برگزیده های پرشین تولز

فروش فوری دو کانال پرطرفدار تلگرام به مجموع 25 هزار کاربر

potriot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بسم الله الرحمن الرحیم

با توجه به پیشرفت روزافزون تلگرام و کسب درامدهای بالایی که در دنیای تلگرام میشه بنده هم به کمکی چند تن از دوستان چند کانال را بالا اوردیم طی چند ماه .
الان با توجه به اینکه دارم روی کانال مرتبط با فعالیتم ( دکوراسیون ) کار میکنم دیگه نمیرسمزیاد کانال هامو آپدیت کنم و براشون ادمین گرفتم که مطمئن نیستند و پول تبلیغات را برای خودشون برمیدارند.
تصمیم گرفتم این دو کانال را بفروش برسونم و یک کانال خوب مرتبط با موضوع کاری خودم بگیرم یا کانال خودمو بالا بیارم.

الان دیگه همه میدونن که قیمت هر کا ممبر تخصصی بین 80-120 هزار تومان و هرکا ممبر عادی برای کانال های عمومی بین 40-80 هزار تومان هستش.
بنده دو کانالم یکیش به موضوع سرگرمی و جک هستش که 13.8 هزار کاربر داره
و کانال دیگرم اختصاصی هستش و موضوعش مسائل زناشویی هست که 11.6 هزار کاربر داره
اکثر اعضای کانال های بنده مونث هستند چون تمامی تبادلات زده شده با بنرهای سالم و دخترونه بوده.
در روز حداقل ( حداقل ) 2 تبلیغ بهتون میخوره که بنده حداقل هزینه ام برای تبلیغات 15000 تومان هستش که البته میره توی جیب ادمینهام چون به من نمیگن که کی تبلیغ میزنن و کی تبادل. اما قشنگ روزانه بالای 2 تبلیغ را دارید.
توضیحات بالا واقعا کامل بوده و دیگه احتیاجی به توضیح نداره یعنی هیچ ادمینی اینقدر توضیح نمیده!!!
قیمت هم توافقی هستش و با خریدار هم کنار میام چون احتمالا قراره کانالی مرتبط با کارم معامله کنم احتیاج به پول دارم پس با خریدار واقعی کنار میام.

در صورت هرگونه سوال با بنده در تلگرام در ارتباط باشید یا تماس بگیرید.

تلگرام : @hamed_sh3
تماس : 09333999322

Last edited:

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
قیمت هردو پ.خ

potriot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4