برگزیده های پرشین تولز

pedram_sad

Registered User
لایک‌ها
38
سلام
برای ریزش و یا رویش مو و شوره سر و موهای چرب شامپوهای خوب چی دارید؟
سلام

منم همین سوال رو دارم . ریزش موی کمی در قسمت جلوی سر ایجاد شده و پوست سر هم کم تر از 48 ساعت از شست و شو چرب میشه و شوره هم میزنه
الان یک مدت هست شامپوی کافیین الپسین از دیجی کالا به قیمت 40 خریدم استفاده میکنم تو تمیز کنندگی عاالیه اما مو رو بدجوری سفت میکنه و تو ریزشم تاثیر خاصی نداشت

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,449
سلام

منم همین سوال رو دارم . ریزش موی کمی در قسمت جلوی سر ایجاد شده و پوست سر هم کم تر از 48 ساعت از شست و شو چرب میشه و شوره هم میزنه
الان یک مدت هست شامپوی کافیین الپسین از دیجی کالا به قیمت 40 خریدم استفاده میکنم تو تمیز کنندگی عاالیه اما مو رو بدجوری سفت میکنه و تو ریزشم تاثیر خاصی نداشت
درود پاسخ داده شد

Tesoke

Registered User
لایک‌ها
18
شامپو مخصوص موهای چرب چی هست ؟
اهواز هستی ؟

saman148

Registered User
لایک‌ها
39
درود چون قیمت واقعا اثتثنایی هست متسفانه ارسال رایگان نمیشه شما اگه یک سرچ کنید قیمت فروشگاه های آنلاین آمریکا به دلار بیشتر از این قیمتی که دارم میدم هست
با سلام
چطور میشه جنسی که در آمریکا تولید میشه بعد طی هزاران کیلومتر برسه ایران و دست چند تا واسطه بچرخه بعدش از فروشگاههای آنلاین آمریکا ارزونتر بشه؟؟؟

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,449
با سلام
چطور میشه جنسی که در آمریکا تولید میشه بعد طی هزاران کیلومتر برسه ایران و دست چند تا واسطه بچرخه بعدش از فروشگاههای آنلاین آمریکا ارزونتر بشه؟؟؟
درود زمانی که جنسها تخفیف میخوره و وقتی تعداد بالا خرید داشته باشی قیمت فرق میکنه

0o1system

Registered User
لایک‌ها
414
salam head & shoulders baraie muhaie hasas mojud darid

Sent from my iPod touch using Tapatalk

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,449
درود
بعضی از دوستان در پیام خصوصی 10 تا سوال میکنند و بنده برای هر سوالشون وقت میذارم و سعی میکنم پاسخ مناسب بدم ولی زمانی که میخوان خرید کنند میگن چرا قیمت فلان یا اگه تخفیف میدی خرید کنم !
بزرگوار قیمت و مشخصات محصول رو پست اول گذاشتم اگه با قیمت مشکلی داری لطفا مزاحم نشو
سپاس

raya30stem

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
ارسال به شهرستان شرایطش چجوریاست

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
برای مصرف روزانه و کاهش شوره کدوم بهتره ؟
قبلا یه نمونش رو میزردم عکس موج دریا فقط روش بود خیلی غالی بود
برتی شوره هد اند شولدر بزن عالیه یک بار بزنی از بین میره شوره

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,449
درود
شولدرز ساخت آمریکا مدل کلاسیک موجود شد

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
خرید عالی از دوست عزیز که خیلی هم اذیتشون کردم
ارسال واقعا سریع بود..پست سفارشی با کمترین هزینه و بسته سنگین و 1 روزه رسید تهران! هزینه پست هم شد 10 تومن! که من 15 پرداخت کرده بودم و ایشون 5 تومن رو برگشت دادن که واقعا نشون دهنده وجدان بالای ایشون هست. با اینکه من اصلا درخواست نکردم رسید پستی رو به من نشون بدن.
در حال حاضر دارم هد اند شولدرز فرانسه واردات تهران بوران رو استفاده میکنم. حتما از تفاوت های نمونه فرانسوی موجود و نمونه آمریکایی خواهم گفت.
حتی اگر کیفیت هر دو یکی هم باشه باز هم خرید از ایشون به صرفه هست چون حجم 400 میل رو با قیمت واقعا عالی میدن. تازه نمونه فرانسوی دو تای سمت راست رو هم تهران بوران وارد نکرده
و ocean lift 2 *1 هم من ندیدم. نسخه بدون نرم کننده ش هست در تهران.
شامپو بدن با حجم 750 میل با قیمت استثنایی. شامپو بدن های حجم 500 از برند های معتبر بالای 25 تومن قیمت دارن.
بوی فوق العاده ای هم داره...واقعا خوشبو ترین شامپو بدنی هست که به عمرم دیدم!
حتی من که عاشق بوی نارگیل هستم و معمولا شامپو بدن با رایحه نارگیل استفاده میکنم اون در مقابل این هیچه.
سنسوداین هم با اینکه به تازگی من دیدم مجددا محصولاتش وارد شده انگلیسیش ولی این دو کار رو ندیدم. 3 تا کار از سنسوداین در فروشگاه شهروند دیدم وارد شده و انگلیسی هم هست که هیچ کدوم این دو تا مدلش نبود.
باز هم ممنون

در آخر هم پیشنهاد میدم بقیه مدل های این برند رو رد صورت امکان بیارن مثل اینا :
http://www.headandshoulders.com/en-us/shop-products/dandruff-shampoo/moisture-care-shampoo
http://www.headandshoulders.com/en-us/shop-products/dandruff-2-in-1/full-and-thick-2-in-1-for-men
gkdi_photo_2017-04-08_23-14-02.jpg

Last edited:

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,894
قيمت ها رو از كجا ميشه در آورد

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,449
خرید عالی از دوست عزیز که خیلی هم اذیتشون کردم
ارسال واقعا سریع بود..پست سفارشی با کمترین هزینه و بسته سنگین و 1 روزه رسید تهران! هزینه پست هم شد 10 تومن! که من 15 پرداخت کرده بودم و ایشون 5 تومن رو برگشت دادن که واقعا نشون دهنده وجدان بالای ایشون هست. با اینکه من اصلا درخواست نکردم رسید پستی رو به من نشون بدن.
در حال حاضر دارم هد اند شولدرز فرانسه واردات تهران بوران رو استفاده میکنم. حتما از تفاوت های نمونه فرانسوی موجود و نمونه آمریکایی خواهم گفت.
حتی اگر کیفیت هر دو یکی هم باشه باز هم خرید از ایشون به صرفه هست چون حجم 400 میل رو با قیمت واقعا عالی میدن. تازه نمونه فرانسوی دو تای سمت راست رو هم تهران بوران وارد نکرده
و ocean lift 2 *1 هم من ندیدم. نسخه بدون نرم کننده ش هست در تهران.
شامپو بدن با حجم 750 میل با قیمت استثنایی. شامپو بدن های حجم 500 از برند های معتبر بالای 25 تومن قیمت دارن.
بوی فوق العاده ای هم داره...واقعا خوشبو ترین شامپو بدنی هست که به عمرم دیدم!
حتی من که عاشق بوی نارگیل هستم و معمولا شامپو بدن با رایحه نارگیل استفاده میکنم اون در مقابل این هیچه.
سنسوداین هم با اینکه به تازگی من دیدم مجددا محصولاتش وارد شده انگلیسیش ولی این دو کار رو ندیدم. 3 تا کار از سنسوداین در فروشگاه شهروند دیدم وارد شده و انگلیسی هم هست که هیچ کدوم این دو تا مدلش نبود.
باز هم ممنون

در آخر هم پیشنهاد میدم بقیه مدل های این برند رو رد صورت امکان بیارن مثل اینا :
http://www.headandshoulders.com/en-us/shop-products/dandruff-shampoo/moisture-care-shampoo
http://www.headandshoulders.com/en-us/shop-products/dandruff-2-in-1/full-and-thick-2-in-1-for-men
gkdi_photo_2017-04-08_23-14-02.jpg
سپاس از خریدتون خوشحالم راضی هستید

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,894
پست اول قیمتها و مشخصات رو گزاشتم سوالی هم بود پیام بدید

نيست كه قيمت ها
------
با تاپاتالك نمياره
بايد با مرورگر بيام
ممنون

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
سلام
دوستان بنده هم شامپو هد اند شولدرز و خمیردندان سنسوداین و چند قلم جنس دیگه ازشون خریداری کردم اجناس همگی اصل بودن و ایشون هم بسیار شخص محترمی هستند .

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
سلام

من ازشون خرید کرده بودم میخوام نظرم رو در مورد کیفیت بگم.

کیفیت شامپو ها که واقعا عالیه...من یه نمونه فرانسوی هم خریدم..که بعد از استفاده خیلی بهم خارش میده ولی این آمریکاییش اصلا. البته نوع فرانسوی اون مدلش فرق داره و هر دو دقیقا یکی نیستن ولی حتی اگر بگیم کیفیت فرانسوی و آمریکاییش یکیه بازم به نظرم با این قیمت به صرفه تر هست که آمریکایی خریداری بشه.

در مورد خمیر دندون سنسوداین والا من تفاوتی بین این نمونه فرانسوی ایشون با نمونه انگلیسی که جدیدا چند مدل محدودش وارد شده به صورت قانونی...ندیدم.به هر حال کیفیت هر دو خوبه به نظرم.

شامپو بدن هم که نمونه ش داخل ایران نیست و با توجه به قیمت و حجمی که داره کاملا به صرفه تر از خریدن باقی شامپو بدن های بازار هست. رایحه ش هم که قبلا توضیح دادم از این خوشبوتر ندیده بودم.

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,449
درود
2 محصول به پست اول اضافه شد
gilette.jpg old-spice-high-endurance-fresh-scent-for-men-deodorant-85g-set-of-2-8149-1011521-1.jpg

omidxx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
شامپوي جلوگيري از ريزش مو و تقويت مو؟

بالا