• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش دوربین های دیجیتال_نیمه حرفه ای و حرفه ای با قیمت مناسب

help

Registered User
لایک‌ها
278

bete

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و خسته نباشید
آیا با توجه به اینکه دوربین سونی (RX100 III(M3 به نمایندگی امارات وارد شده، به این زودی وارد می کنید.؟
یا اگه یکی بتونید برام بیارید قیمتش چقدر در میاد؟
ممنون

help

Registered User
لایک‌ها
278
قیمت ها به روز رسانی شد

31/5/93

فروش ویژه به مدت محدود ..

nikon d7100 18-105 :::: 3500
canon 70d 18-135 :::: 3900
canon 60d 18-135 :::: 2900

help

Registered User
لایک‌ها
278
با سلام و خسته نباشید
آیا با توجه به اینکه دوربین سونی (RX100 III(M3 به نمایندگی امارات وارد شده، به این زودی وارد می کنید.؟
یا اگه یکی بتونید برام بیارید قیمتش چقدر در میاد؟
ممنون
سلام
روز شنبه پیگیری می کنم و اطلاع میدم .. در صورتی که موجود باشه سفارشی واستون تهیه می کنم

2.5.8.14.1.13

Registered User
لایک‌ها
6
لنز stm فقط بر روی 70d خوب جواب میده ..به کار 60d نمیاد ..
الان فقط 60d با لنز شرکتی issii موجود دارم ..

روي 700D هم لنز STM هست درسته؟
ممنون
يه سوال ديگه اينكه 70D قيمتش پايين نمياد؟ آخه هنه دوربينا ارزون شدن اما 70D تغيير چنداني نداشته اين چندوقته.

Sent from my iPhone using Tapatalk

help

Registered User
لایک‌ها
278
روي 700D هم لنز STM هست درسته؟
ممنون
يه سوال ديگه اينكه 70D قيمتش پايين نمياد؟ آخه هنه دوربينا ارزون شدن اما 70D تغيير چنداني نداشته اين چندوقته.

Sent from my iPhone using Tapatalk
بله ولی تا الان بهترین دوربینی که با لنزهای stm کاملا سازگار بوده 70d هست
بستگی به ارز داره .. درهم بیاد پایین قیمت دوربین هم کاهش پیدا می کنه

iranhoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام.
دوستان، این گزارش خرید منه .
بعد از اینکه، کلی آقای نورانی (مدیریت همین پست و سایت تک دوربین ) رو کلی زحمت دادم و هی پرس و جو کردم ، بنده خدا مجبور شدن ساعت 6عصر بسته من رو به پست تحویل بدهند .

امروز صبح بسته دستم رسید . بسته بندی خیلی محکم و مطمئن - البته خود پک دوربین داخل کادو بود، با توجه به گذشت چندروزی از تولدم، خیلی سورپرایز جالبی بود، همین یه کادو، کلی حال آدمو عوض میکنه :D

دوربین نیکون7100 + فیلتر + کارت حافظه که سفارش دادم، دقیقاً مطابق همونی بود که می خواستم .
جعبه و متعلقات بدون هیچ خط و خش و ضرب خوردگی - فیلتر و کارت حافظه پلمپ

یه نکته جالب، بعضی از همین نیکون7100 ها، فقط منو انگلیسی دارند، که این دوربین فک کنم حدود حداقل 20زبان مختلف داشت که من کاملاً فارسی هم ساپورت میکنه .

مخلص کلام، من هم شاید مثل هرکسی ترس از خرید اینترنتی داشتم، و الان لاقل میتونم اطمینان کنم به جناب نورانی .
دمتون بابت، راهنمایی + سرعت عمل + صداقت (بخصوص اینکه برعکس خیلی فروشنده ها که میخوان فقط جنس خودشونو بدن به مشتری ایشون فقط در هر زمینه راهنمایی کردند )

البته،هنوز کامل با دوربین کار نکردم، و تست نکردم، اما مطمئناً باید درست باشه ...

pariz.boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوست گرامی
قیمت D5300 با لنز 18-55 میخواستم

help

Registered User
لایک‌ها
278
سلام.
دوستان، این گزارش خرید منه .
بعد از اینکه، کلی آقای نورانی (مدیریت همین پست و سایت تک دوربین ) رو کلی زحمت دادم و هی پرس و جو کردم ، بنده خدا مجبور شدن ساعت 6عصر بسته من رو به پست تحویل بدهند .

امروز صبح بسته دستم رسید . بسته بندی خیلی محکم و مطمئن - البته خود پک دوربین داخل کادو بود، با توجه به گذشت چندروزی از تولدم، خیلی سورپرایز جالبی بود، همین یه کادو، کلی حال آدمو عوض میکنه :D

دوربین نیکون7100 + فیلتر + کارت حافظه که سفارش دادم، دقیقاً مطابق همونی بود که می خواستم .
جعبه و متعلقات بدون هیچ خط و خش و ضرب خوردگی - فیلتر و کارت حافظه پلمپ

یه نکته جالب، بعضی از همین نیکون7100 ها، فقط منو انگلیسی دارند، که این دوربین فک کنم حدود حداقل 20زبان مختلف داشت که من کاملاً فارسی هم ساپورت میکنه .

مخلص کلام، من هم شاید مثل هرکسی ترس از خرید اینترنتی داشتم، و الان لاقل میتونم اطمینان کنم به جناب نورانی .
دمتون بابت، راهنمایی + سرعت عمل + صداقت (بخصوص اینکه برعکس خیلی فروشنده ها که میخوان فقط جنس خودشونو بدن به مشتری ایشون فقط در هر زمینه راهنمایی کردند )

البته،هنوز کامل با دوربین کار نکردم، و تست نکردم، اما مطمئناً باید درست باشه ...

سلام جناب افشاری
منو شرمنده نکنید .. فقط انجام وطیفه بوده
برگه گارانتی هم ایشاله تا 15 روز دیگه رایگان واستون ارسال می کنم

موفق باشید

بالا