برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت بیرتک دات کام

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نیازی به معذرت خواهی نبود!
چشم .. سعی میکنم از وب مستری هم یه چیزایی یاد بگیرم. شما هم کمکم کنید...
..
امیدوارم زیادی توی وب زندگی نکرده باشید ... چون اونوقت فراموش میکنید که توی چه کشوری و با چه درآمد سرانه ای زندگی میکنید.
مثالی هم که شما زدی ، برای یک سایت با محتوای انگلیسی یا حداقل غیر فارسی هست و نه یک سایت فارسی زبان و با محتوای کاملا ایرانی ....
..
بهتر بود که من و شما از 2 جبهه ی متفاوت نظر میدادیم تا ارزش سایت مشخص بشه ... اما ایکاش توی تاپیک فروش این وبسایت نبود.
زحمتی که برای این سایت کشیده شده بیش از زحمتیه که نصف وبمسترای اینجا برای سایتاشون کشیدند و این موضوع کاملا مشخصه ....
اگه کسی پیدا بشه که یک "بیزینس پلن" مطمئن داشته باشه، حتما مدیریت ساخت چنین سایتی رو هم داره ....
پس این سایت به درد کسی میخوره که طرح تجاری داره ، اما تخصص و فرصت ساخت یک سایت قوی مثل این سایت رو نداره ...
برای مثال "شاهرود نت" ایده ی خوبی برای فروش سی دی و دی وی دی داره ، اما نمی خواد 5تومن برای خرید اینجا هزینه کنه ، یکی هم میخواد هزینه کنه ، اما ایده ای نداره!!! .. پس چرا باید هزینه کنه؟! ( مخاطب خاص داره، نگید نامربوط بود! )

..
از رعایت ادب و لطف شما هم ممنونم آقا شروین

ینی چی تو ایران نمی ارزه؟
خیلی عذر میخوام ولی اگه از وب مستری چیزی میدونستید این حرفو نمیزدید
از تو افغانستان هم میشه از وب پول در آورد چه اهمیتی داره کجای دنیا هستی؟
من قبلا این سایت رو دیده بودم
وقتی تاپیک فروششو دیدم قبل از ورود به تاپیک قیمت خیلی بالاتر از اینا تو سرم بود
و وقتی دیدم زده 5 میلیون به یکی از دوستان هم گفتم که داره مفت میده بیرتک رو

faras جان معذرت میخوام که پستم در جهت فروش نبود ولی لازم دیدم اینو بگم

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
نیازی به معذرت خواهی نبود!
چشم .. سعی میکنم از وب مستری هم یه چیزایی یاد بگیرم. شما هم کمکم کنید...
..
امیدوارم زیادی توی وب زندگی نکرده باشید ... چون اونوقت فراموش میکنید که توی چه کشوری و با چه درآمد سرانه ای زندگی میکنید.
مثالی هم که شما زدی ، برای یک سایت با محتوای انگلیسی یا حداقل غیر فارسی هست و نه یک سایت فارسی زبان و با محتوای کاملا ایرانی ....
..
بهتر بود که من و شما از 2 جبهه ی متفاوت نظر میدادیم تا ارزش سایت مشخص بشه ... اما ایکاش توی تاپیک فروش این وبسایت نبود.
زحمتی که برای این سایت کشیده شده بیش از زحمتیه که نصف وبمسترای اینجا برای سایتاشون کشیدند و این موضوع کاملا مشخصه ....
اگه کسی پیدا بشه که یک "بیزینس پلن" مطمئن داشته باشه، حتما مدیریت ساخت چنین سایتی رو هم داره ....
پس این سایت به درد کسی میخوره که طرح تجاری داره ، اما تخصص و فرصت ساخت یک سایت قوی مثل این سایت رو نداره ...
برای مثال "شاهرود نت" ایده ی خوبی برای فروش سی دی و دی وی دی داره ، اما نمی خواد 5تومن برای خرید اینجا هزینه کنه ، یکی هم میخواد هزینه کنه ، اما ایده ای نداره!!! .. پس چرا باید هزینه کنه؟! ( مخاطب خاص داره، نگید نامربوط بود! )

..
از رعایت ادب و لطف شما هم ممنونم آقا شروین
دوست عزیز اگه این سایت انگلیسی بود که با این ترافیک اجاره میکردیش ماهی بیشتر از این اجارش بود
من حاضرم سایتی رو با ترافیک روزی 1000 بازدید us به این قیمت بخرم
چون 4 ماهه پول خودشو در میارم بقیش سود . اینم همینطوره
در مورد اینکه بقیه شرایط ندارن بخرن
خب نمیشه به قیمت پایین فروخت که بقیه نمیتونن بخرن
جنس خاص
مشتری خاص داره
بیشتر از این تاپیکو منحرف نکنیم
با اجازه

faras

Registered User
لایک‌ها
2
دامین جالبی هست و همچنین سایت خوبی هست از همه نظر و قیمت هم مناسب هست ...

یه سوال اگه در باره درآمدش هم بگین ممنون میشم ...

موفق باشید ..

دوست عزیز

در مورد درآمد سایت باید عرض کنم که مثل اکثر وب سایتهای فارسی که با وجود داشتن هزاران بازدید کننده در روز تبلیغات چندانی را نمی توانند جذب کنند. سایت بیرتک هم با چنین مشکلی در جذب تبلیغات روبرو بوده است. یعنی منبع درآمد یک سایت این شکلی که میتونه از طریق جذب تبلیغات برای نمایش در صفحات باشه. صفره! اما من برای اینکه سایت برام درآمد داشته باشه لینکهایی را به دیگر سایتهام که تبلیغات گوگلی داره از بیرتک داده ام که متوسط بین 500 تا 1200 دلار از اون طریق درآمد دارم.

اما مستقیم از بیرتک درآمدی ندارم.

faras

Registered User
لایک‌ها
2
ینی چی تو ایران نمی ارزه؟
خیلی عذر میخوام ولی اگه از وب مستری چیزی میدونستید این حرفو نمیزدید
از تو افغانستان هم میشه از وب پول در آورد چه اهمیتی داره کجای دنیا هستی؟
من قبلا این سایت رو دیده بودم
وقتی تاپیک فروششو دیدم قبل از ورود به تاپیک قیمت خیلی بالاتر از اینا تو سرم بود
و وقتی دیدم زده 5 میلیون به یکی از دوستان هم گفتم که داره مفت میده بیرتک رو

faras جان معذرت میخوام که پستم در جهت فروش نبود ولی لازم دیدم اینو بگم

قیمت سایت من برای کسی که از وب مستری سر درمیاره خیلی بالاتر از این حرفاست اما خوب من بنا به دلایلی که در تاپیک اول گفتم میخوام سایتو بفروشم. نه به هر کس. به خاطر اینکه بقول شما جنس خاص مشتری خاص میخواد. اما این تاپیکو زدم شاید کسی که فکر اقتصادی داره و میتونه از این امکانات و بازدیدهای سایت به نحو مناسب استفاده کنه مشتری سایت بشه و بخره.

سایتی مثل بلاگفا بالاتر از 200 میلیون تومن می ارزه اما اگه علیرضا شیرازی اگه بیاد اینجا بگه که این سایتو 50 میلیون می فروشه اونایی که از این قضیه چیزی نمی دونن میگن که گرونه و فلانه و بهمانه اما اونی که می فهمه متوجه میشه که قیمت مناسبیه برای اینکار

به هر حال از دوستانی که نظر دادن و رو این آگهی فروش وقت گذاشتن و چیزی نوشتن ممنونم ;)

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
دوست عزیز

در مورد درآمد سایت باید عرض کنم که مثل اکثر وب سایتهای فارسی که با وجود داشتن هزاران بازدید کننده در روز تبلیغات چندانی را نمی توانند جذب کنند. سایت بیرتک هم با چنین مشکلی در جذب تبلیغات روبرو بوده است. یعنی منبع درآمد یک سایت این شکلی که میتونه از طریق جذب تبلیغات برای نمایش در صفحات باشه. صفره! اما من برای اینکه سایت برام درآمد داشته باشه لینکهایی را به دیگر سایتهام که تبلیغات گوگلی داره از بیرتک داده ام که متوسط بین 500 تا 1200 دلار از اون طریق درآمد دارم.

اما مستقیم از بیرتک درآمدی ندارم.

بسيار سپاسگذارم از پاسختون . :)

------
پ.ن :‌يه نصيحت رفاقتي اگه ميتوني نفروش سايتت را !!‌:rolleyes:

موفق باشيد ....

faras

Registered User
لایک‌ها
2
به علت نیاز مالی که دارم سایت رو می فروشم. قیمتش هم 2 میلیون . یعنی 1/999/999 تومن هم نمیدم. خریداری بود در خدمتیم.

اگر کسی بخواد با PayPal به دلار و یورو و پوند هم پرداخت کنه موردی نداره. :cool:

faras

Registered User
لایک‌ها
2
حالا قیمتت رو بده ببینیم چطوریهاس. شایدم فروختیم. ;) نیازه دیگه کاریش نمیشه کرد

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,095
درسته در ایران احتمال خیلی ضعیف هست که 5 میلیون پول بدن

با 5 میلیون میشه 10 سایت زد

جدی

اما به هر حال موفق باشید...

vista2007

Registered User
لایک‌ها
32
سایت اگه بازدیدش خوب باشه کنارش با یه فروشگاه میشه سریع هزینه رو برگردوند
مثلا سایت www.p30world.com با این بازدیدش و اون هزینه های سرور از جیب نمیده که فروشگاه داره مخصوصا فروم یک سایت فعال باشه راحت اعتماد میکنن و خرید میکنن اگه هم به سیستم پرداخت درب منزل وصل بشه که بیشتر فروش میکنه
اگه برای خرید سایت کسی شریک پیدا کنه که مطمئن باشه قیمت براش خوب کمتر میشه ولی مهم همون اعتماده هست
چند ماه پیش اینجا www.persian-forum.com رو یکی پیشنهاد کردش تو فرومش با ادمینش صحبت کردم ولی خوب تنهایی نمیشد خرید شریک هم که دست کم آشنا باشه خوبه که نداشتم کنارش سایت موسیقی هم داشت www.persianmusic4u.net که اینروزا سایت موسیقی بهترین جاست وسط آهنگ ها تبلیغ فروش زد

سایت ایشون هم که پول لازم داره کسی به هم اعتماد کنه یا رفیق بیرون اینترنت مطمئن داشته باشه میره میخره تو صفحه دانلود تبلیغات هم بزنن برای فروش بیشتر میفروشن

faras

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

متاسفانه خیلی دیر جواب دادید .:(
من فکر کردم ،منصرف شدید و بنابراین دامین دیگری تهیه کردم.
بر حسب اتفاق ، اسم یکی از محصولات ما با اسم سایت شما ، یکی بود که نهایتا مجبور شدیم یکی از پسوندهای دیگه رو بخریم.

موفق باشید

کسی که دنبال دامین بوده نمیاد واسه یک سایت فعال با کاربر و رنک و هیت بالا آفر بده. چون که توانشو نداره بیاد بخره/

تو از همون اول می رفتی 10 تومن میدادی یه دومین میگرفتی. اینطوری بهتر بود منتظر منم نمی موندی. :cool:

faras

Registered User
لایک‌ها
2
با 5 میلیون میشه 10 سایت زد

.

اگه سایت فنچ منچ منظورته باید بگم که 10 تا کمه 50 تا هم میشه زد. اما اگر منظورت سایتی در حد بیرتک و با امکانات اونه باید بگم که سخت در اشتباهی.

1- اول یه زنگ بزن به دیجیتال پرشیا بگو از رو قرارداد من نگاه کنن که بابت طراحی سایت، راه اندازی و طراحی بخش دایرکتوری، طراحی و راه اندازی بخش موزیک چقدر هزینه کردم .
2- یکسال و خورده ای روی این سایت کار شده. کل صفحات سایت الان در گوگل ایندکس هست و رنک داره حتی بهضی صفحات داخلی رنک 1-3 داره. روزانه بیش از 3000 هزار بازدید کننده از گوگل میاد. 10 سایتی شما الان میخوای راه بندازی هیچ کدوم از اینا رو نداره.
3- اگر برای تعین قیمت سایت مثل شما فکر میکردن میکروسافت نمی اومد 5 میلیارد دلار برای خرید یاهو پیشنهاد کنه. چونکه با اون پول میشه 100 تا سایت مثل یاهو زد اما هیچکدوم یاهو نیست/

4- توصیه دوستانه: در کاری که هیچ سررشته ای نداری نظر نده. خودتو الکی سبک نکن

5- تو هم موفق باشی

faras

Registered User
لایک‌ها
2
سایت اگه بازدیدش خوب باشه کنارش با یه فروشگاه میشه سریع هزینه رو برگردوند
مثلا سایت www.p30world.com با این بازدیدش و اون هزینه های سرور از جیب نمیده که فروشگاه داره مخصوصا فروم یک سایت فعال باشه راحت اعتماد میکنن و خرید میکنن اگه هم به سیستم پرداخت درب منزل وصل بشه که بیشتر فروش میکنه
اگه برای خرید سایت کسی شریک پیدا کنه که مطمئن باشه قیمت براش خوب کمتر میشه ولی مهم همون اعتماده هست
چند ماه پیش اینجا www.persian-forum.com رو یکی پیشنهاد کردش تو فرومش با ادمینش صحبت کردم ولی خوب تنهایی نمیشد خرید شریک هم که دست کم آشنا باشه خوبه که نداشتم کنارش سایت موسیقی هم داشت www.persianmusic4u.net که اینروزا سایت موسیقی بهترین جاست وسط آهنگ ها تبلیغ فروش زد

سایت ایشون هم که پول لازم داره کسی به هم اعتماد کنه یا رفیق بیرون اینترنت مطمئن داشته باشه میره میخره تو صفحه دانلود تبلیغات هم بزنن برای فروش بیشتر میفروشن

علاوه بر این چیزایی که شما گفتین هزار تا کار دیگه میشه با این منابع و بازدید کننده ها کرد. اما :
1- آدمشو میخواد
2- وقت میخواد

ضمنا اگر قرار باشه به قیمتی زیر 1/5 بفروشم، همون بهتر که پارکش کنم بعد از 5-6 ماه پولشو درمیاره و سایت هم میمونه سر جاش که شاید بعدا دوباره راش انداختم

faras

Registered User
لایک‌ها
2
دومین خریدین 7 تومن، مبارکتون باشه :D ما که ندید بدید این چیزا نیستیم عزیز. من الان سایتی دارم که 50 هزار دلار خریدار داره. azeriblog.com اما اگر تاریخو نگاه کنی می بینی من کی جواب دادم/

هر چند صد سال دیگه هم من بیرتک را 1 تومن نمی فروشم اما بقول شما شانس معامله با شما رو از دست دادم :(

حالا کسی خواست بیاد بخره نخواست هم نیاد بخره :p مشکلی نیست.

دو سه روز دیگه می بینین بیرتک را ;)

بالا