برگزیده های پرشین تولز

فروش دامنه

greenapple

Registered User
لایک‌ها
21
عزیزم قیمتات خیلی به راهه .
به نظر من همه تو فکر کم بودن قیمت دامنه هستند ولی نام دامنه مثل شماره موبایل رند میمونه . مثل شماره موبایلی که 3 ماه پیش 30 میلیون تومن فروخته شد .
این دامنه ها اگه گرونه حتما دلیلی داره .
این down wıth .... تو خود امریکا حداقل 2-3 هزار دولار ارزشداره .

دامنه ای که معنی آن شراب بود یه پسر ثبت کرده بود . که یه مدت بعد به رقم خیلی بالایی به یه کارخانه تولید شراب فروخت .

یا مثلا من حاضرم به دامنه tabriz.com یک میلیون تومن پول بدم .
شما سعی کن مشتری خوب پیدا کنی .
ضمنن این down wıth رو میتونی به گروهکهای تروریستی بفروشی. :lol:

قیمت نهایی این down رو به من بفرست . خودم مشتریشم.

sian3m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من همه تو فکر کم بودن قیمت دامنه هستند ولی نام دامنه مثل شماره موبایل رند میمونه . مثل شماره موبایلی که 3 ماه پیش 30 میلیون تومن فروخته شد .

دامنه ای که معنی آن شراب بود یه پسر ثبت کرده بود . که یه مدت بعد به رقم خیلی بالایی به یه کارخانه تولید شراب فروخت .

salam, mamnon az nazareton gheimate pishnahditono baran email konid
moafagh bashid
e-mail: [email protected]

sian3m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

سلام ممنون از پستتون،حقيقت اينه که من قصد دارم يک ماه صبر کنم بد به با لاترين قيمت بفروشم،قيمته پايشم ... ممنون
قيمت مورد نظرتون رو به اين ايميل بفرستيد

e-mail:[email protected]

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
These Domains 4 $ale
DownWithUSA.com 200.000 toman
LastLost.com 100.000 toman
AllahLTD.com toman75.000
moneytax.net 100.000 toman

E_MAIL [email protected]
سلام
آقا اگه downwithusa.com رو 150.000 بدی نقدی ميگيرم ازت//چطوره؟
regards
[email protected]
مشکوک میزنیا! 2 تاتون یکی نیستین؟
اگه حاضری انقد پول بدی واسه این بیا من یه سری دامین توپ دارم ارزون میدم! :D
مثل اينکه خودت چند تا user داری که راجع به بقيه هم اينجوری فکر ميکنی//امّا نه داداش هنوز به من جواب نداده
و ضمناً به نظر خود من اون قيمت ارزش داره//البته بستگی داره به کسی که بتونی رو دومين کار کنه//اگه کسی رو دومين نميتونه کار کنه دليل نميشه قيمت پايين بده که بزنه تو سره دومين// ضمناً ليست دومين های توووووووووووپت رو هم بفرست
یه ذره کنجکاو شدم :cool:
هر دو یوسف خندقی؟! :f34r: ;)
LastPersian.com
149fs850999.png

DownWithUSA.com
149fs85137.png
خيلي جالب بود.
:D:blink:آقا شما واقعاً شاهکارين!!اينهمه وقت گزاشتی چی ثابت کنی؟البته خوبه چون من همزدامو پيدا کردم،شما هم استعداد فتو شاپ خوبی هستی که من کشفت کردم،به هر مو فق باشيد و با دقت بيشتری whoisبگيريد:blink::blink::blink:
خیلی جالبه چون با نام کاربری bismoot داری lastpersian.com رو در این تاپیک میفروشی! :lol:
آقای sian3m با نام کاربری bismoot دومین downwithusa.com رو به قیمت 150 تومن نقد! به خودت فروختی یا نه؟!

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
:D:blink:آقا شما واقعاً شاهکارين!!اينهمه وقت گزاشتی چی ثابت کنی؟البته خوبه چون من همزدامو پيدا کردم،شما هم استعداد فتو شاپ خوبی هستی که من کشفت کردم،به هر مو فق باشيد و با دقت بيشتری whoisبگيريد:blink::blink::blink:
Whois:D DownWithUSA.com
Whois:lol: LastPersian.com

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543

دوست عزيز فكر ميكنم اينجا بحث رو تمام ميكرديد بهتر بود، من نميدونم شاهكارم يا نه :D وقت زيادي هم لازم نيست گذاشته بشه يه Whois (البته دو تاشون) بگيري 1 دقيقه وقت نميگيره و نيز به هيچ استعداد فوتوشاپي هم (كه من اصلآ ندارم) نيازي نيست، حالا بريد ركورد هوايز رو تغيير بديد بگيد كه باز من همون دوتا نيستم... :wacko: :lol:

sian3m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز فكر ميكنم اينجا بحث رو تمام ميكرديد بهتر بود، من نميدونم شاهكارم يا نه :D وقت زيادي هم لازم نيست گذاشته بشه يه Whois (البته دو تاشون) بگيري 1 دقيقه وقت نميگيره و نيز به هيچ استعداد فوتوشاپي هم (كه من اصلآ ندارم) نيازي نيست، حالا بريد ركورد هوايز رو تغيير بديد بگيد كه باز من همون دوتا نيستم... :wacko: :lol:

بله نظر خوبی داديد شرلوک هلمز عزيز:p :D;)،البته با اين روال پس حتماً userکه ديروز down..قيمت داده بودن من هستم،همزاد سوم ،حالا برايه اينکه تموم بشه داستان من سياوش اسکندری هستم از تهران،سال آخر مهندسی برق،دانشگاه سمنان،

09126840434 more info::p
have a good day
bye

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543

بله نظر خوبی داديد شرلوک هلمز عزيز:p :D;)،البته با اين روال پس حتماً userکه ديروز down..قيمت داده بودن من هستم،همزاد سوم ،حالا برايه اينکه تموم بشه داستان من سياوش اسکندری هستم از تهران،سال آخر مهندسی برق،دانشگاه سمنان،

have a good day
bye

1. بالاخره ما نفهميديم شما همزاد خود را پيدا كرديد و همان يوسف هستيد يا نه شما سياوش ... هستيد؟!

2. ديدي گفتم فوري هوايز رو تغيير مي‌دي!

3. :lol::lol::lol::lol::lol:

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
1. بالاخره ما نفهميديم شما همزاد خود را پيدا كرديد و همان يوسف هستيد يا نه شما سياوش ... هستيد؟!

2. ديدي گفتم فوري هوايز رو تغيير مي‌دي!

3. :lol::lol::lol::lol::lol:
آره سریع whois عوض شد :D;)

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
حالا برايه اينکه تموم بشه داستان من سياوش اسکندری هستم از تهران،سال آخر مهندسی برق،دانشگاه سمنان،
have a good day
bye
خوب زودتر خودت رو معرفی می کردی اینقدر کنجکاو نشیم :cool::lol:

sian3m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب زودتر خودت رو معرفی می کردی اینقدر کنجکاو نشیم :cool::lol:

vay khodaaaaaaaaaaa:D
baba man az aghaye yusefe khandaghi darkhast mikonam khodesho moarefi kone albate mishnasameshon (iranhoster), ta ta roh khoda biamorz alfered hichkak soraghemoon nayumade:p:p:p;)

Nima Amini

Registered User
لایک‌ها
0
مثل اينکه خودت چند تا user داری که راجع به بقيه هم اينجوری فکر ميکنی//امّا نه داداش هنوز به من جواب نداده
و ضمناً به نظر خود من اون قيمت ارزش داره//البته بستگی داره به کسی که بتونی رو دومين کار کنه//اگه کسی رو دومين نميتونه کار کنه دليل نميشه قيمت پايين بده که بزنه تو سره دومين// ضمناً ليست دومين های توووووووووووپت رو هم بفرست

ميگم نيما بد نميگه ها !!!!

من عضو چندین ساله ی PT هستم و به اندازه کافی تو این مدت دیدم اینایی که با چندتا آی دی میان چی کار میکنن! + اونی که باید بهش بر بخوره کسیه که thread باز کرده نه bismoot! پس؟؟؟؟؟؟

+ شمشادجان از شما انتظار نداشتم!

Nima Amini

Registered User
لایک‌ها
0
کارت حرف نداشت! 20!=))
ولی خب بحثو تموم کنیم بهتره. بیخودی کش پشدا میکنه.
این خوب بود چون بحثه کلاهبرداری و این حرفا نبود.
باید یه فکری به حاله اونایی کرد که با چندتا id میان و سره مردم کلاه میزارن و پوله مفت میگیرن و غیب میشن!

صلوات بفرستید!

Nima Amini

Registered User
لایک‌ها
0
These Domains 4 $ale

DownWithUSA.com 200.000 toman

LastLost.com 100.000 toman

AllahLTD.com toman75.000

moneytax.net 100.000 toman

E_MAIL [email protected]
بازم میگم ولی تو این چندتا فقط اولی به درد میخوره از نظره من. بعداً اگه خواستی ایمیل بزن. من شاید بتونم مشتری خوب پیدا کنم(شاید) اون موقع 50-50

واسه آق میلاد که هرکار کردیم نشدو دومیناش فکر کنم طلسم شدن ولی این دومین چون با نیات الهی همخونی داره شاید طلسم نشده باشه!

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
من عضو چندین ساله ی PT هستم و به اندازه کافی تو این مدت دیدم اینایی که با چندتا آی دی میان چی کار میکنن! + اونی که باید بهش بر بخوره کسیه که thread باز کرده نه bismoot! پس؟؟؟؟؟؟

+ شمشادجان از شما انتظار نداشتم!

نيما جان من كه طرف تورو داشتم اگه برداشت بدي كردي عذر ميخوام :blush:

sian3m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازم میگم ولی تو این چندتا فقط اولی به درد میخوره از نظره من. بعداً اگه خواستی ایمیل بزن. من شاید بتونم مشتری خوب پیدا کنم(شاید) اون موقع 50-50

واسه آق میلاد که هرکار کردیم نشدو دومیناش فکر کنم طلسم شدن ولی این دومین چون با نیات الهی همخونی داره شاید طلسم نشده باشه!

khob albate nazaret mohtarame vali kolan ziad nazarato gabool nadaram;) ,down...: ghasd daram :pbezaramesh to sedo,albate maybe

goodluck

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
بالا