برگزیده های پرشین تولز

فروش عالی یک عدد ‌Sennheiser ‌HD 800 کم کارکرد با ضمانت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pt.reps

Registered User
لایک‌ها
6
سلام،

موضوع فروش
یک عدد هدفون سنهایزر ‌HD 800 با یک سال ضمانت تعویض شرکت نامداران که تنها یک ماه استفاده شده است به فروش می رسد.

داستان خرید
من مدتی پیگیر خرید و آزمایش یک نمونه از این هدفون بودم. با شرکت بعثت تماس گرفتم که نمایندگی رسمی تجهیزات استودیویی سنهایزر را به عهده دارند اما گویا عادت به مشتریان بزرگتر داشتند از این جهت خرید از آن شرکت میسر نشد. ایران صوت حدود ۱۰ روز پیش از نوروز ۱۳۹۲ برای این هدفون قیمت ۵/۸ میلیون تومان به من داد. شرکت نامداران در همان تاریخ قیمت ۴/۷۵۰ میلیون داد. توضیحی دادند به این مضمون که محصول را با قیمت دلار بین زمان ورود و زمان حاضر می فروشند. به هر جهت کارمندان بسیار کمک کار و خوش برخورد این شرکت هدفون را به قیمت ذکر شده به من فروختند. دستشان درد نکند و سال نو برشان مبارک باشد. (فاکتور موجود است.)

داستان فروش
دوستان آشنا به امر می دانند این هدفون بهترین نمونه ایست که می توان کمتر از ۱۸۰۰ دلار تهیه کرد. من هم از آن راضی هستم. اما اخیراً به ترتیبی موفق به تهیه یک نمونه ‌STAX SR-007 MkII از منابع خارج از کشور شدم که مرا از این هدفون بی نیاز می کند. عجله و اجباری در فروش این هدفون نیست و می توانم آن را برای خود نگه دارم اما ترجیح می دهم منابع مالی مربوط را تا اندازه ای بازیابی و صرف تجهیزات دیگر بکنم. این کالا برای استفاده عملی است و ارزش جمع آوری ندارد.

شرایط کالا
تنها یک ماه استفاده. تقریباً غیر قابل تشخیص از نمونه نو. یک سال ضمانت تعویض. همه لوازم موجود است.

قیمت
۴۶۵۰۰۰۰ تومان (چهار میلیون و ششصد و پنجاه هزار تومان)
به کمتر از این قیمت فروخته نمی شود.

نحوه قیمت گذاری
از قیمت جدید این محصول و موجودی آن در شرکت نامداران یا توزیع کنندگان دیگر خبر ندارم. توزیع کننده هم نیستم. فقط یک عدد محصول برای مصرف شخصی دارم. به جهت یک ماه استفاده صد هزار تومان از قیمت آخر سال ۱۳۹۱ کم کردم. فکر نمی کنم بتوانید این کالا را با قیمتی بهتر از این در ایران خریداری کنید. اگر می توانید لطفاً به من هم خبر بدهید دست کم یکی دیگر بخرم.

شرایط فروش (حتماً بخوانید)
۱. فروش فقط در تهران.
۲. فروش حضوری.
۳. فروش نقد.
۴. خریدار می تواند به محل فروشنده مراجعه و از کالا بازدید نماید. خریدار جدی در صورت تمایل می تواند به نمونه صدا روی این هدفون هم گوش کند. این امر فقط پس از بازدید و با پرداخت بیعانه (برای اطمینان از قصد خریدار) ممکن است.
۵. پیشنهاد قیمت بالاتر را در همین تاپیک مطرح کنید. به پیام خصوصی در این باره پاسخ داده نمی شود.

توجه (حتماً بخوانید)
۱. دوستان به امید فرج نباشند. از اظهاراتی نظیر «فلان قدر خریدارم» آن هم با فلان قدر نصف قیمت مقطوع خودداری کنند.
۲. اگر به دنبال هدفونی برای بازی یا سرگرمی یا شنیدن موسیقی برای تفریح هستید این کالا مناسب شما نیست.
۳. برای کسانی که درباره بیتس می پرسند: خیر، این برای شما بهتر از بیتس نیست. لطفاً بیتس بخرید.
۴. برای کسانی که از «بیس»‌ می پرسند: خیر، «بیس»‌ این هدفون «خفن»‌ نیست. لطفاً بیتس بخرید.

مشخصات دقیق کالا
Sennheiser HD 800 - Dynamic Stereo Headphones - High Sound Quality - Around Ear

فایل های ضمیمه

• 2013-04-10 19.49.21.jpg
    2013-04-10 19.49.21.jpg
    229.6 KB · نمایش ها: 233

salar221

Registered User
لایک‌ها
45
Stax 007 mk2 هدفون بسيار فوق العاده اي هست.ميشه لطفا بفرمايين با چه امپي درايوش ميكنين؟و اينكه يه رويو ازش تو سايت سایت تخصصی هدفون و يا p30world بزارين تا ما هم از تجربياتتون استفاده كنيم و تفاوت صداش با hd800.با تشكر

pt.reps

Registered User
لایک‌ها
6
Stax 007 mk2 هدفون بسيار فوق العاده اي هست.ميشه لطفا بفرمايين با چه امپي درايوش ميكنين؟و اينكه يه رويو ازش تو سايت سایت تخصصی هدفون و يا p30world بزارين تا ما هم از تجربياتتون استفاده كنيم و تفاوت صداش با hd800.با تشكر

بله، همین طور که می گویید هست. برای هدفونهای الکتروستاتیک مانند ‌خانواده ‌SR از ‌STAX نیاز به درایو اختصاصی است. از اقبال بلند موفق شدم پیشنهاد خود ‌STAX یعنی ‌SRM 600-LE را همراه با این هدفون، هر دو دست دوم، از کسی از طریق ‌HeadFi (نسخه ‌org و نه نسخه ‌ir :)) خریداری کنم. البته مدتی طول می کشد به دستم برسند ولی خرید قطعی شده است.

از باب بررسی منابع روی وب به کفایت هست. چیزی نمانده است که تازه کاری مثل من بگوید.

salar221

Registered User
لایک‌ها
45
ببخشين hd800 رو با چه امپي درايو ميكردين؟

pt.reps

Registered User
لایک‌ها
6
خروجیهای آنالوگ ‌audio interface مورد استفاده من ‌سطح خط (‌line level‌) حدود ده ‌dBu و امپدانس خروجی زیر ده اهم دارند. با توجه به حساسیت (‌dB SPL/Vrms) و کارایی منحصر به فرد ‌HD 800 نیازی به آمپ نبود. آن اندازه توان صوتی خروجی موجود هست که در صورت استفاده با کمتر از ۷۵ درصد حداکثر شدت و بدون هیچ گونه اعوجاج (‌distortion) امکان آسیب زدن به گوش خود را هم دارم.

ویرایش
این را اضافه کنم که انواع آمب عالی برای استفاده با ‌HD 800 توصیه می شود. اگر بخت یاری می کرد بدم نمی آمد محصول نسبتاً جدید خود سنهایزر ‌HDVD800 را که ترکیب ‌DAC و آمپ برای هدفون است آزمایش کنم...

salar221

Registered User
لایک‌ها
45
با تشكر از اطلاعاتتون.بله hdvd800 نقدها و تعاريف خاصي ازش شده كه خيلي مجذوب كنندست و منم منتظر وارد شدنش به بازار براي خريدش هستم.در هر صورت خوشحال ميشيم حضور پر رنگتون رو تو p30world و head-fi.ir شاهد باشيم.من مدير سايت سایت تخصصی هدفون هستم و از اشنايي با شما بسيار خوشبختم .

monavari

Registered User
لایک‌ها
30
ویرایش
این را اضافه کنم که انواع آمب عالی برای استفاده با ‌HD 800 توصیه می شود. اگر بخت یاری می کرد بدم نمی آمد محصول نسبتاً جدید خود سنهایزر ‌HDVD800 را که ترکیب ‌DAC و آمپ برای هدفون است آزمایش کنم...[/QUOTE]

با سلام
خوب راجع به هدفون همه حرفه ای ها می دونن چی هست و ترجیح میدم که بنده خیلی در این مورد نظر ندم
اما راجع به این امپ که دوستمون فرمودند انشاله فکر کنم حدود اوایل خرداد در ایران از اینها داشته باشیم

Reborn

Registered User
لایک‌ها
46
هدفون عالی و پیشرفته ....

mm65

Registered User
لایک‌ها
184
این هدفون بزرگترین ترانسدیوسر استفاده شده در بین هدفون های جهان رو داره

و پدهای میکروفایبر دست ساز تجربه ای در اختیار کاربر قرار میدن که با هدفون های فوق حرفه ای دیگه به ندرت قابل دستیابی هست و با میزان حساسیت 102 دسی بل به حق سلطان هدفون های سنهیزر هست

فایل های ضمیمه

• Sennheiser Headphone HD 800-7.jpg
    Sennheiser Headphone HD 800-7.jpg
    70.1 KB · نمایش ها: 185

pt.reps

Registered User
لایک‌ها
6
با تشكر از اطلاعاتتون.بله hdvd800 نقدها و تعاريف خاصي ازش شده كه خيلي مجذوب كنندست و منم منتظر وارد شدنش به بازار براي خريدش هستم.در هر صورت خوشحال ميشيم حضور پر رنگتون رو تو p30world و head-fi.ir شاهد باشيم.من مدير سايت سایت تخصصی هدفون هستم و از اشنايي با شما بسيار خوشبختم .

خوشوقتی از این جانب است. پیشتر به وبسایت شما سری زده بودم. منبع جالب و رو به رشدی است برای موضوعی که اغلب مصرف کنندگان از آن غافل هستند. امیدوارم در این راه موفق باشید.

اما راجع به این امپ که دوستمون فرمودند انشاله فکر کنم حدود اوایل خرداد در ایران از اینها داشته باشیم

خبر بسیار خوبی برای مصرف کنندگان حرفه ایست. از اطلاع رسانیتان متشکرم.

این هدفون بزرگترین ترانسدیوسر استفاده شده در بین هدفون های جهان رو داره

و پدهای میکروفایبر دست ساز تجربه ای در اختیار کاربر قرار میدن که با هدفون های فوق حرفه ای دیگه به ندرت قابل دستیابی هست و با میزان حساسیت 102 دسی بل به حق سلطان هدفون های سنهیزر هست

از توضیحتان سپاسگزارم. فقط در عالم گلاویزی دوستانه با اهل فنی مانند شما یادآوری می کنم ‌MDR-7509HD، نسل جدید هدفونهای استودیویی سونی خانواده افسانه ای ‌MDR-V6، درایورهایی با قطر بسیار نزدیک به این محصول دارند (۵۰ میلیمتر سونی و ۵۸ میلیمتر سنهایزر). ناگفته نماند منظور و کاربرد خانواده ‌MDR-V6 معمولاً با محصولات سری ‌HD سنهایزر متفاوت است.

mm65

Registered User
لایک‌ها
184
از توضیحتان سپاسگزارم. فقط در عالم گلاویزی دوستانه با اهل فنی مانند شما یادآوری می کنم ‌MDR-7509HD، نسل جدید هدفونهای استودیویی سونی خانواده افسانه ای ‌MDR-V6، درایورهایی با قطر بسیار نزدیک به این محصول دارند (۵۰ میلیمتر سونی و ۵۸ میلیمتر سنهایزر). ناگفته نماند منظور و کاربرد خانواده ‌MDR-V6 معمولاً با محصولات سری ‌HD سنهایزر متفاوت است.

خواهش میکنم.وقتی عنوان تاپیک شما رو دیدم حدس زدم دارنده این هدفون نباید یک کاربر ساده یا حتی نیمه حرفه ای باشه که این شک بنده با خواندن پست اول شما به یقین تبدیل شد.از اینکه با کاربران با سطح اطلاعات بالایی مثل شما آشنا میشم مفتخر هستم

کاملاً فرمایش شما درست هست.هدفون های میکسر حرفه ای سری MDR مثل 7509HD یا برادر بزرگترش 7520HD درایوهای 50 میلی متری دارند که به این محصول سنهیزر نزدیک هستند.حتی بکارگیری از مگنت های نئودیمیم و نوع فریم ها و دیاگراف ها بسیار شبیه هم هستند.ولی خوب همونطور هم که فرمودید کاربرد مانیتورینگ صدا و کاربری استودیویی 7509HD یا 7520HD و همچنین توانایی فوق العاده این سری در پخش فرمت های dsd یا سمپل های pcm کمی منظور دو مدل مذکور رو با HD 800 متفاوت میکنه

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
امکان شنیدن صداش برای چند دقیقه هست؟ ما که پولمون نمیرسه :(

pt.reps

Registered User
لایک‌ها
6
امکان شنیدن صداش برای چند دقیقه هست؟ ما که پولمون نمیرسه :(

از این بابت از دوستان غیر خریدار عذرخواهی می کنم.

اگر به فروشگاه نامداران در بازار موبایل ایران (خیابان حافظ، بعد از جمهوری) سری بزنید شاید بتوانند برایتان دمو کنند. چون دست کم یک نمونه پشت ویترین دارند.

pt.reps

Registered User
لایک‌ها
6
در خدمت خریداران احتمالی هستم.

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
دوست عزیز من خودم 800 دارم و برای یکی از دوستان دنبال یه ست دیگه هستم، آگهی شمارو دیدم ولی قیمتتون بالاست. الان اکبندش 4750 هست. اگر حدود 3600 قصد فروش داشتید بهم اطلاع بدین

Last edited:

hesam_

Registered User
لایک‌ها
24
۱. دوستان به امید فرج نباشند. از اظهاراتی نظیر «فلان قدر خریدارم» آن هم با فلان قدر نصف قیمت مقطوع خودداری کنند.
۲. اگر به دنبال هدفونی برای بازی یا سرگرمی یا شنیدن موسیقی برای تفریح هستید این کالا مناسب شما نیست.
۳. برای کسانی که درباره بیتس می پرسند: خیر، این برای شما بهتر از بیتس نیست. لطفاً بیتس بخرید.
۴. برای کسانی که از «بیس»‌ می پرسند: خیر، «بیس»‌ این هدفون «خفن»‌ نیست. لطفاً بیتس بخرید.

عالییییییییییییییییییییییییی بوووووووووووددددددددددد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا