برگزیده های پرشین تولز

فروش رادیو لامپی فیلیپس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

freedom_soul95

Registered User
لایک‌ها
34
از راهنمایی ها واطلاعات خوبو ارزنده همگی ممنون مخصوصا جناب آوانگارد که وقت گذاشتن واطلاعاتشونو منتقل کردن

Last edited:

آوانگارد

Registered User
لایک‌ها
482
دوستانی که میگن رنگش باید دست نخورده بمونه به نظر من در اشتباه هستن. وینیر (روکش چوب) در کارخانه پرایمر + سیلر + کیلر + احتمال نیم پلی استر میخوره. البته فیلیپس نیم پلی استر استفاده نمیکرده. این لایه ها بعد از گذشت سالها زرد و کدر میشن و ظاهر بدی به دستگاه میدن. براحتی با استفاده از استون صنعتی میشه این روکش کهنه رو پاک کرد تا سطح چوب کاملا تمیز بشه، بعد از اون میشه دوباره سطح چوبی رو آستر و سیلر و کیلر و احیانا نیم پلی استر زد و چند بار بوسیله پولش نرم پرداخت کرد که سطحی کاملا شفاف بدست بیاد که این اصلا هم بد نیست. به نظر من کسی که اینکارو کرده خوب انجامش دادی، اینکارو من بار انجام دادم و میدونم چقدر حوصله میخواد. دوستانی که میگن باید دست نخورده باقی بمونه حرفشون مثل این میمونه که شما یه بنز مدل 1920 کلکسیونی داشته باشی که کارتر موتورش کاملا روغن گرفته و گل اندود باشه، بعد بخوایم در همون وضعیت نگهش داریم و تمیزش نکنیم چون همونجوری بمونه بهتره!
در مورد قیمت هم به نظر من ارزنده هست، البته من لامپ های یدکش هم دارم اگه کسی نیاز داشت، در خصوص بلندگو هم نمیدونم باید عکس از داخلش بزارید، ممکنه صاحب قبلی باز کرده باشه. اگه همه چیز داخلش مرتب باشه میارزه این قیمت، دوستانی که فکر میکنن گرونه قیمت جدید ندارن. من قبلا رادیو 200 تومن هم خریدم، 600 تومن هم خریدم. الان یه سر برید جمعه بازار رادیوی اشغال زهوار در رفته که شکستگی غیر قابل ترمیم داره رو دارن 1 الی 1200 میفروشن. البته کسی نمیخره ولی اونا میخوابن رو جنس یه قیمت پرت میدن شاید در طول 6 ماه یه خری پیدا شد خرید یه سود قلمبه میکنن.

لطفا عکس های بزرگ از داخل و خارج قرار بدین. مارک لامپ هاش فیلیپسه؟ شماره روی لامپ ها مشخصه؟

freedom_soul95

Registered User
لایک‌ها
34
فروخته شد خارج از فروم

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا