برگزیده های پرشین تولز

فروش درایو گوگل با فضای نامحدود /اضافه کردن دامنه شما به گوگل Google Unlimited Storage Drive

SABZ_MIRHOSSEIN

Registered User
لایک‌ها
83
فروش اکانت گوگل درایو با فضای نامحدود Google Unlimited Drive Storage
قیمت هر اکانت ماهیانه 15 دلار

ایدی ارتباط با تلگرام:
gsuites

Last edited:

SABZ_MIRHOSSEIN

Registered User
لایک‌ها
83
در مورد Google G suite میشه اطلاعات بیشتری بدهید.
امکاناتش کامل تو سایت گوگل هست:

https://gsuite.google.com/pricing.html
که در زیر قیمت ها امکانات را نوشته

اما اینکه چه استفاده ای میشه کرد من خلاصه بگم
1-من به شما یه اکانت میدم که شما از طریق Gmail و یا گوگل درایو با این اکانت لاگین میکنید
فضای درایو و ایمیل نامحدود هست و شما تمام فایل هاتون را میتونید توی درایو گوگل اپلود کنید ( مثلا من 25 ترابایت در اکانت خودم اپلود کردم)
اکانتی که میدیم lifetime هست یعنی همیشگی هست و یکبار پرداخت
2-شما ممکن یه سایت داشته باشید مثلا tehrangames.com بعد ما میتونیم دامنه شما را روی گوگل وریفای کنیم و بعد روش ایمیل بسازیم مثلا [email protected] را که بسازیم شما تمام ایمیل های ساییتون را از جیمیل میرین میبیند ( مثلا روی گوشی اپ جیمیل نصب میکنید و به ایمیل کاربرانتون پاسخ میدین) ضمن اینکه فضای ایمیل شما نامحدود هست و باز هم از گوگل درایو با فضای بینهایت و نامحدود میتونید با همون اکانت سایت خودتون استفاده کنید
میتونم اکانت تست هم بدم
سوالی بود در خدمتم

SABZ_MIRHOSSEIN

Registered User
لایک‌ها
83
سلام چند تا اکانت داری؟

اکانت از پیش ساخته شده که نیست....از تو ادمین گوگل اکانت رو همون موقع می سازیم ( اما اینکه چندتا میتونیم بسازیم فعلا 10 هزار اکانت به صورت لایف تایم میتونیم بسازیم)
اینم عکس از محیط ادمین گوگل:

Screenshot_1.jpg

talebi1372

Registered User
لایک‌ها
256
جناب من نمیدونم درست متوجه شدم یا نه . در واقع شما زیر اکانت به ما ارائه میدین از پنل بیزینس خودتون ؟

SABZ_MIRHOSSEIN

Registered User
لایک‌ها
83
جناب من نمیدونم درست متوجه شدم یا نه . در واقع شما زیر اکانت به ما ارائه میدین از پنل بیزینس خودتون ؟
پنل بیزینس با پنلی که ما داریم فرق میکنه
پنل بیزنس ماهاینه واسه هر اکانت 10 دلار میدین ولی از ما
Enterprise
که مثلا چند ده هزار دلار خریده میشه و لایف تایم...
زیر اکانت که نیست چون اکانت ها از قبل ساخته نشدند ولی قابلیت ساخت تا 10 هزار اکانت را داریم...ولی اینکه میگین ما میتونیم از پنل خودمون بسازیم درسته از پنل گوگل ادمین که داریم میتونیم تا 10 هزار اکانت بسازیم

در واقع اکانت گوگل میتونیم بسازیم و فرقشم اینه که lifetime هست و نه هزینه ماهاینه و درایوش هم نامحدود فضا داره.....
اگر هم دامنه داشته باشید میتونیم دامنه را اضافه کنیم و ایمیل هاتون را از جیمیل بخونید و کار کنید ( با فضای نامحدود و درایو نامحدود)
واسه این هم میتونم اکانت تست واستون بسازم یکی دو روز باهاش کار کنید اگر خواستید
اگر بخوایید میتونیم کد Api گوگل هم بدیم خودتون از سایت خودتون به هرقیمتی خواستید میفروشید کاربر که پرداخت کنه همون موقع اکانت از طرف گوگل ساخته میشه و واسش ایمیل میاد

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,721
برای بکاپ گیری های بانک اطلاعاتی هم میشه ازش استفاده کرد؟
اطلاعات مارو شما میتونید ببینید؟
شما قادر هستید اکانت مارو حذف یا محدود کنید
در صورتی که اکانت اصلی شما بلاک شه، چه اتفاقی برای اکانت هایی که برای ما ساختید میوفته؟
منو چندتا از دوستان دیگه دنبال خرید یه سرور اختصاصی بودیم که یه سری اطلاعاتمون رو بکاپ بگیریم و هر چند ماه یک بار ازشون استفاده کنیم
به نظر این سرویس ها برای ما مناسبه؟ اطلاعات حیاتیه و در صورت حتی حذف شدن ۱ مگابایتش ضرر جبران ناپذیری به همه ما میخوره
ممنون میشم توضیح بدید.

ََA-brand

Registered User
لایک‌ها
256
در صورتی که اکانت اصلی شما بلاک شه، چه اتفاقی برای اکانت هایی که برای ما ساختید میوفته؟
منو چندتا از دوستان دیگه دنبال خرید یه سرور اختصاصی بودیم که یه سری اطلاعاتمون رو بکاپ بگیریم و هر چند ماه یک بار ازشون استفاده کنیم
به نظر این سرویس ها برای ما مناسبه؟ اطلاعات حیاتیه و در صورت حتی حذف شدن ۱ مگابایتش ضرر جبران ناپذیری به همه ما میخوره
ممنون میشم توضیح بدید.

درود
بنده هم سوالات این دوست عزیز رو در ذهنم دارم
لطفا در صورت امکان در تایپک یا در خصوصی پاسخ بدید
با تشکر

SABZ_MIRHOSSEIN

Registered User
لایک‌ها
83
ممنون میشم توضیح بدید.

درود
بنده هم سوالات این دوست عزیز رو در ذهنم دارم
لطفا در صورت امکان در تایپک یا در خصوصی پاسخ بدید
با تشکر
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
1-اطلاعات شما را نمیتونم ببینم چه ایمیل چه فایل های درایو
2-بله اگر تخلف کنید ( مثلا فایل های +18 اپلود کنید و روی اینترنت شر کنید گوگل اول به ما اخطار میده که اکانتتون را ساسپند کنیم اگر انجام ندیم خودش ساسپند میکنه در واقع هرچی خواستید میتونید شخصی اپلود کنید اما اگر شر کنید و گزینه public on web بزنید لینکتون میاد روی اینترنت و گوگل بررسی میکنه اگر مورد داشته باشه....محدودیت خاصی من نمیتونم در حجم درایو شما ایجاد کنم چون unlimited storage هست ولی اگر تخلف کنید ساسپند میکنیم اگر نکنیم هم گوگل خودش انجام میده فرقی نمیکنه
3-اکانت اصلی ما هیچوقت بلاک نمیشه چون ما هیچ استفاده ای به جز ساخت اکانت ازش نمیکنیم ( استفاده درایو روی اکانت های معمولی مکینیم نه روی ادمین) و اینو میتونید از گوگل مستقیم ایمیل بزنید یا تلفن بزنید بپرسید که هیچوقت اکانت سوپر ادمین بلاک نمیشه
4-شما هرچی اطلاعات خواستید میتونید با خیال راحت بزارین توش و هرموقع نیاز داشتید استفاده کنید مثلا من درایو شخصی خودم که کلی فیلم و ... دارم حدود 30 ترا بایت هست درایو وب سایت هایی که یکی از دوستام داره بک اپ های روزانه رو میریزه روش و حدود 6 ترابایت هست و .... شما هرچی خواستین میتونید توش اپلود کنید و هیچ محدودیتی نیست
همان طور که گفتم هم میتونم اکانت تست بهتون بدم کامل باهاش کار کنید
اگر سوال دیگه ای بود در خدمتم

SABZ_MIRHOSSEIN

Registered User
لایک‌ها
83
افر ویژه فعلا قیمت هر اکانت 25 هزار تومان

betocheee

Registered User
لایک‌ها
53
سلام
برای اپلود کردن میتونیم لینک از وبسایت بدیم و توی درایو اپلود بشه یا نه باید از کامپیوتر باشه

talebi1372

Registered User
لایک‌ها
256
از ایشون یک اکانت نامحدود خریداری شد . بسیار به صرفه تر از فضای بکاپ معمولی و امن تر هم هست .

latari

Registered User
لایک‌ها
86
من یک اکانت میخوام در ضمن میتونم فایلم رو به اشتراک بزارم کسی دانلود کنه

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
سلام . یعنی شما خودتان دسترسی به اکانت های که ساختید را دارید ؟

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
638
سلام. قیمت فعلی + نحوه پرداخت رو می فرمایید؟

بالا