• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

*\فروش فوری گوشی Xperia NEO L تمیز تمیز/*

Nelson

Registered User
لایک‌ها
14
سلام به همهی دوستان.
یه گوشی Sony Xperia Neo L دارم که تمیز تمیز هست.
وضعیت گوشی: روی صفحه ی نمایش هیچ خط و خشی نداره روی نوار آلومینیومی هیچ خط و خشی نداره روی درب گوشی هیچ خط و خشی نداره.
روی درب گوشی فقط جای گارد محافظ هست که اگه توی نور بگیرید معلوم میشه خظ و خش نیست و خیلی کم رنگش رفته اونم به صورت نقطه نقطه.
از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری همه چیش سالم سالم کار میکنه.
وضعیت: 1.کلید بک،هوم،تنظیمات و سرچ همه کار میکنن و سالم هست و رنگشون نرفته. 2.آرم سونی رنگش نرفته آرم اکسپریا و مارک معروف سونی اریکسون رنگش نرفته حتی روشونم خط و خش نیست. 3.اسپیکر گوشی سالم سالم صدا با کیفیت. 4.اسپیکر مکالمه سالم سالم و با کیفیت. 5.هنزفری سالم سالم و با کیفیت. 6.صفحه نمایش هیچ خط و خشی نداره و هیچ پیکسل سوختگی نداره و با کیفیت. 7.جعبه گوشی سالم و متعلقاتش از جمله شارژ اتصال به کامپیوتر رم 2 گیگ و هنز فری سالم و موجوده. 8.باطری گوشی هم اسلا سالم هست.
گوشی یه گارد ژله ایی کاشی هم داره که پشتش خیلی محکمه بازی این چیزا توش 3 4 تا دارم خیلی بازی نکیردم باهاش و چنتا والپیپر قشنگ هم داره.
با توجه به تمیزی گوشی و فروش فوری قیمت پایه 370 تومن. (اول مال دیگران رو ببینید و بعد به پیشنهاد خرید بدین)
تهران حضوری شهرستان اول واریز بعد ارسال از لحاظ اعتماد سازی هم سابقه ی بازارچه با 2 فرد با امتیاز بالای 110 تا داشتم.
دلیل فروش هم خرید وین فون هست. تعویض اصلا ندارم فقط فقط فروش

زیر پایه در اینجا پیشنهاد ندین چون حتی 1 هزار تومن هم کم نمیکنم و به چیزی که دارم میفروشتم مطمئن هستم که در حد آک هست و گوشی خراب بهتون نمیدم.
اگر که عکسا در اندازه کوچیک باز نشدن باید بر روی آنها کلیک کنید تا اندازه بزرگ تر باز بشن.

DSC_0078.jpg
DSC_0066.jpg DSC_0067.jpg DSC_0073.jpg DSC_0075.jpg DSC_0072.jpg DSC_0071.jpg DSC_0070.jpg DSC_0068.jpg DSC_0067.jpgDSC_0076.jpg

Last edited:

Nelson

Registered User
لایک‌ها
14
یعنی اون عکس آخر گل روز ارو نگاه کنید حال کنید.
بالاباش...

Nelson

Registered User
لایک‌ها
14
پیشنهاد قیمت رو در پیغام خصوصی مطرح کنید.

Nelson

Registered User
لایک‌ها
14
دوستان فروش حضوری در تهران هست و با شماره زیر میتونید تماس بگیرید یا اس بدین.
09379820710 محسن رضوی

Nelson

Registered User
لایک‌ها
14
دوستان دقت کنید که آک این گوشی تو بازار نزدیک 580 هست پس قیمت خیلی هم مناسب و خوب هست با توجه به تمیز بودن گوشی.

aminjpo

Registered User
لایک‌ها
102
سلام قیمت برام بفرست /گارانتی که نداره!؟ من خریدارم البته اگر به قیمت خوب بدی

بالا