برگزیده های پرشین تولز

فروش شارژر و هنذفری فابریک داخل کارتونی سامسونگ نوت20 اولترا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alirezakahki

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
192
این هم از ادبیات شما!!! "اگه خالی میشی"

من اعلام کردم برای تمامی این اقلام 600 پرداخت میکنم و شما پذیرفتید.
ابتدای کار قیمت هندزفری رو 300 اعلام کردید و اصولاً میبایست همون هزینه عودت بشه.
در غیر اینصورت تمامی پکیج عودت میشه و تمامی هزینه ها + ارسال ها میبایست بازگشت داده بشه.

در این مورد هم تصمیم گیری نهایی رو بر عهده ی مدیران بخش بذاریم؟
مال بد بیخ ریش صاحبش کلشو عودت کن من مثل شما بیکار نیستم متن دراز بالا بنویسم عرض کردم خوشت نیومد درجا برگشت بزن همشو

alirezakahki

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
192
بله این بهترین اقدام هست.
تمامی هزینه ها رو به حساب من واریز بفرمایید + هزینه ی تیپاکسی که پسکرایه کرده بودید (علیرغم توافق قبلی).
امروز واریز بفرمایید، فردا تمامی اقلام براتون عودت میشه.
ارسال میکنید ب دستم رسید بررسی میشه بعد واریز میشه
با پست پیشتاز
موفق باشید
دگ حرفی باقی نمیمونه

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
مال بد بیخ ریش صاحبش کلشو عودت کن من مثل شما بیکار نیستم متن دراز بالا بنویسم عرض کردم خوشت نیومد درجا برگشت بزن همشو
شماره کارت در پیام خصوصی ارسال شد.
کل مبلغ رو برگردونید، کالا فردا براتون عودت داده میشه.

alirezakahki

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
192
شماره کارت در پیام خصوصی ارسال شد.
کل مبلغ رو برگردونید، کالا فردا براتون عودت داده میشه.
بعد دریافت کالایی ک شما پسند نکردی بنا ب دلایل یا بهونه های شخصی بررسی میشه بعد واریز میشه

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
ارسال میکنید ب دستم رسید بررسی میشه بعد واریز میشه
با پست پیشتاز
موفق باشید
دگ حرفی باقی نمیمونه
تمامی هزینه ها بر عهده ی شما هست.
مدیران بخش اعلام نظر کنن:
نباید ابتدا هزینه ی من عودت داده بشه و سپس کالا رو مرجوع کنم؟ @modernyanni @Hamid2day

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966

alirezakahki

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
192
بر اساس نظر مدیران بازارچه اقدام خواهد شد.
قصد مرجوعی دارید فقط زودتر اقدام کنید چون خیلی وقته مهلت تست تمام شده و هندزفری استفاده شده خدا می‌دونه چ بلایی سرش آوردی ک پر جرمش کردی ...
تا فردا میتونی شما با پست پیشتاز مرجوع کنید تمام اقلام رو در غیر این صورت دگ پذیرا نیستم چون اون هندزفری دگ کارکرده حساب میشه با این وضعیت دو هفته ک ب این صورت درومده پیش شما
موفق باشی

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
قصد مرجوعی دارید فقط زودتر اقدام کنید چون خیلی وقته مهلت تست تمام شده و هندزفری استفاده شده خدا می‌دونه چ بلایی سرش آوردی ک پر جرمش کردی ...
تا فردا میتونی شما با پست پیشتاز مرجوع کنید تمام اقلام رو در غیر این صورت دگ پذیرا نیستم چون اون هندزفری دگ کارکرده حساب میشه با این وضعیت دو هفته ک ب این صورت درومده پیش شما
موفق باشی

در مورد جرم ها، تصاویر موجوده و شما بنا به تایید خودتون فرصت نکردید تمیزش کنید!
در مورد مهلت تست هم ما صحبت کرده بودیم. اعلام شده بود که من شهرستانم و حداقل 10 روز طول خواهد کشید تا کالا به دست من برسه!
و البته هندزفری از قبل کارکرده بوده! خیلی هم کار کرده بوده.
در هر صورت بعد از اعلام نظر مدیران مبنی بر شرایط ارسال و هزینه هایی که باید عودت داده بشه و اینکه ابتدا هزینه برگشت بشه یا کالا ارسال بشه، اقدام خواهد شد.

alirezakahki

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
192
فرصت تمیز نکردن برا جرم نبود منظور برا همون گرد و غباری ک اظهار ب خط و خش داشتی شما
بعید می‌دونم این دو هفته دست نخورده باقی مونده باشه با شناختی ک پیدا کردم از شما ...
همون اول معترض شدی گفتم الآنم میگم مال بد بیخ ریش صاحبش عودت میدی شما با پیشتاز شنبه اول وقت
ولی متاسفانه شما شو آف و خودنمایی رو چون دوست داری کشوندی ب اینجا تا وقت مارو بگیری
بنده صرفا ب خاطر اخلاق مداری تا فردا ب شما مهلت عودت کالا با پست پیشتاز رو میدم بعد بررسی صحت مرسوله مبلغ واریز میشه
در غیر این صورت ب هیچ عنوان پذیرا برگشت کالا نیستم چون تو این دو هفته کاملا کالا کارکرده شده

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
فرصت تمیز نکردن برا جرم نبود منظور برا همون گرد و غباری ک اظهار ب خط و خش داشتی شما
بعید می‌دونم این دو هفته دست نخورده باقی مونده باشه با شناختی ک پیدا کردم از شما ...
همون اول معترض شدی گفتم الآنم میگم مال بد بیخ ریش صاحبش عودت میدی شما با پیشتاز شنبه اول وقت
ولی متاسفانه شما شو آف و خودنمایی رو چون دوست داری کشوندی ب اینجا تا وقت مارو بگیری
بنده صرفا ب خاطر اخلاق مداری تا فردا ب شما مهلت عودت کالا با پست پیشتاز رو میدم بعد بررسی صحت مرسوله مبلغ واریز میشه
در غیر این صورت ب هیچ عنوان پذیرا برگشت کالا نیستم چون تو این دو هفته کاملا کالا کارکرده شده
خیر. متن گفتار موجود هست و در مورد جرم شما اعلام کردید فرصت نکردید تمیز کنید!!!
اینکه شما بعید بدونید استفاده شده باشه یا نه، خیلی مهم نیست.
کارت های پرواز من، بلیط های پرواز، فاکتورهای تاکسی ها و ... همه موجود هستند. هرچند نیازی نیست به شما اثبات بشه من چه زمان کجای دنیا بودم!
در گفتگو به شما اعلام شد بررسی و تست ممکنه حداقل 10 روز طول بکشه و شما هم مخالفتی نکردید! میتونستید همون زمان اعلام کنید موافق نیستید.
شو آف، خودنمایی یا هر چیزی که شما اسم میذارید و کشوندن بحث به تاپیک، بعد از ادبیات زشت شما و درخواست غیر حرفه ایتون مبنی بر ارسال کالا به شخص دیگری و همچنین عدم پذیرش شیوه ی ارسال کالا انجام شد.
در مورد اخلاق مداری شما، قبلاً صحبت کردیم. نحوه ی برخورد و ادبیات شما 2 هفته قبل خیلی با الان متفاوت بوده! تمامی وویس ها و مکاتبات موجوده.
باز هم تاکید میکنم بعد از اظهار نظر مدیران مبنی بر شیوه ی پایان دادن به این معامله، اقدام خواهد شد.

alirezakahki

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
192
ادبیات بنده مطابق با شخصیت و برخورد شماست برا بار سوم میگم پس از تغییر اون ناراحت نشو در خودتون جستجو کنید
اون مهلت ده روزه رو هم بعد دریافت کالا ب من گفتی ن قبلش ...
من فقط تا فردا ب شما فرصت میدم دگ پذیرا نیستم بعدش
دگ رو من ریپلی نکن مثل شما دنبال سوال و خودنمایی و متن بلند بالا نیستم
خیلی صریح واظح گفتم
روز خوش

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
ادبیات بنده مطابق با شخصیت و برخورد شماست برا بار سوم میگم پس از تغییر اون ناراحت نشو در خودتون جستجو کنید
اون مهلت ده روزه رو هم بعد دریافت کالا ب من گفتی ن قبلش ...
من فقط تا فردا ب شما فرصت میدم دگ پذیرا نیستم بعدش
دگ رو من ریپلی نکن مثل شما دنبال سوال و خودنمایی و متن بلند بالا نیستم
خیلی صریح واظح گفتم
روز خوش
اسکرین شات ها موجوده. هیچگونه توهین یا گستاخی به شما نشده ولی متاسفانه شما شروع کردید به تندی که مال دزدی نیست بخوام مفت بدم و بعدش هم تهمتی که زدید "انشالا همون برام ارسال شده باشه با همون شرایط" و پس از اون من از شما خواستم از ادبیات شبیه تهمت استفاده نکنید و من فردا میفرستمش.

پس از اون اعلام اینکه هزینه عودت رو نمیپذیرید و من انتظار دارم با هزار تومان یه دیگ آش تهیه کنم
پول کالای ترکیده رو پرداخت کنم و با ذره بین دنبال خش هستم و ...
و بعدش هم درخواست ارسال کالا به شخص دیگری!!!
و زمانی که به شما اعلام شد ادامه ی بحث در تاپیک باشه، در مورد شخصیت و ...
و بلافاصله بعدش هم گفتید کالا رو پس نمیگیرید!
بازم لازم بود، پس از تایید مدیران، تمامی اسکرین شات ها از نحوه ی ادبیات شما و شخصیت شما در تاپیک آپلود میشه.
من هم صریح و واضح گفتم. بعد از اعلام نظر مدیران اقدام خواهد شد.
روز خوش

alirezakahki

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
192
تا فردا میتونی برا شو آف و خودنمایی متن بلند بالا بنویسی
حرف اول و آخر من این بود ک مال بد بیخ ریش صاحبش طبق قوانین عرف معاملاتی حداکثر ۴۸ ساعت مهلت تست داری شما بعد دو هفته میای ایراداتی بنی اسراییل برا من میزاری تا فردا وقت داری شما کالا رو با پست پیشتاز ارسال کنید اگر بنا ب هر دلیلی پسند نکردی ولی بعد اون تحت هیچ شرایطی من پذیرا نیستم این عودت کامل رو هم صرفا پای اخلاق مداری و لطف از جانب خودم بزار ن هیچی دگ

Last edited:

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
تا فردا میتونی برا شو آف و خودنمایی متن بلند بالا بنویسی
حرف اول و آخر من این بود ک مال بد بیخ ریش صاحبش طبق قوانین عرف معاملاتی حداکثر ۴۸ ساعت مهلت تست داری شما بعد دو هفته میای ایراداتی بنی اسراییل برا من میزاری تا فردا وقت داری شما کالا رو با پست پیشتاز ارسال کنید اگر بنا ب هر دلیلی پسند نکردی ولی بعد اون تحت هیچ شرایطی من پذیرا نیستم این عودت کامل رو هم صرفا پای اخلاق مداری و لطف از جانب خودم بزار ن هیچی دگ
شما در جایگاهی نیستید که بتونید برای کسی تعیین تکلیف کنید.
همون زمان میتونستید اعلام کنید نمیپذیرید من دو هفته دیگه برگردم تهران و کالا رو تحویل بگیرم و بررسی کنم، نه الان که کار به اینجا رسیده.
قبلاً هم گفتم با توجه به ادبیات شما و شیوه ای که پیش رو گرفتید، مدیریت بخش نظر نهایی رو خواهند داد که من باز هم به شما اعتماد کنم و کالاهایی که بخشیش خلاف اظهارات قبلی شما بوده رو عودت بدم و منتظر باشم پول برگشت بخوره یا اینکه ابتدا پول + هزینه پست برای من واریز بشه و سپس اقدام به عودت کالاها.

alirezakahki

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
192
شما در جایگاهی نیستید که بتونید برای کسی تعیین تکلیف کنید.
همون زمان میتونستید اعلام کنید نمیپذیرید من دو هفته دیگه برگردم تهران و کالا رو تحویل بگیرم و بررسی کنم، نه الان که کار به اینجا رسیده.
قبلاً هم گفتم با توجه به ادبیات شما و شیوه ای که پیش رو گرفتید، مدیریت بخش نظر نهایی رو خواهند داد که من باز هم به شما اعتماد کنم و کالاهایی که بخشیش خلاف اظهارات قبلی شما بوده رو عودت بدم و منتظر باشم پول برگشت بخوره یا اینکه ابتدا پول + هزینه پست برای من واریز بشه و سپس اقدام به عودت کالاها.
شخصیت خودتو بهتره در معرض عموم نمایش ندی

من تا فردا اول وقت مهلت برگشت کالا میدم صرفا بابت لطف اضافه ای ک میخام کنم بعد اون زمین اسمون برسه اسمون ب زمین بیاد دگ تحویل نمیگیرم چون قشنگ پدر هنذفریو دراوردی تا همین الانشم اینطور ک مشخصه
هر جا میخای بری ب خودت مربوطه ولی اگر قرار بر بهانه تراشی بود همون اول قبل ارسال باید میگفتی من مهلت تست 2 هفته ای میخام ن ک کالا رو بگیری بعد پیام بدی من فلان روز برمیگردم تحویل میگیرم
اینقدر بیکاری میای اینجا شو اف کنی وقت مارو بگیری متن بلند بالا بدی ما مثل شما بیکار نیستیم
حرفمو واظح زدم تا فردا وقت داری برا برگشت کامل با پست
تمام

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
شخصیت خودتو بهتره در معرض عموم نمایش ندی

من تا فردا اول وقت مهلت برگشت کالا میدم صرفا بابت لطف اضافه ای ک میخام کنم بعد اون زمین اسمون برسه اسمون ب زمین بیاد دگ تحویل نمیگیرم چون قشنگ پدر هنذفریو دراوردی تا همین الانشم اینطور ک مشخصه
هر جا میخای بری ب خودت مربوطه ولی اگر قرار بر بهانه تراشی بود همون اول قبل ارسال باید میگفتی من مهلت تست 2 هفته ای میخام ن ک کالا رو بگیری بعد پیام بدی من فلان روز برمیگردم تحویل میگیرم
اینقدر بیکاری میای اینجا شو اف کنی وقت مارو بگیری متن بلند بالا بدی ما مثل شما بیکار نیستیم
حرفمو واظح زدم تا فردا وقت داری برا برگشت کامل با پست
تمام
شخصیت ها در ادبیات های پیام ها کاملا مشخصه!
شما اسمش رو هر چی میخواید بذارید. بهونه تراشی یا هر چیز دیگری.
میتونستید همون موقع قبول نکنید.
در هر صورت منتظر تصمیم مدیران هستم و بعد از اون اقدام میکنم.
روز خوش

M 3 H R D A D

همکار بخش موبایل و بازارچه عمومی
همکار انجمن
لایک‌ها
401
سلام وقت بخیر

در خصوص نحوه ارسال و دریافت کالا همه چیز توافقی بین خریدار و فروشنده صورت میگیره

اما در خصوص شرایط بازگشت وجه ، عرف به این شکل هست که ابتدا فروشنده کالا رو دریافت میکنه و سپس هزینه رو عودت میده ...

طرفین معامله از اعضای قدیمی و محترم فروم هستید
چنین مواردی بطور معمول در معاملات پیش میاد و با آرامش و احترام به راحتی قابل حل هست
خودتون رو بیشتر از این بابت این موارد ناراحت نکنید ، موضوع چیز خاصی نیست

امیدوارم چنین تجربیاتی برای هر دو عزیز دیگه پیش نیاد و موفق باشید .

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
سلام وقت بخیر

در خصوص نحوه ارسال و دریافت کالا همه چیز توافقی بین خریدار و فروشنده صورت میگیره

اما در خصوص شرایط بازگشت وجه ، عرف به این شکل هست که ابتدا فروشنده کالا رو دریافت میکنه و سپس هزینه رو عودت میده ...

طرفین معامله از اعضای قدیمی و محترم فروم هستید
چنین مواردی بطور معمول در معاملات پیش میاد و با آرامش و احترام به راحتی قابل حل هست
خودتون رو بیشتر از این بابت این موارد ناراحت نکنید ، موضوع چیز خاصی نیست

امیدوارم چنین تجربیاتی برای هر دو عزیز دیگه پیش نیاد و موفق باشید .
درود و سپاس از لطف شما.
متاسفانه دیگه اعتمادی وجود نداره که من کالاهای ایشون رو برگردونم و منتظر واریز پول باشم.
راهکار اینجاست که هزینه ها به حساب شخص مورد اعتماد واریز بشه و سپس کالاها برگشت داده بشه.
متاسفانه دقایقی پیش هم در اثر یک سو تفاهم، با توهین از سوی ایشون (که لایق خودشونه) و بلاک واجه شدم :D

alirezakahki

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
192
درود و سپاس از لطف شما.
متاسفانه دیگه اعتمادی وجود نداره که من کالاهای ایشون رو برگردونم و منتظر واریز پول باشم.
راهکار اینجاست که هزینه ها به حساب شخص مورد اعتماد واریز بشه و سپس کالاها برگشت داده بشه.
متاسفانه دقایقی پیش هم در اثر یک سو تفاهم، با توهین از سوی ایشون (که لایق خودشونه) و بلاک واجه شدم :D
اسکرین شات هستش دیگه لفظه قلم کافیه تمام اون توهینا لایق خودت و اطرافیانت بود و بلاک شدی و هیچ بحثی نمیمونه تا فردا ظهر وقت داری کالایی ک پسند نکردی و هنذفری ک 2 هفته تمام استفاده کردی و حالا پسندت نشد رو بفرستی بعد از بررسی کامل در صورت عدم مغایرت بعد کسر هزینه بسته بندی اولیه واریز میشه .
اینجا مثل جنابعالی همه بیکار نیستن لفظ قلم بیان یا شوآف کنن

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
اسکرین شات هستش دیگه لفظه قلم کافیه تمام اون توهینا لایق خودت و اطرافیانت بود و بلاک شدی و هیچ بحثی نمیمونه تا فردا ظهر وقت داری کالایی ک پسند نکردی و هنذفری ک 2 هفته تمام استفاده کردی و حالا پسندت نشد رو بفرستی بعد از بررسی کامل در صورت عدم مغایرت بعد کسر هزینه بسته بندی اولیه واریز میشه .
اینجا مثل جنابعالی همه بیکار نیستن لفظ قلم بیان یا شوآف کنن
این اسکرین شات پیامه. دوستان قضاوت خواهند کرد.
متاسفم برای سطح ادب و تربیتتون.
باز هم تاکید میکنم شما در جایگاهی نیستید که تصمیم بگیرید.
اعتمادی هم باقی نذاشتید که من اجناس رو برگردونم و منتظر دریافت پول بمونم.
کسی که با دروغ معامله ای رو شروع میکنه، لایق اعتماد نیست.

فایل های ضمیمه

• aa.jpg
    aa.jpg
    435.1 KB · نمایش ها: 19
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا