برگزیده های پرشین تولز

فروش رم کمیاب G.SKILL Trident DDR2 1066 F2-8500CL5D

farhangestan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام،

CAS Latency: 5
Timing: 5-5-5-15-2N
Voltage: 1.8V

ظرفیت: ۲ گیگابایت
تعداد: ۳
قیمت: ۱۰۰ هزار تومان هر عدد
(رم ۱۰۶۶ معمولی در بازار تهران اگه پیدا بشه زیر ۶۵-۷۰ هزار تومان نیست، قیمت این مدل هم در ebay پنجاه دلار برای هر عدده)
تحویل در تهران

IMG_1080R copy.jpg

iSteve

Registered User
لایک‌ها
85
دوست من عجب قیمتی! بقیه ی تاپیک ها رو که دقیقا همین مدل رم رو میفروختن ابتدا چک کنید و بعدش قیمت گذاری کنید.
هر سه تا رم رو هر وقت اگه خواستین 120 بفروشین خبرم کنید. 2تاش رو 90 خریدارم.

farhangestan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست من عجب قیمتی! بقیه ی تاپیک ها رو که دقیقا همین مدل رم رو میفروختن ابتدا چک کنید و بعدش قیمت گذاری کنید.
هر سه تا رم رو هر وقت اگه خواستین 120 بفروشین خبرم کنید. 2تاش رو 90 خریدارم.
آخرین باری که این مدل در این انجمن یا در کل وب قابل جستجوی فارسی فروخته شده ۳-۴ سال قبل بوده.
در حال حاضر قیمت بازار تهران برای رم ۱۰۶۶ غیر حرفه‌ای با ولتاژ ۲.۱ اگه پیدا بشه (معمولن بدون هیت‌سینک و مثلن برند کینگ‌مکس با CL 6) حدود ۷۰ هزار تومنه. البته تقریبا تمام فروشنده‌ها فقط باس ۸۰۰ دارند.

چند وقت پیش در ebay دیدم که یک جفت همین را گذاشتن ۱۰۰ دلار و الان هم از قرار معلوم فروش رفته چون دیگه نیست.

قیمت دو تاش در Alibaba اکنون: US $149
http://www.alibaba.com/product-detail/G-SKILL-Trident-4GB-KIT-MEMORY_107569965.html
به عبارت دیگه می‌شه ۱۷۰ هزار تومان برای هر عدد که قیمت این تاپیک دونه‌ای هفتاد هزار تومان کمتره با گارانتی داخل ایران.

corpse

Registered User
لایک‌ها
433
آخرین باری که این مدل در این انجمن یا در کل وب قابل جستجوی فارسی فروخته شده ۳-۴ سال قبل بوده.
در حال حاضر قیمت بازار تهران برای رم ۱۰۶۶ غیر حرفه‌ای با ولتاژ ۲.۱ اگه پیدا بشه (معمولن بدون هیت‌سینک و مثلن برند کینگ‌مکس با CL 6) حدود ۷۰ هزار تومنه. البته تقریبا تمام فروشنده‌ها فقط باس ۸۰۰ دارند.

چند وقت پیش در ebay دیدم که یک جفت همین را گذاشتن ۱۰۰ دلار و الان هم از قرار معلوم فروش رفته چون دیگه نیست.

http://www.alibaba.com/product-detail/G-SKILL-Trident-4GB-KIT-MEMORY_107569965.html
به عبارت دیگه می‌شه ۱۷۰ هزار تومان برای هر عدد که قیمت این تاپیک دونه‌ای هفتاد هزار تومان کمتره با گارانتی داخل ایران.
استارتر عزیز خیلی از قطعات کامپیوتر هستن که توی ایران ارزونتر هستن مثل سی پی یو اینتل 9550 که قیمت دلاریش نزدیک 287 دلاره !!!! ولی تو بازار ایران 160 فروخته میشه البته دوست عزیز متاسفانه توی بازار کامپیوتر قطعات رو گرونتر میفروشن !!!!!! من اصلا از بازار خرید نمیکنم -رمهای شما هم رمهای شاخی هستن ولی اون قیمتی که شما گذاشتید اینجا کسی نمیخره -اگر مغازه دار هستید میتونید به یوزر بفروشید ولی اینجا بیشتر کاربرا مغازه دار هستن و از اساتید سخت افزار

iSteve

Registered User
لایک‌ها
85

نه، برای 3-4 سال پیش نبوده، همین5 ماه پیش یکی از دوستان داخل لیون کامپیوتر دقیقا همین مدل رم به صورت دو کاناله رو به قیمت 100 تومن برای فروش گذاشته بود که بعد از مدتی فروخته شد یادم میاد 10-12 ماه پیش هم یکی دیگه دیده بودم که فکر کنم اونجا هم 2تاشو 100 یا 110 برای فروش گذاشته بود. من خودم رم G.Skill Pi که دو ماژول 2GB DDR3 بود و جزو رم های خاص و بسیار کمیاب هست رو به قیمت 100 تومن خریدم.
قیمت سایت های خارجی ملاک نیست، چون ارزش پول کشورها باهم فرق داره. مثلا یک مدل مادربرد میخواستم بگیرم که تو ایران 600تومن بود ولی داخل ebay به پول ایران 2میلیون قیمت میخورد!
در حال حاضر رم 4GB DDR3 با فرکانس 1600MHz قیمتش 65 تومنه (با این قیمت هر تعداد بخواین میتونم تقدیم کنم). رم 2GB DDR2 معمولی هم قیمت خرید همکارش بین 30 تا 35 تومن هست و قیمت فروش به مشتری بین 40 تا 45 تومن(با این قیمت هم 2 تا رم دارم میتونم تقدیمتون کنم اگه خواستین).
البته تمام این حرفام صرفا جهت اطلاع شما از قیمت های روال بازار هست و منظوری ندارم.

farhangestan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه، برای 3-4 سال پیش نبوده، همین5 ماه پیش یکی از دوستان داخل لیون کامپیوتر دقیقا همین مدل رم به صورت دو کاناله رو به قیمت 100 تومن برای فروش گذاشته بود که بعد از مدتی فروخته شد یادم میاد 10-12 ماه پیش هم یکی دیگه دیده بودم که فکر کنم اونجا هم 2تاشو 100 یا 110 برای فروش گذاشته بود. من خودم رم G.Skill Pi که دو ماژول 2GB DDR3 بود و جزو رم های خاص و بسیار کمیاب هست رو به قیمت 100 تومن خریدم.
قیمت سایت های خارجی ملاک نیست، چون ارزش پول کشورها باهم فرق داره. مثلا یک مدل مادربرد میخواستم بگیرم که تو ایران 600تومن بود ولی داخل ebay به پول ایران 2میلیون قیمت میخورد!
در حال حاضر رم 4GB DDR3 با فرکانس 1600MHz قیمتش 65 تومنه (با این قیمت هر تعداد بخواین میتونم تقدیم کنم). رم 2GB DDR2 معمولی هم قیمت خرید همکارش بین 30 تا 35 تومن هست و قیمت فروش به مشتری بین 40 تا 45 تومن(با این قیمت هم 2 تا رم دارم میتونم تقدیمتون کنم اگه خواستین).
البته تمام این حرفام صرفا جهت اطلاع شما از قیمت های روال بازار هست و منظوری ندارم.
می‌تونید لطفا لینک بدید به تاپیک‌های مربوط به فروش این مدل در ۵ یا ۱۰-۱۲ ماه پیش؟
قضیه DDR3 هم فرق می‌کنه و نمی‌دونم چرا قیمتش را با DDR2 مقایسه می‌کنید.
DDR2 معمولی از برندهایی مثل کینگستون و سامسونگ و ...(که تقلبی هم توشون هست) با باس ۸۰۰ بله همون قیمتیه که شما می‌فرمایید نه این مدل خاص 1066.

farhangestan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
می‌تونید لطفا لینک بدید به تاپیک‌های مربوط به فروش این مدل در ۵ یا ۱۰-۱۲ ماه پیش؟
قضیه DDR3 هم فرق می‌کنه و نمی‌دونم چرا قیمتش را با DDR2 مقایسه می‌کنید.
DDR2 معمولی از برندهایی مثل کینگستون و سامسونگ و ...(که تقلبی هم توشون هست) با باس ۸۰۰ بله همون قیمتیه که شما می‌فرمایید نه این مدل خاص 1066.

iSteve

Registered User
لایک‌ها
85
Last edited:

goshe neshin

Registered User
لایک‌ها
92
سلام
بنده به تازگی 4 عدد رم گینگ مکس 2 گیگ با باس 1066 با گارانتی معتبر آواژنگ دونه ای 43 خریدم ولی حاضرم مال شما رو دونه ای 50 بخرم

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
قیمت متعادل تر بشه خریدار هستم

farhangestan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قیمت متعادل تر بشه خریدار هستم
متعادل یعنی چی؟
تو لیون و و سخت افزارمگ سرچ بزنید پیدا میکنید من فقط قصدم در جریان گذاشتن شما بود و گرنه بحثی ندارم.
اینو من یه سرچ زدم پیدا کردم:
http://forums.sakhtafzarmag.com/threads/18911-فروش-یک-سری-قطعات-خاص-و-تقریبا-نایاب?highlight=
2 تا رم 2GB رو با هم در نهایت 140 فروخته اشون (فروشنده اش یکی از دوستام هست)
خودم به همین قیمتی که واسه فروش گذاشتم خریدارم، الان سراغ دارید یکی واسه‌م بخرید صد تومن؟

a.taghavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
با 200 یرای سه ماژول یا 140 برای دو ماژول موافقید؟

بالا