برگزیده های پرشین تولز

@فروش عطر و اسانس های سوئیسی و فرانسوی +لیست قیمت در اول تاپیک@

mohamadeblis2

Registered User
لایک‌ها
145
از آقا محسن گل برای بار دوم خرید کردم اول از هممه در کل کیفیت اسانسای ایشون بسیار عالیه
تک تک توضیح می دم
وان میلیون اینتنس : اگه از ادکلن وان میلیون اینتنس خوشتون اومده اصلا شک نکنید من که دارم همون حس ادکلن مخصوصا 10 دقیقه از زدنه ادکلن گذشته باشه موندگاری اسانس هم فوق العاده است
مونت بلانک اینتنس : نسخه ملایم تر شده تند مونت بلانک که برای کسانی که تندی مونت بلانک اذیتشون می کنه عالیه
گرین آیریش : کیفیت اسانس فوق العاده و بو اسانس هم شبیه بو جنگل و گیاهاش شبیه بوی گری وتریور تام فورد
لهوم لیبره: بوی همه پسند عالی میشه چشم بسته خرید برای کسی بوی خاص ترنج و جنگلی میده خیلی دوستش دارم خودم

زنونه
میدنایت رز لانکوم: واسه بار دوم خریدم کیفیت اسانس خیلی خیلی بالا که پخش بو بالایی داره با ماندگاری زیاد از این عطرایی که اول بوتون وارد میشه بعد خودتون
تارساردی دنا : یه بوی ملایم رو به گرم با بوی رز کنار بوهای دیگه بوی شیکی داره واقعا واسه خانم های با کلاس خوبه
بلک ایکس اس پوشن: یه جمله !! بوی واقعا جدید که من تالا نظیرشو ندیدم بوی لطیفی داره واقعا

Last edited:

mohamadeblis2

Registered User
لایک‌ها
145
کسانی که بوی پوست لیمو ترش دوست دارند حتما گیرین آیریش رو امتحان کنند

sajad419

Registered User
لایک‌ها
74
سلام-عطر خیلی خوشبو وشیک وخصوصا جذب کننده جنس مخالف(یعنی جذب کننده خانوم ) چی دارین و چی پیشنهاد میدین.

papatya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام.من باهاتون تماس گرفتم
هالووین.آزارو.کوکومادمازل.چی چی.لجند مون بلان.ایفوریا.بوگارت سیلورسنس.گوچی فلورا.212س.وری س
ممنون

AliTal

Registered User
لایک‌ها
17
20 میل کرید اونتوس از آقا محسن عزیز خریداری شد . کیفیت کارشون واقعا عالیه .

resiverr

Registered User
لایک‌ها
16
سلام سفارش داشتم تام فورد توسکان لیدر -تباکووانیلا- عود وود-اونتوس-ایفوریا گلد و
تام فورد زنانه سفیدازهرکدام 20 میلی
رضایی
سلام با اس ام اس در ارتباط باشید شماره موبایل در اول تاپیک

farid2540

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
تهران خ بهبودی بالاتر از صالحیان ک سلطانزاده پ8 ط2
سلام داداش میخواستم پول به حسابت بریزم هرکاری کردم نشد تماس بگیرم ادرس بدم وبگم اشانتیون برام ایوسن لورن elle و تام فورد عود ود و ویکتور اند رالف bomb بزارید

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
خانمها معمولا طرفدار چی هستن ؟ برا تولد کادو میخوام بگیرم . راستی بی دلیشس ندارید ؟ یا مثلا تافی ؟

mnavvabi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
نحوه سفارش به چه صورته؟
من کرید رویال واتر و ویرجین آیلند (ایسلند) و باس (بوس) اورنج رو میخوام.
ممنون

هر کاری کردم اس ام اس دلیور نمیشه

Last edited:
بالا