• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش فروشگاه بزرگ با در آمد عالی با قیمت مناسب

arvin11

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
دوستان فروشگاه اینترنتی پرنسس با ایندکس 100% محصولات خود در گوگل و فروش ماهیانه تا 700،000 تومان به مبلغ 3،000،000 تومان به فروش میرسد
این فروشگاه مربوط میشه به یکی از دوستانمون
فروشگاه + پنل پستی از ایران مارکت سنتر

http://perances.com/

سئوی کامل شده توسط gogseo

این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت ارشاد به ثبت رسیده است

تعداد صفحات ایندکس شده در گوگل : About 46,800 results

perances.jpg

عکس از پنل فروشنده (مشاهده فروش هفتگی به صورت خرید پستی)

64314995451725531388.jpg

فروشگاه 6 ماه است راه افتاده . . .
رتبه در جهان :213,229
در ایران : 2,694
آمار وبگذر :
بازدید امروز: 118
بازدید دیروز: 709
افراد آنلاین: 12
بازدید کل: 154795

قیمت خود فروشگاه :2.800.000 تومان
قیمت کل فروشگاه + کل محصولات روی هارد :3.000.0000 تومان

arvin11

Registered User
لایک‌ها
0
سایت خوبیه در امدتتون با تبلیغات ساده یخلی بالاتر میره

Moostafa

Registered User
لایک‌ها
656
Today, 12:10 PM

Today, 12:47 PM

دوست عزیز هر 24 ساعت شما می توانید یک بار تایپیک رو آپ کنید.
به قوانین احترام بزارید.

hnikdel

Registered User
لایک‌ها
146
پي ام داده شد
لطفاً دوستان و پيشكسوتان نظراتشون رو در مورد اين فروشگاه و قيمتش بيان كنند
با تشكر

sadeghspiderman

کاربر فعال نرم افزار موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
64
آمار بازدید رو میشه دقیقتر بدید

چون این وبگذر تعداد بازدید یعنی تعداد صفحات بازشده و یک نفر 100 صفحه باز کنه میشه 100 !
(البته داخل پنلش آمار بازدیدکننده رو نوشته و تعداد بازدید اهمیتی نداره)

البته گوگل آنالیتیکس یا histats بود بهتر بود

arvin11

Registered User
لایک‌ها
0
آمار بازدید رو میشه دقیقتر بدید

چون این وبگذر تعداد بازدید یعنی تعداد صفحات بازشده و یک نفر 100 صفحه باز کنه میشه 100 !
(البته داخل پنلش آمار بازدیدکننده رو نوشته و تعداد بازدید اهمیتی نداره)

البته گوگل آنالیتیکس یا histats بود بهتر بود

امار دقیق کنار سایت نوشته شده
روزانه 800 بازدی کننده داره که فوش خیلی خوبی داره
--------
سایتی که در عرض شش هفت ماه اینجور خوب میاد بالا مطمئننا یک سال دیگه ماهی سه چهار میلیون در آمد داره
اگر نوع محصلات متونع تر باشه در امد خیلی بیشتره

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
من که یک بار برای فروش با ایشون ( مالک سایت ، نه بازکننده عزیز تاپیک ) وارد مذاکره شدم ، بعلت نوع گفتگو و مذاکره ایشون کلا از خرید پشیمون شدم . دیگه کار بجایی نرسید که آنالیز کنم از لحاظ اقتصادی این خرید به صرف هست یا خیر .

پولمم اون زمان ( بعلت داشتن سرمایه گذار ) نقد بود و اگر برخورد و پاسخگویی مناسبی از مالک سایت میشد و آنالیز سایت جواب می داد ، مثل همه خریدهام فرداش مبلغ رو بدون هیچ دردسری به حساب ایشون می ریختم

arvin11

Registered User
لایک‌ها
0
من که یک بار برای فروش با ایشون ( مالک سایت ، نه بازکننده عزیز تاپیک ) وارد مذاکره شدم ، بعلت نوع گفتگو و مذاکره ایشون کلا از خرید پشیمون شدم . دیگه کار بجایی نرسید که آنالیز کنم از لحاظ اقتصادی این خرید به صرف هست یا خیر .

پولمم اون زمان ( بعلت داشتن سرمایه گذار ) نقد بود و اگر برخورد و پاسخگویی مناسبی از مالک سایت میشد و آنالیز سایت جواب می داد ، مثل همه خریدهام فرداش مبلغ رو بدون هیچ دردسری به حساب ایشون می ریختم

اون موقع صاحب اصلی سایت نبوده من در این مورد مکالمه کردم یکی از دوستانشون بوده که اطلاع جامعی از سایت نداشته

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
اون موقع صاحب اصلی سایت نبوده من در این مورد مکالمه کردم یکی از دوستانشون بوده که اطلاع جامعی از سایت نداشته

مگه صاحب سایت خانم قناعتیان نیست ؟

چی میگی برادر / حتی داش علی و آقای حسینی هم در جریان اون ماجرا بودن . بحث هم اصلا داشتن اطلاع جامع یا ناقص نبود . بحث نحوه گفتگو و مذاکره بود و اصلا ربطی به اطلاعات سایت نداشت .

حالا بهرحال مهم نیست . مهم مشتری نقد خودش بود که پرید . گرچه بعدا متوجه شدم که بد نشد کلا کنسل شد

ایشالا ایشون هم مشتری پیدا کنه

arvin11

Registered User
لایک‌ها
0
مگه صاحب سایت خانم قناعتیان نیست ؟

چی میگی برادر / حتی داش علی و آقای حسینی هم در جریان اون ماجرا بودن . بحث هم اصلا داشتن اطلاع جامع یا ناقص نبود . بحث نحوه گفتگو و مذاکره بود و اصلا ربطی به اطلاعات سایت نداشت .

حالا بهرحال مهم نیست . مهم مشتری نقد خودش بود که پرید . گرچه بعدا متوجه شدم که بد نشد کلا کنسل شد

ایشالا ایشون هم مشتری پیدا کنه

من از ایشون سوال کردم و گفتن یه مدت کنترل همه چی دست دوستشون وبده که ایشونم خودشون رو جای این خانم جا زدن به خاطر همین بوده

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
من از ایشون سوال کردم و گفتن یه مدت کنترل همه چی دست دوستشون وبده که ایشونم خودشون رو جای این خانم جا زدن به خاطر همین بوده

اصلا اینطوری نیست . دیگه کسی تلفنی که نمی تونه خودشو جای کس دیگه جا بزنه ( تلفن شخصی ) یا تموم شریک و دوستانش هم بدونن خود ایشونه و راجع به نوع برخوردش اظهار نظر کنند .

همین که دوباره ایشون همه چیز رو سعی کرده جور دیگه نشون بده خودش گویای نوع برخورد ایشون و نوع کارشونه

بعد از این همه سال بودن تو محیط کوچیک تجارت الکترونیک ایران ، دیگه می تونم براحتی تشخیص بدم دارم با شخص اصلی حرف میزنم یا کس دیگه ! شما هم که در جریان نیستی و در اون جریان هم نه نفعی داشتی نه تقصیری نیاز نیست الکی ازش دفاع کنی ...

منم این سایت رو نخریدم پولشو ریختم تو یه کار دیگه که بجای اینکه ( اگه همه آمارهای فروش این فروشگاه درست و واقعی بوده باشه ) ده ماه تا یه سال بعد ، با هزار زحمت و بسته بندی و فروش و گارانتی و پاسخگویی به مشتریان ، اصل پولم برگرده و سود دهی شروع بشه ، در عرض دو ماه اصل پول برگشته و داره سودشو میده . اینه که نه تنها ناراضی نیستم که برخورد آماتور ایشون باعث شد این سایتو نخریم ، بلکه راضی هم هستم . ضرر رو ایشون کرد که مشتری نقدش پرید حالا دو ماهه داره به هزار نفر پیغام پسغام میده برن سایتشو بفروشن پورسانت بگیرن

حالا مهم هم نیست . دیگه بحث رو ادامه نده . تاپیک از بین میره

ارادت

arvin11

Registered User
لایک‌ها
0
اصلا اینطوری نیست . دیگه کسی تلفنی که نمی تونه خودشو جای کس دیگه جا بزنه ( تلفن شخصی ) یا تموم شریک و دوستانش هم بدونن خود ایشونه و راجع به نوع برخوردش اظهار نظر کنند .

همین که دوباره ایشون همه چیز رو سعی کرده جور دیگه نشون بده خودش گویای نوع برخورد ایشون و نوع کارشونه

بعد از این همه سال بودن تو محیط کوچیک تجارت الکترونیک ایران ، دیگه می تونم براحتی تشخیص بدم دارم با شخص اصلی حرف میزنم یا کس دیگه ! شما هم که در جریان نیستی و در اون جریان هم نه نفعی داشتی نه تقصیری نیاز نیست الکی ازش دفاع کنی ...

منم این سایت رو نخریدم پولشو ریختم تو یه کار دیگه که بجای اینکه ( اگه همه آمارهای فروش این فروشگاه درست و واقعی بوده باشه ) ده ماه تا یه سال بعد ، با هزار زحمت و بسته بندی و فروش و گارانتی و پاسخگویی به مشتریان ، اصل پولم برگرده و سود دهی شروع بشه ، در عرض دو ماه اصل پول برگشته و داره سودشو میده . اینه که نه تنها ناراضی نیستم که برخورد آماتور ایشون باعث شد این سایتو نخریم ، بلکه راضی هم هستم . ضرر رو ایشون کرد که مشتری نقدش پرید حالا دو ماهه داره به هزار نفر پیغام پسغام میده برن سایتشو بفروشن پورسانت بگیرن

حالا مهم هم نیست . دیگه بحث رو ادامه نده . تاپیک از بین میره

ارادت
شما که اول اومدی از سایتش تعریف کردی بعد خواستی بخری و یک هفته نبودی چرا بعدش اومدی سایت رو بی ارزش نشون دادی ؟
ایشون به بنده نگفتن بفروش من خودم دارم به عنوان یک دوست این کارو انجام میدم !
شما میخوای هر سایتی رو با من بخرید ؟منت گذاشتن کار خوبی نیست ؟!

تاپیک رو دیگه بهم نزنید

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
شما که اول اومدی از سایتش تعریف کردی بعد خواستی بخری و یک هفته نبودی چرا بعدش اومدی سایت رو بی ارزش نشون دادی ؟
ایشون به بنده نگفتن بفروش من خودم دارم به عنوان یک دوست این کارو انجام میدم !
شما میخوای هر سایتی رو با من بخرید ؟منت گذاشتن کار خوبی نیست ؟!

تاپیک رو دیگه بهم نزنید

چی میگی شما ؟ من کجا از سایتش تعریف کردم و خواستم بخرم و بعد یه هفته اومدم ؟ اینا رو از کجا شما آوردی ؟ :blink:

بعدش هم اینکه من کجا سایت رو بی ارزش نشون دادم ؟ من راجع به برخورد ایشون حرف زدم و راجع به با ارزش بودن یا نبودن سایت هم اصلا اظهار نظر نکردم . همونطور که گفتم اصلا کار به انالیز سایت نرسید که بخوام ببینم باارزشه یا بی ارزش

در ضمن من نگفتم ایشون به شما گفتن بیای سایتشو بفروشی . شما کار خوبی می کنید می خواین فی سبیل الله کمکشون کنی . من دیگران رو گفتم که حداقل چهار نفر رو خبرشو دارم بهشون گفته شده سایتو بفروشن پورسانتشو بگیرن و حتی هر چهار نفر هم دوباره به خودم پیشنهاد خرید سایتو دادن . ;)

من منتی نمی گذارم . میگم فروشنده باید طرز حرف زدن با مشتری رو بلد باشه . نه اینکه بگه بدون هیچ پرسشی باید بیای پولو بریزی به حساب !!!! و هیچ سوالی رو جواب نمیدم . دیگه وقتی میرم چند میلیون پول نقد میدم ، منت نمیذارم ، دیگه منت هم نمی خوام سرم بذارن !!! :D

تاپیک رو هم اصلا قصد ندارم بهم بزنم . فقط اولش اومدم به عنوان یکی از قدیمیای این بازارچه و خرید فروش سایت توی ایران نظر و تجربمو درباره این معامله که خودم توش بوده ام بیان کردم . حتی چند بار هم گفتم امیدوارم سایت به فروش برسه و معامله خوبی براش بشه . شما هی میای بی خود و بی جهت وکیل میشی و دفاع می کنی از برخورد آماتور ایشون و بحث درستن می کنی که منم مجبور میشم جواب بدم . که تاپیک بحث میشه . ادامه ندین ف بنده مرض ندارم ادامه بدم

بهرحال سابقه کاری من تو این بازارچه و کلا تو تجارت الکترونیک ایران بعد از ده سال کار حرفه ای مشخصه . و نیازی ندارم خودمو برای هرکسی اثبات کنم

دیگه هم بهتره ادامه ندیم تا تاپیکتون بهم نریزه . :) بازم امیدوارم این معامله انجام بشه و هم ایشون به پول برسه ، هم شما به اهداف خدا پسندانتون دست پیدا کنید ! :)

پ.ن : در ضمن با اجازه از لیست مسنجرم حذفتون کردم چون اسپمای تبلیغاتیتون دیگه واقعا اعصاب خورد کن بود . پیامی داشتین می تونید همینجا پی ام بدین.

Last edited:
بالا