• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش سایت فروشگاهی باامکانات فوق العاده زیاد

shahin2033

Registered User
لایک‌ها
28
باسلام سایت فروشگاهی www.behtarbekhar.com روتمایل دارم بفروشم
درحال حاظرسایت برای فروش پوشاک و...هستش ولی سایت قابلیت فوق العاده ای داره وهرنوع فروشگاهی که بخواییدمیتونیدباهاش بسازیدباهرنوع جزییات وامکاناتی که به نظرتون بیادواین درنوع خودش بسیارویژه واستثناییه
درضمینه پوشاک وفعالیت فعلیم هم بخواییدکارکنید میتونم شماروبه تامین کننده های کالامعرفی کنم وفعالیت کنیدوتمامی کاراروتامین کننده هاازتهیه تاارسال اجناس انجام میدن
سایت تازه تاسیسیه ولی خودم1تومن واسه سئوش و1تومنم واسه تبلیغاتش به صورت بنری وتلگرام و8تومنم واسه خریدوطراحی سایت هزینه کردم ودرامدخوبی هم ازش دارم وچندین درگاه بانکی فعال وحتی درگاه خارجی پی پالم داره که میتونیدازپنل ادمین فعالش کنیدودوزبان فارسی وانگلیسی روهم ساپورت می کنه
پنل کاربری بسیارکامل وزیبایی داره و
همچنین کلی امکانات دیگه ازجمله پورسانت دهی- بازاریابی-کارت هدیه-کدتخفیف وامکانات بسیارزیادی که فعالشون هنوزنکردم وبه راحتی ازپنل ادمین میتونیدفعالش کنید
باهاش میتونیدهرنوع سایتی هم که مدنظرتون باشه ایجادکنید
هزینه خاصی هم نداره ودرواقع میشه گفت بااش هرکاری میتونیدبه راحتی انجام بدید
علت فروشم اینه که کارپردرامدبیرون دارم وخیلی وقتمومی گیره وچندماه دیگه هم سربازم نمیخوام همینطوری بمونه
به قیمت مناسب به خریدارواقعی به زیرقیمت وکلی ضررارائه میشه لطفاقیمت پیشنهادیتونوارسال کنید

بالا