برگزیده های پرشین تولز

فروش جدیدترین کتانی های ارجینال برندهای معروف

amani0056

Registered User
لایک‌ها
83
آدرس و شماره تماس میدید برای خرید؟
کیفیتشون مثله همونه ، یا دقیقا همونیه که تو نمایندگیه؟
یعنی اگه ببریم نمایندگی تایید میکنن که اصله؟

براتون مسیج خصوصی میشه. ببینید من واسه این عکسایی رو که خودم گرفتم رو گزاشتم که خدای نکرده فکر نکنین جنسم درجه ۲ یا ۳ هست.ولی اگه برین نمایندگی بگین این قیمت گرفتید بهتون یه نیشخند میزنه میگه اصل نیست.ولی میتونید خودتون برید مقایسه کنید.من متاسفانه شماره سریالشو ور نداشتم الان همرام نیست.ولی بقیه مدلامون سریالشو الان دارم.وقتی تو گوگل سرچ می کنید تو سایت های مثل آمازون و ایبی براتون میاره.

masoudsalamat

Registered User
لایک‌ها
28
اکو همین یه مدل رو دارید؟ مثلا از کارهای کالج یا چرمیش ندارید؟

hazoo

Registered User
لایک‌ها
13
اقا داری با روح و روان ما بازی میکنی قشنگ.عجب مدلهایی و جه قیمتهایی؟??از برند پوما چی دارید؟خیلی اسپورت نباشه.مثل این مدل http://s4.picofile.com/file/7997828381/main.jpg
"esme modelesh ine:"Men's Elsu Winter Trainers

amani0056

Registered User
لایک‌ها
83
اقا داری با روح و روان ما بازی میکنی قشنگ.عجب مدلهایی و جه قیمتهایی؟??از برند پوما چی دارید؟خیلی اسپورت نباشه.مثل این مدل http://s4.picofile.com/file/7997828381/main.jpg
oon nike saboke,range dge nadare??????/

این پوما که گزاشتی رو ندارم.مدلامونم اگه رنگ بندی داشته باشه حتما اشاره میکنیم بهش ....

hazoo

Registered User
لایک‌ها
13
agha pas az puma modele moshabeh age darin bezarin?puma bashe halle

nadersport

Registered User
لایک‌ها
7
چرا اکثر کاراتون تا ۴۴داره؟
اون مدل اکو سایز ۴۵-۴۶نداره؟
اینا سایزاشون دقیقه یا مثل اکثر کتونی هایی که اینجا میفروشن یه سایز کوچکترن مثلا ۴۴به ۴۳ میخوره؟
ممنون

hazoo

Registered User
لایک‌ها
13
کارای فیک نایک و ادیداس که بیشتره تو بازار مرد مومن.ریباک و اسیکس هم نمبارید؟یعنی تو 200 مدل یدونه پوما نیس؟

hazoo

Registered User
لایک‌ها
13
dar zemn adidas o nike taghriban 90% modelashoon fake shon ham to bazar irane o mishe ba 60 70 toman dge nahayat 100 toman kharid.
vali puma faghat 20%modelash fake dare to iran.onam modelaei ke tablooo hastan.masalan 7 ta arme puma ro kafshe:_)))))).shoma fake in modeli ke man gozashtamo peida kon man be gheimat aslesh azat .
mikharam

runaway

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوست من
من قصد و غرض خاصی ندارم ولی برای تنویر اذهان باید اینجا یک نکته رو خدمتتون عرض کنم. خودتون بهتر از من می دونید که کفشای نایکتون (حالا کفش اکو رو نمی دونم ) اورجینال درجه یک نیستند و با کفش های نمایندگی! ( یا همون فروشگاه) نایک کلی فرق می کنند. این کفش ها "اورجینال درجه دو" هستند و حتی بعضی ها از گفتن "اورجینال" هم پرهیز میکنند و فقط به گفتن "درجه دو" بسنده می کنند. اما معمولا برای تمایز بین کفش های درجه دو از حروف A ، AA ، AAA استفاده می کنند و این درجه بندی هم از چینی ها گرفته شده.
در مورد سایت هایی هم که گفتید باید خدمتتون عرض کنم که این سایت ها پر از فروشندگان چینی و در نتیجه کفش های سفارش آسیا هست و قیمت دلاری این کفش ها هم خیلی کمتر از قیمت سایت های معتبر می باشد.
حالا این کفش های شما هم اگر چه درجه دو محسوب می شوند اما از کیفیت بالای AAA ( حتی نزدیک به کیفیت نمونه اورجینال ) برخوردار می باشند.
یک نکته هم به کاربران و خریداران عزیز
هیچ ارزونی بی دلیل نیست. مطمئن باشید کفش های اورجینال درجه یک رو به ندرت می تونید ارزون تر از نمایندگی ها! پیدا کنید. درسته اونها هم قیمت ها رو از قیمت تمام شده خیلی خیلی بیشتر می دن ولی به خاطر خرید به تعداد بسیار بالا کفشها رو خیلی ارزون تر از "خرید تکی" می خرن. حالا اگر نمایندگی رسمی باشند که دیگه خیلی کمتر می خرند (مثل نمایندگی Head ).
حالا اگر شما بخواهید مثلا از یک مدل "کفش اورجینال درجه یک" 10 یا 20 جفت بخرید خیلی قیمتها رو کم نمی کنند و با احتساب "100% تعرفه گمرک کفش" قیمت تمام شده کفش برای شما از قیمت نمایندگی هم بیشتر میشه.
امیدوارم توضیحات کمک کرده باشه.

hazoo

Registered User
لایک‌ها
13
دوست عزیز(runaway) شما یه سر بری مهاباد دیگه از این حرفها نمیزنی.:))))))))))))))))))))))))

runaway

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوست عزیز(runaway) شما یه سر بری مهاباد دیگه از این حرفها نمیزنی.:))))))))))))))))))))))))
دوست عزیز
اتفاقا رفتم. زاهدان و زابل هم رفتم. خیلی جاها رفتم و دیدم. من منظورم تو تهران بود.

hazoo

Registered User
لایک‌ها
13
pas midoonid oza chejoorie ontarafa
khob in doostemon ham tehran nistan ke.maraghe hastan.enshalla ke onja ham raftid?
albate man taeid nemikonam keifiate karaei ke ishoon inja gharare befrooshan.
taze inke har brandy ham ke mojod nadaran migan chon fake ziad dare ma nemiarim kamelan foroshe mahsoolate nike adidas khodeshono mibare zire soal.
darzemn ma to iran aslan namayandegi rasmie na nike va na adidas ro nadarim.
ta in had ke adidas vaghti mikhast kafshe makhsose behdad salimi vase olympic london ro behesh bede dad be sherkat
(باورس قشم)
ke be dastesh beresoone chon aslan
namayandegie rasmi to iran nadare.
hameye inaei ke zadan namayandegi vared konande hastan.

amani0056

Registered User
لایک‌ها
83
چرا اکثر کاراتون تا ۴۴داره؟
اون مدل اکو سایز ۴۵-۴۶نداره؟
اینا سایزاشون دقیقه یا مثل اکثر کتونی هایی که اینجا میفروشن یه سایز کوچکترن مثلا ۴۴به ۴۳ میخوره؟
ممنون

اکثر کارامون قالبشون معمولی هست.اگه مدلی قالب کوچیک یا بزرگ باشه اشاره میکنیم حتما.

amani0056

Registered User
لایک‌ها
83
pas midoonid oza chejoorie ontarafa
khob in doostemon ham tehran nistan ke.maraghe hastan.enshalla ke onja ham raftid?
albate man taeid nemikonam keifiate karaei ke ishoon inja gharare befrooshan.
taze inke har brandy ham ke mojod nadaran migan chon fake ziad dare ma nemiarim kamelan foroshe mahsoolate nike adidas khodeshono mibare zire soal.
darzemn ma to iran aslan namayandegi rasmie na nike va na adidas ro nadarim.
ta in had ke adidas vaghti mikhast kafshe makhsose behdad salimi vase olympic london ro behesh bede dad be sherkat
(باورس قشم)
ke be dastesh beresoone chon aslan
namayandegie rasmi to iran nadare.
hameye inaei ke zadan namayandegi vared konande hastan.

دوستان عزیز ببینید من هچ وقت تبلیغ اضافی رو کارم نمی کنم.من گفته دوست عزیزمونم قبول دارم.من با اجناس مغازه ها و نمایندگی ها ککاری ندارم که چه قیمتی و چجوری میفروشن.ولی در مورد جنس خودم میتونم تضمین میدم.الانم این تضمینو به شما و بقیه میدم که کیفیت کارای ما دقیقا هم سطح کارای نمایندگی هست.ولی من با مشتریام صاف و صادقم.این کفشا تو آسیا ارجیناله.یعنی تو آسیا از اینا با کیفیتش پیدا نمیشه.ولی تو کل بخوایم در نظر بگیریم یه کیفیت بالاتر از اینم هست که ساخت آمریکا هستن.ولی اونا رو به هیچ عنوان نمیشه وارد کرد.حالا من اینجا تازه اومدم.ولی به مرور زمان میفهمید که هیچ وقت تعریف اضافی از جنسم نمی کنم.اگه کارم درجه دو باشه میگم ۲ هست.

amani0056

Registered User
لایک‌ها
83
دوستان عزیز ببینید من هچ وقت تبلیغ اضافی رو کارم نمی کنم.من گفته دوست عزیزمونم قبول دارم.من با اجناس مغازه ها و نمایندگی ها ککاری ندارم که چه قیمتی و چجوری میفروشن.ولی در مورد جنس خودم میتونم تضمین میدم.الانم این تضمینو به شما و بقیه میدم که کیفیت کارای ما دقیقا هم سطح کارای نمایندگی هست.ولی من با مشتریام صاف و صادقم.این کفشا تو آسیا ارجیناله.یعنی تو آسیا از اینا با کیفیتش پیدا نمیشه.ولی تو کل بخوایم در نظر بگیریم یه کیفیت بالاتر از اینم هست که ساخت آمریکا هستن.ولی اونا رو به هیچ عنوان نمیشه وارد کرد.حالا من اینجا تازه اومدم.ولی به مرور زمان میفهمید که هیچ وقت تعریف اضافی از جنسم نمی کنم.اگه کارم درجه دو باشه میگم ۲ هست.

بالا