برگزیده های پرشین تولز

فروش حیوانات خانگی کوچک: همستر .سنجاب...

sasuke

Registered User
لایک‌ها
51
منظورشون کاملاً واضحه! خرید و فروش حیوانات متعلق به حیات وحش. کار بسیار بسیار اشتباهیه و آخر سری یا حیوون فرار میکنه یا میمیره. و اون افرادی هم که اینکار رو با حیوونای وحشی میکنن آدمای سودجو و کلاش هستن.

ضمنن میبینم که اسم تاپیکت فروش حیوانات خانگیه! نمیدونستی بدون. سنجاب حیوون خانگی نیست!

یک توصیه به اونایی که میخوان سنجاب بخرن:

من کاری ندارم دلتون به حال سنجابه میسوزه یا نه! فقط بدونید وقتی خریدید هیچ لذتی براتون نداره و همش یا ازتون میترسه. و یا بعد مدتی افسرده میشه دیگه حتی همون ترس رو هم نداره و یه گوشه میره تو لک. آخرشم یا فرار میکنه یا تو زندانی که براش ساختین میمیره.

پ.ن: آقای ساسوکه من نمیخوام کار و کاسبیت رو کساد کنم. اگر قصدم این بود خب یه چیزی هم درباره ی همستر میگفتم. امیدوارم درک کنی.

آقا شما چرا این قدر خشنی:eek: سکته می کنی میمیری زبونم لال:p من بخش فروش رو حذف کردم و فقط اطلاعاتی در مورد اونا میدم;)

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست من،میشه "حیوون خونگی" و "حیوون وحشی" رو تعریف کنی؟
همستر و سنجاب هر دوتاشون وحشین... ولی کم کم اهلی خواهند شد.هیچ فرق ندارن... به شیر می گن وحشی! چون خونگی نمی شه;)
خب این دقیقاً درمورد سنجاب هم صدق میکنه! اگه چشماتو باز میکردی پستم رو کامل میخوندی!! میدیدی که نوشتم سنجاب به هیچ وجه اهلی نمیشه!

فقط یا میمیره. یا فرا میکنه. یا افسرده میشه. شاید شما به افسرده شدن میگی اهلی شدن! درسته؟!

kss pt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همستر و سنجاب عکس العملشون یکیه... اگر می گید سنجاب افسرده می شه،پس همستر هم همین وضع رو داره!

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همستر و سنجاب عکس العملشون یکیه... اگر می گید سنجاب افسرده می شه،پس همستر هم همین وضع رو داره!
کی گفته یکیه؟ تو گفتی؟ چقدر با سواتی! فعلاً که میبینی همستر همین وضع رو نداره!

sasuke

Registered User
لایک‌ها
51
همستر یک نوع موش هست و زندگی اون در تاریکی هست زیر زمین و کل عمرشو صرف کندن میکینه . ممکنه بگید ما محیط رو از اونجایی که زندگی میکنه براش بهتر درست کردیم. محیط حالا چیه: آکواریوم یا قفس
آخرین باری که همسترم فرار کرد تو ماشین لباس شویی پیداش کردم اونجا برای خودش خونه ای درست کرده بود که بیا و ببین هرچی غذا دیده بود برده بود اونجا معلوم نبود دستمال کاغذی از کجا پیدا کرده بود و برده بود وقتی به زور بیرونش اوردم ناراحتی واقعی رو تو چشماش دیدم یک همستر ممکنه ماشین لباس شویی براش راحت تر از آکواریوم با کلاس شما باشه چون خودش اونجا رو ساخته

پس نتیجه می گیریم که آزادی یک چیز دیگه هست حتی برای همستر سنجاب که سحله اون که تو جنگل های بزرگ زندگی میکنه میتونه بیاد تو یک قفس با یک زنجیر دور گردنش:eek:

kss pt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولی یکم بهتر بخوایم تصمیم بگیریم،باید این رو بدونیم که سنجاب خیلی حیوون باهوشی... شاید 10.20 برابر یک همستر هوش داشته باشه. همین باعث می شه مثل یک بچه بهش نگاه کنی... مثل مرغ نیست که مثل خر دون بخره،بخوابه و ...
سنجاب آدم رو افسرده می کنه :hmm: ;)

sasuke

Registered User
لایک‌ها
51
ولی یکم بهتر بخوایم تصمیم بگیریم،باید این رو بدونیم که سنجاب خیلی حیوون باهوشی... شاید 10.20 برابر یک همستر هوش داشته باشه. همین باعث می شه مثل یک بچه بهش نگاه کنی... مثل مرغ نیست که مثل خر دون بخره،بخوابه و ...
سنجاب آدم رو افسرده می کنه :hmm: ;)

با هات موافقم حیوونه ابلهی هست یکی شون 40 روز داره تو خونش زندگی میکنه ولی هنوز وقتی ااز خونش میاد بیرون راهشو گم میکنه باید راهنماییش کنی تا به بدبختی بره تو خونش:blink:

madia-irn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ساسوکی جان بجای این جک جونورا من یه بیزنس بهتر برات سراغ دارم
شما بجا همین حیو ونای بدبخت بیا تل بزار تو کارتن بفرست بجای هفت تومن هفصد گیرت می اد بچه کرمونی کره مربا....
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
ااین یکی رو جدی میگم من دنبال سگ گله می گردم شما به زابل نزدیکی و من شنیدم اونجا سگ گله های دلاوری
هست اگه تونستی برام قیمت بزار میخرم ازت :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
در ضمن باید تو فکر یه کارتن یخچال باشی چونکه توی جعبه کفش جا نمیشه.............................:lol: :lol: :lol: :lol:

sasuke

Registered User
لایک‌ها
51
ساسوکی جان بجای این جک جونورا من یه بیزنس بهتر برات سراغ دارم
شما بجا همین حیو ونای بدبخت بیا تل بزار تو کارتن بفرست بجای هفت تومن هفصد گیرت می اد بچه کرمونی کره مربا....
ااین یکی رو جدی میگم من دنبال سگ گله می گردم شما به زابل نزدیکی و من شنیدم اونجا سگ گله های دلاوری
هست اگه تونستی برام قیمت بزار میخرم ازت :D
در ضمن باید تو فکر یه کارتن یخچال باشی چونکه توی جعبه کفش جا نمیشه.............................:lol: :lol: :lol: :lol:
من برای تفریح این جک و جونورا رو می فروختم تا ببینم چقدر مشتری میاد:) برو به سایت www.woofwoof.com
سگهای هوسکی یا مالاموت رو ببین کفت می بره این سگ ها سگ گرگ هستن و بیشتر از جرمن شپرد باهوش هستن هر نژاد دیگه هم مثل سگ گله خواستی بهت میدن;)
بابا من میترسم برم زابل:blink: اگه این زابلی یا تو راه منو کشتن چی (در لباس مبدل:f34r: ):hmm:

بالا