• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش سایت یاس گیگ

yasgig

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام خدمت کلیه دوستان
سایت یاس گیگ به دلیل مشکلات کاری به فروش می رسد
آدرس سایت:
www.yasgig.ir
حیطه کاری این سایت ابزار وب مستر،وبلاگ،جامعه مجازی و فروش هاست و دامنه و طراحی سایت می باشد.
رتبه در آلکسا:
http://www.alexa.com/siteinfo/yasgig.ir
در ضمن بخشی نیز به نام وب سرویس در این سیستم گنجانده شده است که توسط این بخش می توانید به سایت ها ابزار اجاره دهید و کسب در آمد نمایید.بیشتر از این توضیح نمیدم تا خودتون قسمتهای مختلف سایت رو آنالیز کنید.
قیمت پایه رو هم شما بگید.گام های مزایده هم 20 هزار تومن می باشد مدت مزایده هم از امروز به مدت هفت روز می باشد یعنی تا تاریخ 30 اردیبهشت 1390.
تاریخ انقضای دامنه:2014-05-20
این سایت بدون سرور واگذار خواهد شد.
موفق باشید

Last edited:

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
20 ت . برای شروع

ehsan640

Registered User
لایک‌ها
87
اسکریپت رو به تنهایی خریدارم
قیمت پیشنهادیتون رو پ خ کنین لطفا

yasgig

Registered User
لایک‌ها
0
20 ت . برای شروع
از خیلی پایین شروع نکردین؟
اسکریپت رو به تنهایی خریدارم
کل سایت به همراه اسکریپت و ... از یک میلیون به بالا می ارزه.
شروع مزاینده:یک میلیون تومن
گام مزایده 20 هزار تومن.
اگه نظرتون کمتر از یک میلیون تومنه لطفا پست ندین.
چون درآمد این سایت از قیمتی که شروع شد خیلی بیشتر میتونه باشه.

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
الان درآمد فعالی داره ؟

سابقه سایت چند وقته ؟

در صورتی که تمایل به کار شراکتی هم دارید ( سرمایه گذاری و اسپانسرینگ ما ، خدمات فنی شما ) هم اعلام کنید . سیستم شراکت هم بصورت خریداری کامل سایت شما و همکاری دو جانبه در جهت ارتقا خدماتت موجود ، اجرای برنامه های جدید ما و سیستم کسب درامد ، و سهام بندی درآمدهای آتی با نظر طرفین خواهد بود .

همچنین اگر دوستان دیگری هم که توانایی اجرایی و فنی دارند ، در صورت تمایل برای خرید اشتراکی این سیستم می تونند به من پی ام بدن که بررسی کنیم .

Last edited:

yasgig

Registered User
لایک‌ها
0
الان درآمد فعالی داره ؟
پیشنهادات زیادی برای تبلیغ شده ولی خودم نمی خام تبلیغ بزارم اگرچه لینکش رو توی سایت قرار دادیم ولی تبلیغ قبول نمی کنیم.
در صورتی که تمایل به کار شراکتی هم دارید ( سرمایه گذاری و اسپانسرینگ ما ، خدمات فنی شما ) هم اعلام کنید . سیستم شراکت هم بصورت خریداری کامل سایت شما و همکاری دو جانبه در جهت ارتقا خدماتت موجود ، اجرای برنامه های جدید ما و سیستم کسب درامد ، و سهام بندی درآمدهای آتی با نظر طرفین خواهد بود .
نه کلا به دلیل مشکلات کاری دیگه نمی تونم مدیریتش کنم و می خوام کلا واگذار کنم.

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
پیشنهادات زیادی برای تبلیغ شده ولی خودم نمی خام تبلیغ بزارم اگرچه لینکش رو توی سایت قرار دادیم ولی تبلیغ قبول نمی کنیم.

نه کلا به دلیل مشکلات کاری دیگه نمی تونم مدیریتش کنم و می خوام کلا واگذار کنم.

ممنون دوست عزیز بابت پاسخ گویاتون

ببینم اگر کسی تونستم بعنوان همکاری اجرایی پیدا کنم ، ایشالا برای مذاکره مزاحمتون میشم . راستی یه سوال کوچیک فقط : الان چند تا وبلاگ توش عضو هستن و چند درصدشون فعالن ؟

yasgig

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون دوست عزیز بابت پاسخ گویاتون

ببینم اگر کسی تونستم بعنوان همکاری اجرایی پیدا کنم ، ایشالا برای مذاکره مزاحمتون میشم . راستی یه سوال کوچیک فقط : الان چند تا وبلاگ توش عضو هستن و چند درصدشون فعالن ؟
سیستم وبلاگ رو حدودا 6 ماه پیشراه اندازی کردم و تعداد کاربراش 1800 تا هست.ولی تعداد فعالاش رو نمی دونم ولی نسبتا کمتر از تعداد کاربرا فکر کنم باشه.در ضمن بخش جامعه مجازی هیم هست که حدودا 700 کاربر داره در آدرس زیر
http://yasgig.ir/cloob
که فعلا به دلیل مشکلات سرور خرابه.
ابزار وب مسترها هم که کاربراش خیلی زیاده.الان از یه سرور با رم دو گیگابایت استفاده میکنم و فعلا جواب میده.

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
سیستم وبلاگ رو حدودا 6 ماه پیشراه اندازی کردم و تعداد کاربراش 1800 تا هست.ولی تعداد فعالاش رو نمی دونم ولی نسبتا کمتر از تعداد کاربرا فکر کنم باشه.در ضمن بخش جامعه مجازی هیم هست که حدودا 700 کاربر داره در آدرس زیر
http://yasgig.ir/cloob
که فعلا به دلیل مشکلات سرور خرابه.
ابزار وب مسترها هم که کاربراش خیلی زیاده.الان از یه سرور با رم دو گیگابایت استفاده میکنم و فعلا جواب میده.

حیف که هم از نظر اجرای فنی اطلاعاتم درجه یک نیست ، هم سرم زیادی شلوغ چند تا سیستم و طرح کاریه . هم تو نت هم خارج نت . وگرنه بدون پیدا کردن همکار سیستم رو ازتون برمی داشتم . خوشم اومده ازش .

لطفا لینک بخش جامعه مجازیشم بدین . بعد اینکه من نگاه کردم نتونستم ایندکس وبلاگ ها رو پیدا کنم . فقط ثبت وبلاگ جدید رو دیدم که از همون ایندکس اصلی سایت بود انگار .

راستی خودتون کامل سیستم رو نوشتین یا دادین براتون طراحی و برنامه نویسی کردن ؟ آخه دیدم رشته تون هم کامپیوتر نیست ، برق قدرت می خونین درسته ؟

yasgig

Registered User
لایک‌ها
0
حیف که هم از نظر اجرای فنی اطلاعاتم درجه یک نیست ، هم سرم زیادی شلوغ چند تا سیستم و طرح کاریه . هم تو نت هم خارج نت . وگرنه بدون پیدا کردن همکار سیستم رو ازتون برمی داشتم . خوشم اومده ازش .

لطفا لینک بخش جامعه مجازیشم بدین . بعد اینکه من نگاه کردم نتونستم ایندکس وبلاگ ها رو پیدا کنم . فقط ثبت وبلاگ جدید رو دیدم که از همون ایندکس اصلی سایت بود انگار .

راستی خودتون کامل سیستم رو نوشتین یا دادین براتون طراحی و برنامه نویسی کردن ؟ آخه دیدم رشته تون هم کامپیوتر نیست ، برق قدرت می خونین درسته ؟
فهرست وبلاگ ها:http://yasgig.ir/blog
جامعه مجازی:http://yasgig.ir/cloob
سیستم جامه مجازی شیرترانیکس هست.سیستم وبلاگ رو دادم واسمون نوشتم ولی کلیه ابزارها و طراحی قالب سایت کار خودم بوده.بله رشته من برق هست.

بالا