• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش جدیدترین اسمارت فون ها و تبلت های آندرویدی ، خوشقیمت ، باکیفیت و قدرتمند

drpc

Registered User
لایک‌ها
274
سلام
عزیز قیمت حایر و هم چنین قیمت گاردش را لطف بفرمایید

Amin_CaraGT2

Registered User
لایک‌ها
94
یک خبر اینکه بهترین گوشی که میشه با قیمت میان رده وارد کرد از برند لنوو همون a820 هست که هم 4 هسته ای و هم همه نوع امکانات جدید داره
منتظر این گوشی فوق العاده باشید

سلام قیمت تبلت و گوشی پخ شود ممنون

سلام داداش امین قیمت رو پخ کنید ممنون

سلام
عزیز قیمت حایر و هم چنین قیمت گاردش را لطف بفرمایید
دوستان فعلا هایر تموم شد ایشالله شنبه

داداش کاور و گارد چی شد؟

برسه اطلاع میدم

saeed74

Registered User
لایک‌ها
211
یک خبر اینکه بهترین گوشی که میشه با قیمت میان رده وارد کرد از برند لنوو همون a820 هست که هم 4 هسته ای و هم همه نوع امکانات جدید داره

برسه اطلاع میدم

امین اقا قیمتش حدودا چقد درمیاد برسه اینجا؟ a830 ب نظرتون گزینه بهتری نیست؟

Sent from my C2105 using Tapatalk 4

amirgalaxy

Registered User
لایک‌ها
28
سلام به همه...من دیروز این گوشی هایر رو از آقا امین گرفتم و الان هم شدیدا ازش راضیم مخصوصا به خاطر اینکه از ایشون خریدم...
1-کیفیت عالی صفحه,دوربین,تاچ 2-قدرت بالای سیپیووگرافیک3-ضدآب,ضدضربه,ضدخاک و...
فقط تنها بدیش (از نظر من) اینه که بعد از چند دقیقه بازی پشت گوشی زیر دوربین داغ میکنه که فکر کنم طبیعیه چون من زیاد گوشی عوض نکردم
فقط توجه کنید که اگه روی این گوشی ایراد میزارید صد در صد اگه s4 هم بیاد دستتون روش ایراد میزارید...
و توجه کنید که این سایت رایت وار سایتی نیست که کیلویی رتبه بده...حداقل تا الان که اینطوری بوده

Aloneman4060

Registered User
لایک‌ها
284
سلام این لنوو820وو770و830گزینه خوبین قیمت حدودیشونو واسم پخ کن اگه میتونی 3مدلو بیاری. حساب کتابامو بکنم:Dاولین مشتریش من باشم البته 50عدد به بالا:) معایب 820 دوربین دوم نداره وفلاش واسه دوربین اصلی نسبت به830 کلا مثه هایر همه چیز تموم باشه.... اگه میشه کلا 2,3مدل بیاری که کمی تنوع ایجاد شه عالی میشه .... داداش امین p770هم خیلی خوبه میتونه جایه هایر718رو بگیره و مشخصاتش مناسبه روش فکرکن حتما خودم یکی از مشتریای پروپاقرصش میشم:D جواهری هست واسه خودش هم otgساپرته هم باتری بسیار قوی3500!مشخصتشونگاه کن مطمنم جالبه واست البته اگه قیمتش مناسب باشه خارج از بحث: بعدش تبلتاتم خیلی اوکی بود فقط یه عیب کوچیک داره زه دورشه که تبلتو بی کیفیت نشون میده.جعبشم با کیفیت تر بود عالی میشد.... اگه یه چیز مثه همینی که گفتم داری بهم پخ بده Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk 2

Last edited:

pd220

Registered User
لایک‌ها
90
جناب نادری سفارش دو عدد بدستم رسید ....تشکر ..در مورد هولوگرام تو اس بهتون توضیح دادم ولی جوابی ازتون نگرفتم !!

vahiddigi

Registered User
لایک‌ها
52

برسه اطلاع میدم
سلام کی لنوو میرسه
برای هایر گارد و باطری قویتر هم دارین؟؟؟؟

ranin1980

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
در صورت موجود بودن گوشی هایر لطفا قیمت و نحوه فروش را پ خ کنید.

hero2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام کمک کمک من یه 910 با رام 4.1 دارم خوب کار میداد اهل بازی سنگین و این کاراهم نبودم گوشیم به اب نزدم کاملا نگهداریش میکردم یه هو انتن پرید و باطریم از شارژ ایستاد ....

کسی هست منو راهنمایی کنه ممکنه اشکال از ایسی شارژ یاشه یا منبع تغذیه قسمت سیم کارت ...... چون دیشب واسه یه لحظه شارژ شد تو او یک دقیقه که شارژ شد آنتنم اومد ولی دوباره با هم قطع شدن اشکال هرچی هست با هر دو قسمت باطری و سیم مشترکه ...اگه از بچه ها کسی از سخت افزار سر در میاره منو راهنمایی کنه ....

Aloneman4060

Registered User
لایک‌ها
284
دقيقا گوشي منم همين مشكلو پيدا كرده اول شارژ نشد.بعدش ديگه سيم نخوند.الانم خونه افتاده چون شارژنمیشه داش امين نميدونيد دقيقا كدوم قسمت مشكل داره درست كنم؟:)

Last edited:

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
یه گوشی آونگ که قبلا از آقای احسانی خریداری شده برای فروش موجوده اگه کسی خواست پ خ بده

Amin_CaraGT2

Registered User
لایک‌ها
94
امین اقا قیمتش حدودا چقد درمیاد برسه اینجا؟ a830 ب نظرتون گزینه بهتری نیست؟

Sent from my C2105 using Tapatalk 4

اول از مدل های ارزونتر شروع میکنم بعد کم کم بهترش میکنم

داداش ارزون ترين گوشى و ارزون ترين تبلتى كه موجود دارى چيه؟

فعلا هیچی

سلام به همه...من دیروز این گوشی هایر رو از آقا امین گرفتم و الان هم شدیدا ازش راضیم مخصوصا به خاطر اینکه از ایشون خریدم...
1-کیفیت عالی صفحه,دوربین,تاچ 2-قدرت بالای سیپیووگرافیک3-ضدآب,ضدضربه,ضدخاک و...
فقط تنها بدیش (از نظر من) اینه که بعد از چند دقیقه بازی پشت گوشی زیر دوربین داغ میکنه که فکر کنم طبیعیه چون من زیاد گوشی عوض نکردم
فقط توجه کنید که اگه روی این گوشی ایراد میزارید صد در صد اگه s4 هم بیاد دستتون روش ایراد میزارید...
و توجه کنید که این سایت رایت وار سایتی نیست که کیلویی رتبه بده...حداقل تا الان که اینطوری بوده

مبارکتون باشه

سلام این لنوو820وو770و830گزینه خوبین قیمت حدودیشونو واسم پخ کن اگه میتونی 3مدلو بیاری. حساب کتابامو بکنم:Dاولین مشتریش من باشم البته 50عدد به بالا:) معایب 820 دوربین دوم نداره وفلاش واسه دوربین اصلی نسبت به830 کلا مثه هایر همه چیز تموم باشه.... اگه میشه کلا 2,3مدل بیاری که کمی تنوع ایجاد شه عالی میشه .... داداش امین p770هم خیلی خوبه میتونه جایه هایر718رو بگیره و مشخصاتش مناسبه روش فکرکن حتما خودم یکی از مشتریای پروپاقرصش میشم:D جواهری هست واسه خودش هم otgساپرته هم باتری بسیار قوی3500!مشخصتشونگاه کن مطمنم جالبه واست البته اگه قیمتش مناسب باشه خارج از بحث: بعدش تبلتاتم خیلی اوکی بود فقط یه عیب کوچیک داره زه دورشه که تبلتو بی کیفیت نشون میده.جعبشم با کیفیت تر بود عالی میشد.... اگه یه چیز مثه همینی که گفتم داری بهم پخ بده Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk 2

اجازه بدید برسه بعد هم قیمت اعلام میکنم هم مدل
درضمن عزیز P770 مطلقا ارزون نیست حتی از 830 هم گرونتره!

تبلت هم فعلا نمیارم

جناب نادری سفارش دو عدد بدستم رسید ....تشکر ..در مورد هولوگرام تو اس بهتون توضیح دادم ولی جوابی ازتون نگرفتم !!

هلوگرام که نیست طرح شبنم بود که سری آخری نداشت

سلام کی لنوو میرسه
برای هایر گارد و باطری قویتر هم دارین؟؟؟؟

لنوو هم اعلام میکنم ولی به زودی
باطری که نمیشه بزرگترش کرد
گارد هم فعلا هیچی

سلام
در صورت موجود بودن گوشی هایر لطفا قیمت و نحوه فروش را پ خ کنید.

فعلا ندارم ولی فردا یک پ خ بدید موجود بود تقدیمتون میکنم

سلام کمک کمک من یه 910 با رام 4.1 دارم خوب کار میداد اهل بازی سنگین و این کاراهم نبودم گوشیم به اب نزدم کاملا نگهداریش میکردم یه هو انتن پرید و باطریم از شارژ ایستاد ....

کسی هست منو راهنمایی کنه ممکنه اشکال از ایسی شارژ یاشه یا منبع تغذیه قسمت سیم کارت ...... چون دیشب واسه یه لحظه شارژ شد تو او یک دقیقه که شارژ شد آنتنم اومد ولی دوباره با هم قطع شدن اشکال هرچی هست با هر دو قسمت باطری و سیم مشترکه ...اگه از بچه ها کسی از سخت افزار سر در میاره منو راهنمایی کنه ....

میتونه از کاستوم رام باشه به مورد مشابه برخوردم اطلاع میدم

دقيقا گوشي منم همين مشكلو پيدا كرده اول شارژ نشد.بعدش ديگه سيم نخوند.الانم خونه افتاده چون شارژنمیشه داش امين نميدونيد دقيقا كدوم قسمت مشكل داره درست كنم؟:)

dada man mikham shomararo pkh kon

شارژ نشدن بیشتر به آی سی شارژ مربوط میشه

zhabiz cdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
لطفا قیمت رو برا منم بفرستید؟
شما کدوم شهر هستید؟ امکان خرید حضوری هم هست؟

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
سلام آقا امین
یه نگاهی به تاپیک مشکلات 910 بندازین.بچه ها خیلی ناراحت و سر در گم هستن و شما جز کسانی هستید که میتونید بسیار کمک کنین و به دوستان ارامش بدین
شارژر گوشی شده یه معظل
ممنون میشم به تاپیک مشکلات 910 سر بزنین
یا علی

reza1391

Registered User
لایک‌ها
95
سلام
هایر گوشی w910 رو چیپشو 8260A زده ولی گوشی که شما میفروشین 8960 هست علتش چیه ؟

Amin_CaraGT2

Registered User
لایک‌ها
94
سلام
لطفا قیمت رو برا منم بفرستید؟
شما کدوم شهر هستید؟ امکان خرید حضوری هم هست؟

بنده کرج هستم و میتونید خرید حضوری انجام بدید
البته فعلا تموم کردم

سلام آقا امین
یه نگاهی به تاپیک مشکلات 910 بندازین.بچه ها خیلی ناراحت و سر در گم هستن و شما جز کسانی هستید که میتونید بسیار کمک کنین و به دوستان ارامش بدین
شارژر گوشی شده یه معظل
ممنون میشم به تاپیک مشکلات 910 سر بزنین
یا علی

به دوستان توصیه میکنم با usb شارژ کنن بنده خودم با usb شارژ میکنم عالی هست
قبل از اینکه شارژ تموم بشه شارژش کنن
داخل آب هم نندازن ممکنه از درز سیمکارت آب بره داخل

بالا