجرا کردم
شارژ هم که در حد تمام تبلت های دیگست.
با توجه به قیمتش عالیه
شما با چی مقایسه کردین این تبلت رو ! با نکسوز7
در ثانی otg که اصلا قطعی نداشت برای من
این نقطه ناجور هم که نمیدونم از کجا اوردین
یه کم منطقی باشید خواهشا

آخه بستگی داره با چه دیدی نگاه کنید اگه از دید بالا نگاه کنید خوب معلومه نکسوس خیلی از این سرتره ولی به همون نسبت هم قیمت خیلی بیشتری داره
تمام این مدل ها چون قاب پشت پلاستیکی هست وقتی از پشت فشار بیاری روی صفحه تاثیر میزاره وگرنه در حالت استاندارد تبلت کار کنی چیزی نمیبینی جالبه که Memo PAd Asus هم دقیقا همینجوریه
کلا تبلت های زیر 600 تومن همشون اینجوری هست و با فشار از پشت رنگ صفحه تغییر میکنه

بالا