برگزیده های پرشین تولز

فروش فوری گوشی lg optimus g

saeed_fars3da

Registered User
لایک‌ها
138
با سیمکارت داخل امضام + اس 3 مینی در حد تعویض دارید + مقداری پول ؟

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
پی ام دادم

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
سلام قیمت نهایی رو واسم بفرستید لطفا و اینکه اعتماد سازی به چه شکلی هست؟ در ضمن اون هندزفری که توی عکس مشخصه واسه خود گوشی هست؟

amir mm

Registered User
لایک‌ها
69
سلام قیمت نهایی رو واسم بفرستید لطفا و اینکه اعتماد سازی به چه شکلی هست؟ در ضمن اون هندزفری که توی عکس مشخصه واسه خود گوشی هست؟
تمومش مال خود گوشیه اعتماد سازی به هر نحوی که شما گفتید یا اگر اصفهان اشنا دارید بگید قیمت اخر اخر 920تومان

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
قابل توجه دوستان:خودشون فرمودن اعتماد سازی به هر شکلی که گفتید.بنده برای اینکه یه وقت بی احترامی نشه به ایشون توی پخ گفتم 900 خریدارم به شرط اول ارسال،چون ایشون حتی یه امتیاز هم ندارن و گفتن نه اول واریز.
میگن من گوشی رو به کسی که ندیدم نمیدم!!!!!
بنده در جواب بدون قصد وقرضی گفتم ناراحت نشو با این سابقه و شرایط شما کسی نمیگیره ازت با این قیمت اونوقت با کمال بی ادبی در جواب میگن حتما یه دزدی هستی که میخوای بدون واریز گوشیو واست بفرستم!!!!!!!!!!!:mad::mad::eek:
برو آمو کشکتو بساب.....فکر کردی چه خبره اینجا؟؟ مگه دوستان دیگه همه مشتری ها یا فروشنده هارو میبینن؟
در ضمن نسبت دزدی رو که بهم دادی برازنده خودته.

Sent from my GT-N7100

Last edited by a moderator:

amir mm

Registered User
لایک‌ها
69
قابل توجه دوستان:خودشون فرمودن اعتماد سازی به هر شکلی که گفتید.بنده برای اینکه یه وقت بی احترامی نشه به ایشون توی پخ گفتم 900 خریدارم به شرط اول ارسال،چون ایشون حتی یه امتیاز هم ندارن و گفتن نه اول واری
میگن من گوشی رو به کسی که ندیدم نمیدم!!!!!
بنده در جواب بدون قصد وقرضی گفتم ناراحت نشو با این سابقه و شرایط شما کسی نمیگیره ازت با این قیمت اونوقت با کمال بی ادبی در جواب میگن حتما یه دزدی هستی که میخوای بدون واریز گوشیو واست بفرستم!!!!!!!!!!!:mad::mad::eek:
برو آمو کشکتو بساب.....فکر کردی چه خبره اینجا؟؟ مگه دوستان دیگه همه مشتری ها یا فروشنده هارو میبینن؟
در ضمن نسبت دزدی رو که بهم دادی برازنده خودته.

Sent from my GT-N7100
نه من به تو گفتم اگه کسی را در اصفهان داری بگو و به هر شکلی که بخواهی اعتماد سازی میکنم ایشون خیلی پر رو اومده میگه این روش اعتماد سازی اول گوشیتا بفرست که من بزنم خوب خواهرگوشی را...بعد اگه سالم بود پول را واریز اگه نه برگردونم بعد بهش میگم اونوقت من به چی شما اعتماد کنم میگه به سابقه بیا برو جمعش کن گوشی بهت بدم بعد تا گرفتی بری تو افق محو شی ها!!!نگاه کن من با از تو زرنگترشا. هم سر و کله زدم تو که انگشت کوچیکه شون هم نیستی

milad.h.h

Registered User
لایک‌ها
209
نه من به تو گفتم اگه کسی را در اصفهان داری بگو و به هر شکلی که بخواهی اعتماد سازی میکنم ایشون خیلی پر رو اومده میگه این روش اعتماد سازی اول گوشیتا بفرست که من بزنم خوب خواهرگوشی را...بعد اگه سالم بود پول را واریز اگه نه برگردونم بعد بهش میگم اونوقت من به چی شما اعتماد کنم میگه به سابقه بیا برو جمعش کن گوشی بهت بدم بعد تا گرفتی بری تو افق محو شی ها!!!نگاه کن من با از تو زرنگترشا. هم سر و کله زدم تو که انگشت کوچیکه شون هم نیستی
خوب دوست عزیز میتونی قبول نکنی و تمام هیچ اتفاقیم نمیفته نه که اینجوری به طرفت توهین کنی

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
ماشاا قدرت تخیل و داستان سازی خوبی هم داری حتی بیشتر از بی ادبی توی نوشتارت.
به قول گفتنی پسته بی مغز چو لب باز کند رسوا شود.
ادب و شخصیت خودت با این جملات نشون دادی نیازی نیست مثل خودت جوابتو بدم.

Sent from my GT-N7100

amir mm

Registered User
لایک‌ها
69
ماشاا قدرت تخیل و داستان سازی خوبی هم داری حتی بیشتر از بی ادبی توی نوشتارت.
به قول گفتنی پسته بی مغز چو لب باز کند رسوا شود.
ادب و شخصیت خودت با این جملات نشون دادی نیازی نیست مثل خودت جوابتو بدم.

Sent from my GT-N7100
اره حرف حق تلخه شما بگو کجاشا دروغ گفتم تا باقی هم بدونند من من دلال و دزدم

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
اره حرف حق تلخه شما بگو کجاشا دروغ گفتم تا باقی هم بدونند من من دلال و دزدم
اسکرین شاتی که من گذاشتم و تو گذاشتی نشون میده چه چیزهایی رو از خودت در آوردی.به ما یاد ندادن که براحتی به هرکی توهین کنیم و دست اخر طلبکار باشیم.از هیچ کسی هم جز خدا نمیترسم از هیاهوی ادمایی سبک مغزی مثل تو هم نمیترسم که سرشون به تنشون نمیارزه.برو ب........

Sent from my GT-N7100

amir mm

Registered User
لایک‌ها
69
اسکرین شاتی که من گذاشتم و تو گذاشتی نشون میده چه چیزهایی رو از خودت در آوردی.به ما یاد ندادن که براحتی به هرکی توهین کنیم و دست اخر طلبکار باشیم.از هیچ کسی هم جز خدا نمیترسم از هیاهوی ادمایی سبک مغزی مثل تو هم نمیترسم که سرشون به تنشون نمیارزه.برو ب........

Sent from my GT-N7100
من که گفتم من دلال به شما مصرف کننده واقعی چیز نمیفروشیم

amir mm

Registered User
لایک‌ها
69
این جمله رو هم از خوت درآوردی و داری دروغ میگی.اگه واقعا نوشتی عکسشو بذار!

Sent from my GT-N7100
مگه من گفتم اینا تو خصوصی نوشتم؟؟حالت خوشه??حالا هم میگم به مصرف کننده واقعی که مثلا شما اول ارسال بعد واریز چیز نمی دهیم

volfgan1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
500 خریدارم.ضمنا بخاطر سابقه نداشتنت،اول گوشی رو میگیرم و در صورت سالم بودن پول رو میفرستم

بالا