• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش دسته xbox 1 آکبند (حراج)

hamid tomcat

Registered User
لایک‌ها
128
رضا جان دسته کیوب داری؟ اگه داری که هیچی یدونه از این دسته ایکسباکس ها هم میخوام تو پ.خ بهم جواب بده

mkhn71

Registered User
لایک‌ها
317
سلام رضا جان خوبی؟
چرا آسه میری آسه میای؟که گربه نیشت نزنه عایا؟!

ramaz

Registered User
لایک‌ها
91
سلام محمد جان
چه خبره شادی امشب؟:lol:

Last edited:

xbxo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اخرش چند برادر

mkhn71

Registered User
لایک‌ها
317
مناسب هم یه چیزی. الان دقیقا مفته! ناپیدایی رضا جان خبری ازت نیس. ۳ دی اس نگرفتی؟

ramaz

Registered User
لایک‌ها
91
مناسب هم یه چیزی. الان دقیقا مفته! ناپیدایی رضا جان خبری ازت نیس. ۳ دی اس نگرفتی؟
ما که هستیم داداش بیشتر نظارت میکنیم کمتر پست میدیم شمایی که کم پیدایی:D
راستی 3ds مبارک! چخبر چند خریدی؟
راستش ما که دو سه ساله میخوایم پلی3 بخریم تا یکم پول جم میشه یهو یه خرجی اضافه میشه...

mkhn71

Registered User
لایک‌ها
317
ما که هستیم داداش بیشتر نظارت میکنیم کمتر پست میدیم شمایی که کم پیدایی:D
راستی 3ds مبارک! چخبر چند خریدی؟
راستش ما که دو سه ساله میخوایم پلی3 بخریم تا یکم پول جم میشه یهو یه خرجی اضافه میشه...
رضا جان والا ما هم چند وقتی هست تو این فروم شغل خودتون رو دست گرفتیم!:D
سلامت باشی زمانی که نوش 300 بود دست دست کردیم تا آخرش دست دوم 300 گرفتیم! قابل دار هم اصلا نیست.
خرج که نگو اوضاع کلا خرابه!
این دسته ایکس باکس ها هم فک کنم با برنامه ای که تو داری تا 100 سال دیگه هم تموم نشن!!:lol:

ramaz

Registered User
لایک‌ها
91
رضا جان والا ما هم چند وقتی هست تو این فروم شغل خودتون رو دست گرفتیم!:D
سلامت باشی زمانی که نوش 300 بود دست دست کردیم تا آخرش دست دوم 300 گرفتیم! قابل دار هم اصلا نیست.
خرج که نگو اوضاع کلا خرابه!
این دسته ایکس باکس ها هم فک کنم با برنامه ای که تو داری تا 100 سال دیگه هم تموم نشن!!:lol:

بزرگواری محمد جان. والا 2 بار خواستم دست دومش رو بخرم ولی دلم راضی نشد، آخه فقط دنبال آبی بودم! خدایی خیلی خوشگله همینه که کسی نمیفروشه. پلی 3 که گور باباش ولی 3ds رو حتما قبل سربازی میخرم..
دسته ها رو که خودش یه بخشیش رو فروخت ولی ما هم تلاش خودمونو میکنیم
هی داداش خراب که هیچی... با این اوضاع افتضاح ادم حتی دلو دماغ درس خوندنم نداره چه برسه با بازی...
بازم مبارکت باشه داداش انشاا... بزودی باهاش کپی بازی کنی:D

mkhn71

Registered User
لایک‌ها
317
فدات آقا رضا
میگم شما که تو کار کاستومایز هستی نمیتونی راهی پیدا کنی که بشه این دسته ها رو به xbox 360 وصل کرد؟
آخه من بازیهای xbox1 رو با 360 بازی میکنم اما دوست دارم بازی هر کنسولی رو با دسته خودش بازی کنم.{همون طور که خودت میدونی اینجوری حالش بیشتره}

ramaz

Registered User
لایک‌ها
91
فدات آقا رضا
میگم شما که تو کار کاستومایز هستی نمیتونی راهی پیدا کنی که بشه این دسته ها رو به xbox 360 وصل کرد؟
آخه من بازیهای xbox1 رو با 360 بازی میکنم اما دوست دارم بازی هر کنسولی رو با دسته خودش بازی کنم.{همون طور که خودت میدونی اینجوری حالش بیشتره}

نه متاسفانه محمد جان یه سرچی کردم ولی درایور 360 شو پیدا نکردم. ولی همون دسته 360 که خوبه فرق زیادی نداره با اینا (حالا اینا 2 تا دکمه بی خاصیت بیشتر دارن:D) تازه راحت ترم هست

بالا