برگزیده های پرشین تولز

فروش ساعت های زنانه و مردانه شیک، قیمت بسیار مناسب

betocheee

Registered User
لایک‌ها
53
سلام
ساعتهای خوب و قشنگی دارید
اما یه نکته رو بهتون دوستانه میگم که تخفیف دادن همیشه خوب نیست
مثلا الان شما روی یه ساعت اومدینه و 300.000 تومان تخفیف دادینه که این باعث بی اعتمادی من نسبت به شما میشه مثلا من پیش خودم میگم بابا این هنوز جای تخفیف داره و خرید نمیکنم
یا شایدم دلیل خاصی داره که من درجریان نیستم که خوشحال میشم برای اگاهی من و بقیه دوستان یه توضیح مختصر در مورد تخفیف های زیادتون بدونیم
با تشکر

barangostar

Registered User
لایک‌ها
64
سلام
ساعتهای خوب و قشنگی دارید
اما یه نکته رو بهتون دوستانه میگم که تخفیف دادن همیشه خوب نیست
مثلا الان شما روی یه ساعت اومدینه و 300.000 تومان تخفیف دادینه که این باعث بی اعتمادی من نسبت به شما میشه مثلا من پیش خودم میگم بابا این هنوز جای تخفیف داره و خرید نمیکنم
یا شایدم دلیل خاصی داره که من درجریان نیستم که خوشحال میشم برای اگاهی من و بقیه دوستان یه توضیح مختصر در مورد تخفیف های زیادتون بدونیم
با تشکر
سلام ممنون از تماس شما
درست می فرمایید. دلیل تخفیف این هست که عموما مشتریان تمایل دارند اگر ساعت با ارزشی خرید می کنن گارانتی اون محصول رو داشته باشند لذا مراجعه حضوری به فروشگاهها می کنند ولی این ساعت ها رو شخصا از انگلیس ترکیه و امریکا خرید کردم دلاری و با وجود قیمت بالای اینها بنده بدلیل نیاز مالی زیر قیمت می دم. توجه داشته باشید چند نمونه ساعت زنانه الماس هم دارم که تو فروشگاه یکی از دوستان گذاشتم ولیکن باز فروش نرفته و نشون می ده زنان تمایل به ساعت های چینی و بدل 100 هزار تومانی دارند در صورتی که این ساعت ها بسیار کیفیت دارند و خانواده و دوستان و خودم دارم البته مردانه استفاده کردیم و راضی هستیم و چند نفر دیگر از مشتریان بسیار خوشنود بودند.
حراج کردن دلیل بی اعتمادی نمی تونه باشه به نظر بنده البته . از تمامی زوایای ساعت و عکس های اصلی شرکت سازنده و حتی ویدیو کلیپ قرار دادم که مشتری با آگاهی بیشتر خرید کنه. ساعت های زنانه موجود بسیار آس و گرانبها هستند که زیر قیمت می دم . ساعت 2 میلیونی رو کسی نمی خره اینجا واسه همین تخفیف زدم روش . کسی رو هم نمی شناسم تو بازار بهش بدم تو مغازه بزاره که اگر هم قبول کنه می دونید دیگه سگ خوردی می کنن.
ممنون از توجه شما . باز هم اگر پیشنهادی دارید ممنون می شم اطلاع بدید دوست عزیز :)

hamed_kh311

Registered User
لایک‌ها
174
سلام. مشخصات مدل 28 رو پ خ میکنین لطفا ؟

lleila.hosseini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نام خدا
با سلام و احترام
و عرض خسته نباشید خدمت شما
ببخشید دوستان من میخوام تسهیلات(باسپرده گذاری) با سود 4 درصد بگیرم که بازپرداخت آن کمتر از 48 ماه نباشه
اما اکثر بانکها شرایط خوبی ندارند. مثلا با هر ماه سپرده گذاری 3 ماه قسط تعلق میگیره و این خیلی بی انصافیه.
بهترین بانک و شرایط و یا راه ، را اگر اطلاع دقیق دارید می فرمائید
با تشکر
معذرت میخوام من تازه عضو شدم نمی دونستم چطوری درخواستم مطرح کنم ، لطفن دوستانی که آشنایی دارند در رابطه پستی منتشر کنند برام ..بیکران سپاس

a.ghorbani449

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
عزیز ساعت فیک طرح اصلی هم دارید؟

barangostar

Registered User
لایک‌ها
64
سلام
مدیر محترم لطفا این تاپیک رو ببندید. مشتری نیست تشکر

arad3022

Registered User
لایک‌ها
38
درود
این مدل موجود هست مدل 14 : LUCIEN PICCARD Clausis Stainless Steel Black Dial

arad3022

Registered User
لایک‌ها
38
درود
این مدل موجود هست مدل 14 : LUCIEN PICCARD Clausis Stainless Steel Black Dial

shahapaya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ادیفیس ارگانیک و سولار دارید از این سری های جدید که سال 2016 معرفی شدند ؟

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
موجودی دارید هنوز ایدی تل بدید

بالا