• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش جدیدترین اسمارت فون ها و تبلت های آندرویدی ، خوشقیمت ، باکیفیت و قدرتمند

Amin_CaraGT2

Registered User
لایک‌ها
94
داداش چطور میشه فهمید ژیروسکوپ هم داره؟البته فک کنم بازی modern combat 3 از ژیروسکوپ پشتیبانی میکنه
راستی صاحب تاپیک قرار شد گارد هم بیاره پس چی شد؟

منم منتظر کیف و گارد هستم ...

داره فدات شم
با android system widget هم میشه چک کرد
ولی مدرن کمبات صد در صد ژیروسکوپ میخواد که من بازی کردم باهاش،

حاج امین قاب ژله ای؟

چون تولیدش قطع شده سفارش دادم قرار شده خبر بدن که چیزی اعلام نکردن فعلا

آقا قیمتو پخ کن....

باتری نیاوردی؟!

قیمت گوشی 480
قیمت تبلت 345
هر دو ارسال رایگان هستن

باطری کدوم مدلو؟

me-pc

Registered User
لایک‌ها
360
چون تولیدش قطع شده سفارش دادم قرار شده خبر بدن که چیزی اعلام نکردن فعلا

قیمت گوشی 480
قیمت تبلت 345
هر دو ارسال رایگان هستن

باطری کدوم مدلو؟

همین هایر 910 .... باتری براش نیاوردین؟

Aloneman4060

Registered User
لایک‌ها
284
داداش من تا حالا 20تا گرفتم تخفيف ندادن:D:D
شوخي بود حسابي احتراممونو گرفتن ازشون خيلي ممنونم
با سفارش امروزم شد20عدد
Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk 4 Beta

Amin_CaraGT2

Registered User
لایک‌ها
94
حاج امین سومین 910 رو بخوام ازتون بخرم تخفیفم میدی؟
پ خ بده اگه تخفیف داشتی

داداش من تا حالا 20تا گرفتم تخفيف ندادن:D:D
شوخي بود حسابي احتراممونو گرفتن ازشون خيلي ممنونم
با سفارش امروزم شد20عدد

ما در خدمت دوستان عزیزمونم هستیم تو پ خ هماهنگ باشید

در ضمن دوستان ما اکثر خدمات هایر برای عزیزانی که از خودمون خرید کردن انجام میدیم مثلا تا الان چندین نفر از دوستان با مشکل سوختگی اسپیکر و ضربه یا آبخوردگی بورد مواجه شده بودن تا حد امکان رایگان انجام دادیم

hamidxzzz

Registered User
لایک‌ها
19
داداش امین گارد محافظ نیاوردی؟؟؟ اگه آره یه ندا بده لطفا :)

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221

در ضمن دوستان ما اکثر خدمات هایر برای عزیزانی که از خودمون خرید کردن انجام میدیم مثلا تا الان چندین نفر از دوستان با مشکل سوختگی اسپیکر و ضربه یا آبخوردگی بورد مواجه شده بودن تا حد امکان رایگان انجام دادیم

ببخشید داش امین اگه کسی از شما نخریده باشه گوشیش خراب بشه با دادن هزینش تعمیر میکنید؟

Amin_CaraGT2

Registered User
لایک‌ها
94
داداش امین گارد محافظ نیاوردی؟؟؟ اگه آره یه ندا بده لطفا :)

تایید میشه گارد محافظ باتری (ترجیحا قویتر) نمیارید؟؟؟؟؟؟؟؟

تعداد بالا باید خرید کنم و تعداد کم به صرفه نیست مخصوصا اینکه جنس خوب باید سفارش بدم
باطری هم قالب داره نمیشه بزرگتر براش گرفت

ببخشید داش امین اگه کسی از شما نخریده باشه گوشیش خراب بشه با دادن هزینش تعمیر میکنید؟

بستگی به نوع ایراد داره اگه قطعه بخواد چون قطعات محدود هست اولویت با دوستانی هست که از ما خرید کرده باشند

hamidxzzz

Registered User
لایک‌ها
19

تعداد بالا باید خرید کنم و تعداد کم به صرفه نیست مخصوصا اینکه جنس خوب باید سفارش بدم

آقا امین همه دوستاب که گوشی رو خریدن 100 میخوان و توتاپیک های گوناگون چه از شما چه از فروشنده های دیگه خواستن که گارد بیارن لطفا بیارید ارزششو داره
گوشی من اونروز 2-3 بار از دستم افتاد رو کاشی کمن دورش رفته اگه گارد باشه نمیشد که

fireinpole

Registered User
لایک‌ها
936
فروش W718 مشکی
با اجازه آقا امین گل دوستان یه هایر مشکی W718 هست که به آخرین رام هم آپدیت شده. کارتنش شارژر و کابلش و فاکتور خرید از امین خان که توش سریال هم قید شده موجوده .هدفونشو نمیدونم کجا گذاشتم.یه رم 8 گیگ کلاس 10 هم همراه گوشی هست..دوستانی که تمایل به خرید دارن پ خ بدن.گوشی رو 383 و رم رو 32 تومن خریدم. مجموعاً 415 برام تموم شد. قیمت مد نظرم برای گوشی و رم 350 هست که قکر کنم مناسب باشه ...دوستان خودشون قیمت پیشنهادیشون رو پخ کنن. بعد از 3 روز به بهترین پیشنهاد فروخته میشه.علت فروش.خرید W910..

http://www.amazon.com/Waterproof-Dustproof-Shockproof-sandwich-SmartPhone/dp/B00C9WNKYU

Last edited:

Amin_CaraGT2

Registered User
لایک‌ها
94

آقا امین همه دوستاب که گوشی رو خریدن 100 میخوان و توتاپیک های گوناگون چه از شما چه از فروشنده های دیگه خواستن که گارد بیارن لطفا بیارید ارزششو داره
گوشی من اونروز 2-3 بار از دستم افتاد رو کاشی کمن دورش رفته اگه گارد باشه نمیشد که

تو این هفته از چند فروشنده پیگیر میشم قبلیها که زیر 1000 عدد فروش نداشتن به هر حال قیمت چین + جمل نقل و گمرک و انواع دردسرها هم هست

فروش W718 مشکی
با اجازه آقا امین گل دوستان یه هایر مشکی W718 هست که به آخرین رام هم آپدیت شده. کارتنش شارژر و کابلش و فاکتور خرید از امین خان که توش سریال هم قید شده موجوده .هدفونشو نمیدونم کجا گذاشتم.یه رم 8 گیگ کلاس 10 هم همراه گوشی هست..دوستانی که تمایل به خرید دارن پ خ بدن.گوشی رو 383 و رم رو 32 تومن خریدم. مجموعاً 415 برام تموم شد. قیمت مد نظرم برای گوشی و رم 350 هست که قکر کنم مناسب باشه ...دوستان خودشون قیمت پیشنهادیشون رو پخ کنن. بعد از 3 روز به بهترین پیشنهاد فروخته میشه.علت فروش.خرید W910..

Amazon.com: 4.0 Inch Haier W718 IP67 Waterproof Dustproof Shockproof Android 4.0 ice cream sandwich Budget SmartPhone MTK6575 1.0GHz 3G WIFI 5MP dual camera (Black,white): Cell Phones & Accessories

قیمت پ خ کنید شاید خودم خریدم
یک نکته خیلی جالب اینه که افت قیمت کارکرده هایر از تمام برندها کمتره دقت کردید دوستان

سلام عزیز تو گوشیهاتون919 هم پیدا میشه؟

فعلا که خیر تا چند ماه دیگه قیمتش آفر بخوره بعد به سفارشش میوفتم

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
بچه ها کسی تا حالا به مشکل سیم کارت برخورده؟
چون مال من و چند نفر دیگه بعضی موقع ها اون بالا جای آنتن علامت سوال میاد و آنتن نمیده در صورتی که با یه گوشی دیگه آنتن داره میترکه!!! و باید سیم رو در آورد و دوباره جا زد دوستان مشکل از کجاست؟

Aloneman4060

Registered User
لایک‌ها
284
بچه ها کسی تا حالا به مشکل سیم کارت برخورده؟
چون مال من و چند نفر دیگه بعضی موقع ها اون بالا جای آنتن علامت سوال میاد و آنتن نمیده در صورتی که با یه گوشی دیگه آنتن داره میترکه!!! و باید سیم رو در آورد و دوباره جا زد دوستان مشکل از کجاست؟

من تاحالا 20تاگرفتم هيچ مشكلي نبوده تا اين لحظه

سیدامیر

Registered User
لایک‌ها
16
آقا امین این مدل جدید از هایر که فرمودین قراره تو ماه سپتامبر عرضه بشه و تو پاییز تخفیف بخوره w919 هست یا چیز دیگه؟
مشخصات احتمالیش چیه؟ یه سرنخ بدین تا ببینیم میشه روش حساب کرد یا نه؟

Amin_CaraGT2

Registered User
لایک‌ها
94
آقا امین این مدل جدید از هایر که فرمودین قراره تو ماه سپتامبر عرضه بشه و تو پاییز تخفیف بخوره w919 هست یا چیز دیگه؟
مشخصات احتمالیش چیه؟ یه سرنخ بدین تا ببینیم میشه روش حساب کرد یا نه؟

کجا گفته بودم پاییز آفر میخوره؟
دارم رو برندهایی کار میکنم که برای مردم آشناتر باشن مثل لنوو
تا حالا چندین نمونه از لنوو آوردم واقعا گوشی با اصالتی هست و کیفیت بسیار بالایی داره

hamidxzzz

Registered User
لایک‌ها
19
تو این هفته از چند فروشنده پیگیر میشم قبلیها که زیر 1000 عدد فروش نداشتن به هر حال قیمت چین + جمل نقل و گمرک و انواع دردسرها هم هست

داداش بپرس کسایی که گوشی رو خریدن 100% میخوان و 2-3تا هم خودم میخوام :)

ainaz127

Registered User
لایک‌ها
2
کجا گفته بودم پاییز آفر میخوره؟
دارم رو برندهایی کار میکنم که برای مردم آشناتر باشن مثل لنوو
تا حالا چندین نمونه از لنوو آوردم واقعا گوشی با اصالتی هست و کیفیت بسیار بالایی داره

لنوو کدوم مدلشو میخواین بیارین؟؟

بالا