برگزیده های پرشین تولز

فروش فوری آیفون 4s مشکی صفر آنلاک نشده

jabermoradi

Registered User
لایک‌ها
5
انگلیس tree لینک شحصی رو هم که آنلاک دایم میکنه رو دادم
1600 اولین و آخرین پیشنهاد بوده که اگه ایشون اجازه بدن اسمشون رو همین جا اعلام میکنم
قیمت حدودا 2.150 تا 2200 هست تو بازار اگه لینک بروز تر و پایینتری دارید بفرمایید من نگران قیمت نیستم چون فروشنده عادم کنس و خسیسی نیست آورده بفروشه بجاش تابلو فرش بخره ببره
الان درخواست قیمت آنلاک رو هم دادم تو اون لینک که منتظر جواب هستم
http://forum.persiantools.com/t283615-page6.html
فکر میکنم 270 باشه طبق پیج اول لینک

دوست گلم گفتم مزایده هست تا الان 1600 پیشنهاد بوده و تا فردا شب هم نشد تا عصر به بالاترین خریدار آدرس رو میدم بیاد تا معامله صورت بگیره حتی با همین قیمت چون فروشنده 4 روز بیشتر تو ایران نمیمونه و یک بالا و پایین براش مهم نیست و هدفش فقط مصرف کننده هست الان هم منتظر جوا آنلاک هستم تا شرمنده خریدار نباشم
ممنون از پیگیریتون

دوست گلم
Unlock (آنلاک) درست هست
Jailbreak (جیلبرک) درست هست.
ضمن اینکه گوشی های لاک رو برای قابل استفاده بودن در اپراتورهای دیگه صرفاً باید آنلاک کنن. حالا یا از طریق بیس باند و یا IMEI یا به صورت سخت افزاری مثل گِوِی.
ممنون از شما دوست عزیز
ببینید این گوشی ها رو اپراتورها به مشتری اشون میدن بصورت قرار دادی تا از خط اونا استفاه کن . مثلا با قرارداد دو ساله و بعد از دوسال یه گوشی جدید و یه قرارداد جدید و گوشی قبلی از سوی اون اپراتور مجاز برای آنلاک شناخته میشه . برخی مشتری ها گوشی جدید رو استفاده نمیکنن و با همان گوشی قبلی کار میکنن و این جدیده رو پس از پایان قرار داد بصورت پک میفروشن و یه مبلغی رو برا آنلاک کردن پرداخت میکنن نمیدونم تا چه حد اطلاعاتم درسته ...... اما اپل هم سیاست های خودشو در قبال فروشش داره شما هم اگه خدا دستگاه از این گشی رو یک جا بخرید فک کنم به شما هم با اون قیمت که اپراتور ها میخرن بدن

Last edited:
بالا