• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش ربات freebitco.in

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
فروش ویژه سایت freebitco.in برای اولین بار
نحوه کار ربات به این صورت میباشد که وارد سایت freebitco.in شده و طبق زمان بندی روی ROLL کلیک میکند.
برنامه رو میتونید روی کامپیوتر شخصی یا vps نصب کنید و توی خواب پول در بیارید.
cdx4_capture.png

قیمت: 50 هزارتومن
برای خرید پ.خ بدید.
هر سوال و نظری هم داشتید توی همین تاپیک مطرح کنید.

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
این خارجیا افزونه حل خودکار ریکپچا ساختن که خودش اتومات کلیک میکنه البته گاهی پنجره پاپ اپی که میزنه ارتباط برقرار نشد میاد و بعد مدتی هم تعداد خطاهاش زیاد میشه و ترجیح میدیم حذفش کنیم! حالا اگه چنین برنامه ای ساخته شده صد درصد هم تو نت پخش میشه و احتمالا فریبیت پی میبره و موقع پرداخت بن میکنه.

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
این خارجیا افزونه حل خودکار ریکپچا ساختن که خودش اتومات کلیک میکنه البته گاهی پنجره پاپ اپی که میزنه ارتباط برقرار نشد میاد و بعد مدتی هم تعداد خطاهاش زیاد میشه و ترجیح میدیم حذفش کنیم! حالا اگه چنین برنامه ای ساخته شده صد درصد هم تو نت پخش میشه و احتمالا فریبیت پی میبره و موقع پرداخت بن میکنه.
ریکپچا به هیچ عنوان قابل حل توسط غیرانسان نیست. برنامه ای هم که من نوشتم توی نت پخش نشده. به هر کی هم بخوام بفروشم اکانت خودش رو روش set میکنم که نه بتونه پخشش کنه نه به کس دیگه ای بفروشه.

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
ریکپچا به هیچ عنوان قابل حل توسط غیرانسان نیست. برنامه ای هم که من نوشتم توی نت پخش نشده. به هر کی هم بخوام بفروشم اکانت خودش رو روش set میکنم که نه بتونه پخشش کنه نه به کس دیگه ای بفروشه.
بهیچوجه کدومه! خودم افزونش رو نصب داشتم بیش از 50 کلیک خودکار هم زد البته گاهی تصویری میشه و اون رو باید دستی انجام داد ولی متاسفانه چون گوگل زرنگه و روش ها رو پی میبره بعده مدتی خطا بیشتر میشه

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
بهیچوجه کدومه! خودم افزونش رو نصب داشتم بیش از 50 کلیک خودکار هم زد البته گاهی تصویری میشه و اون رو باید دستی انجام داد ولی متاسفانه چون گوگل زرنگه و روش ها رو پی میبره بعده مدتی خطا بیشتر میشه
این افزونه ای که ازش حرف میزنید مربوط به سایت هایی مثل anti-captcha.com میشه که توسط انسان ریکپچا ها حل میشه و یه api برای توسعه دهنده دارن و یه تعداد رایگان محدود توی افزونشون میذارن تا مردم بیشتر آشنا بشن.
گوگل ابرقدرته اینترنته نمیشه دورش زد. ما 40 روز از عمرمون رو گذاشتیم روی تحقیق ریکپچا و سعی کردیم دورش بزنیم بعد فهمیدیم اصلااااااااااااااااا امکان پذیر نیست. هکرهای روسی هم نتونستن کاریش بکنن.

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
تو یکی از تاپیکها یکی از کاربرا افزونه حل کپچا گذاشت با اموزش که اون واقعا خوبه ولی متاسفانه وقتی فعاله ریکپچا اغلب خطا میده. چند حرف اول کلمه رو تایپ کنیم بقیه اش رو میاره ولی این فاست های زرنگ معمولا کپچا و ریکپچا با هم میذارن! من فریبیت فعال نیستم قبلا که 500 ساتوشی بود میرفتم که متاسفانه بازی های و لو همش رو میخورد

Last edited:

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
تو یکی از تاپیکها یکی از کاربرا افزونه حل کپچا گذاشت با اموزش که اون واقعا خوبه ولی متاسفانه وقتی فعاله ریکپچا اغلب خطا میده. چند حرف اول کلمه رو تایپ کنیم بقیه اش رو میاره ولی این فاست های زرنگ معمولا کپچا و ریکپچا با هم میذارن! من فریبیت فعال نیستم قبلا که 500 ساتوشی بود میرفتم که متاسفانه بازی های و لو همش رو میخورد
برنامه ای که من نوشتم روی دکمه PLAY WITHOUT CAPTCHA کلیک میکنه که تایمش هر یک ساعت یکباره. اصلا کاری به کپچا نداره که بخواد حل کنه یا نه.

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
دقیقا کارش چیه و ماهیانه چقدر درامد داره؟

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
دقیقا کارش چیه و ماهیانه چقدر درامد داره؟
کارش اینه که نیاز نیست هی سایت رو باز کنید و روی roll کلیک کنید. خود برنامه اتوماتیک این کار رو 24 ساعت انجام میده. یکبار هذینه میکنید و مادام العمر کسب درآمد میکنید.
درآمدش هم بستگی به قیمت بیت کوین و مقدار جایزه ای که با هر بار کلیک میده داره.

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
همون لینکی که من گذاشتم یکی نوشته بود اون برنامه رول خوب بوده ولی بعده مدتی فهمیدن و صفه با ریفرش عوض میشده البته کامل نخوندم چی نوشتن ولی این فریبیت قبلا سختگیریش مثه نئوباکس بیشتر بود خصوصا چون پرداخت اتومات نیست. این هم احتمالا تا دو سه ماه کلیک هر ساعت بدون رفرال همون 50 ت نشه

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
کارش اینه که نیاز نیست هی سایت رو باز کنید و روی roll کلیک کنید. خود برنامه اتوماتیک این کار رو 24 ساعت انجام میده. یکبار هذینه میکنید و مادام العمر کسب درآمد میکنید.
درآمدش هم بستگی به قیمت بیت کوین و مقدار جایزه ای که با هر بار کلیک میده داره.

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
تموم تسک ها مثل انسان واقعی انجام میشه. پس نمیتونه بفهمه رباته
ولی بهتره هر دوسه روز یکبار برنامه رو متوقف کرد که طبیعی تر به نظر برسه.

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
حدودا ماهی چقدر میشه بدون زیر مجموعه ازش درامد داشت؟!
حدودا 0.0005 بیت کوین. نرخ بیت کوین الان متاسفانه خیلی اومده پایین.
ولی خوب میشه چندتا اکانت توی سایتشون ساخت و همزمان کسب درآمد کرد.

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
567
حدودا 0.0005 بیت کوین. نرخ بیت کوین الان متاسفانه خیلی اومده پایین.
ولی خوب میشه چندتا اکانت توی سایتشون ساخت و همزمان کسب درآمد کرد.
خب رو چندتا سایت میشه گذاشت؟ یعنی چندتا اکانت؟!
با قیمت الان بیتکوین حدودا ماهانه چقدر میشه؟!
من حساب کتابم ضعیفه تو این مقوله...

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
خب رو چندتا سایت میشه گذاشت؟ یعنی چندتا اکانت؟!
با قیمت الان بیتکوین حدودا ماهانه چقدر میشه؟!
من حساب کتابم ضعیفه تو این مقوله...
من چند سال قبل که فریبیتکوین تازه اومده بود چندین زیرمجموعه حقیقی و فعال داشتم ولی دیدم درامدش کمه و با قسمت بازیش ازبین میره با یک ایپی و کیف پول مختلف وارد شدم پرداخت بعدیم اصلا وارد سایت نمیشد احتمالا حساب رو حذف کرده بود. بنظرم وقتی سره یک ساعت مشخص کلیک بشه حتما میفهمه

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
میشه تایم رندوم گذاشت یه شک نکنند
بنظرم شما یک اثبات پرداختی بذارین بد نیست یا حداقل بهشون تخفیف بدین که اگه حساب بسته شد زیاد ضرر نکنن چون هزینه اینترنت و سیستم روشن در خواب رو هم باید اضافه کرد..

Last edited:
بالا