• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش دسته xbox 1 آکبند (حراج)

ramaz

Registered User
لایک‌ها
91
xbox1.jpg

با سلام
دسته ها تعدادشون زیاده (فعلا 10-15 تا) و همگی پلمب هستن که برای آرشیو هم واقعا مناسبه. (سری قبل نزدیک 20 25 تا بود که طی دو ماه گذشته چه در اینجا و چه خارج از فروم فروخته شد)
راستی همونطور که از عکس تزیینی مشخصه اینا برای xbox1 هستند و با 360 فرق میکنه و تقریبا میشه برای نسل قبل (gen6).
علاوه بر خود ایکس باکس خودم یکیشون رو برای خودم باز کردمو با یک کانکتور usb دسته رو براحتی با یک درایور کم حجم به کامپیوتر وصل کردم. این شکلی هم خواستید میتونید براحتی برای pc استفاده کنید!

قیمت پایه برای هر عدد 25 تومن

هزینه پست یا تیپاکس هم به عهده خریدار محترمه. البته برای سفارش های با تعداد بالاتر هزینه 50 50 حساب میشه.

آموزش اتصال به usb فقط ویندوز xp و 2000 در پست نهم

توجه: چون تعداد زیاده و اینکه قدیمی هستن (ساخت 2003 چین) و داخل کارتن روی هم انباشته بودن، اینه که اکثرشون قاب طلقی شون ترک خورده و مختصری پاره شدگی داره. اما با این وجود ظاهر قابها کاملا سالم و تمیزه و اطمینان میدم هیچکدومشون یک بار هم باز و استفاده نشدن.

موفق باشید

سایز اصلی

49699425969599911143.jpg

بیا بالا

Last edited:

ramaz

Registered User
لایک‌ها
91
بیا بالا

up up........

برو بالا

Last edited:

ramaz

Registered User
لایک‌ها
91
بالا بیاد

BIA BALA

Last edited:

kzsoft

Registered User
لایک‌ها
95
داداش تبدیل usb براش موجود دارید

یه عکس از تبدیلش میزارید ممنون

ramaz

Registered User
لایک‌ها
91
اصلا تبدیل نمیخواد دوست عزیز. دسته xbox دقیقا شبیه جوی استیکهای قبلی مایکروسافته
کافیه کانکتور دسته رو جدا کنید و جاش یک کانکتور usb بذارید. با یک درایور کم حجم کارش راه میفته. همین!
طریقه اتصالشو براتون میذارم

اینم از نحوه اتصال دسته به پورت usb
تذکر: ساختش هیچ کاری نداره و همینطور که میبینید فقط چهار تا سیم رو میخواد لحیم کنید. توسط خودم تست هم شده خیلی هم خوب جواب میده (فقط برای XP و 2000). پس اگه دوستی وارد نبود و بر اثر اشتباه خودش برای پورت usbش مشکلی پیش آورد من یکی پاسخگو نیستم:)

dsc003180ex.jpg

خب تصویر اولی نمایی از کانکتور دسته xbox هستش که باز شده و تناظر پین ها و ترتیبشون رو میبینید. پینی که با سیم سفید رنگ مشخص شده رو اینجا کاری باهاش نداریم.
تصویر دوم کانکتور usb تیپ A و نوع male هستش که ترتیب پایه ها رو از روبرو نشون میده. کافیه این چهار سیم مشترک رو به ترتیب صحیح به هم وصل کنید. و حتما قبل از اتصال و لحیم کاری از یک ولتمتر برای تست پلاریته صحیح usb استفاده کنید که از اشتباهات سهوی جلوگیری بشه.
بعدش باید درایورش رو نصب کنید. آخرین ورژن XBCD رو میتونید از اینجا دانلود کنید (xp و 2000).
به همین راحتی

منبع

Last edited:

mkhn71

Registered User
لایک‌ها
317
سلام آقا رضا خوبی؟
میگم نمیشه برا GBA کاری کرد که بازیهای کپی رو بخونه؟ مثلا بشه بهش مموریکارت وصل کرد و بازی ها رو تو مموری ریخت و اجرا کرد؟{اصلا HOMEBROW داره؟}

میگم اینا رو کجا آوردی؟ نکنه انبار متروکه ماکرو رو پیدا کردی؟! :دی

ramaz

Registered User
لایک‌ها
91
سلام آقا رضا خوبی؟
میگم نمیشه برا GBA کاری کرد که بازیهای کپی رو بخونه؟ مثلا بشه بهش مموریکارت وصل کرد و بازی ها رو تو مموری ریخت و اجرا کرد؟{اصلا HOMEBROW داره؟}

میگم اینا رو کجا آوردی؟ نکنه انبار متروکه ماکرو رو پیدا کردی؟! :دی

سلام عزیز
گیم بوی خریدی؟ چند، از کدوما
باید سوپر کارت براش تهیه کنی. البته اگه بشه گیر اورد. هومبریو هم داره در حد خودش، بعضیاش مال همین 2010 هستن!
دسته ها قابلی نداره مال دوستمه جریان خریدش مفصله و خنده دار!

mkhn71

Registered User
لایک‌ها
317
نه باو نخریدم!شاید یدونه گیرم بیاد هر وقت اومد عکس میزارم ببینی کدومه{مگه چند مدله؟!} سوپر کارت چیه دیگه؟ فک کنم با این وضع اگه گیر بیاد خیلی گرون باشه
راستی بالاخره یه دونه VMU خریدم! :دی
مرسی حالا وقت کردی بگو ما هم بخندیم!

ramaz

Registered User
لایک‌ها
91
چند مدله: معمولی بدون نور بک لایت که همین الان برای فروش گذاشتنش، SP که مثل دی اسه، و مدل میکرو. سوپر کارت هم توی همین مایه های R4 دی اسه. رم میخوره
اینا زمان خودش قیمت آنچنانی نداشت اما حالا که نیست هرکی هم داشته باشه مسلما قیمتش رو از مشورت با منجمین اعلام میکنه

mkhn71

Registered User
لایک‌ها
317
چند مدله: معمولی بدون نور بک لایت که همین الان برای فروش گذاشتنش، SP که مثل دی اسه، و مدل میکرو. سوپر کارت هم توی همین مایه های R4 دی اسه. رم میخوره
اینا زمان خودش قیمت آنچنانی نداشت اما حالا که نیست هرکی هم داشته باشه مسلما قیمتش رو از مشورت با منجمین اعلام میکنه
ستاره شناس رو خوب اومدی

fizzi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام عزیز .من یک عدد می خوام ..در ضمن هرچه با شما پیام خصوصی میدم ارور میده. با سپاس

بالا