برگزیده های پرشین تولز

:=:=:= فروش فوق͏ العاده کولر گازی اُجنرال و ال͏ جی زیر قیمت بازار. (عرضه مستقیم از سلیمانیه) =:=:=:=

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mehdi_Full

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,177
با عرض پوزش منظور مدل 60,000 بود که تا فضای 300متری را خنک و گرم میکند. تا چند ساعت آتی مشخصات این مدل برایتان پیغام خصوصی میشود.

خب دوست عزیز این مدل که بیشتر برای بانکها و شرکتهایی با فضای بزرگ استفاده میشه و قیمت هم طبیعتا بالا هست

بنده یه مدلی از پرتابل رو میخوام که هم سرمای خوبی داشته باشه هم گرما یعنی یک فضای 40 متری رو کاملا خنک و کاملا گرم کنه
به این دلیل که کلا بخاری گازی و کولر آبی رو حذف کردیم باید یه چیزی باشه که جوابگوی نیاز ما باشه
ممنون میشم اگر مدلی که با توضیحات بالا به دردمون بخوره همراه با قیمت برای بنده پخ کنید

mrpezhman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
خب دوست عزیز این مدل که بیشتر برای بانکها و شرکتهایی با فضای بزرگ استفاده میشه و قیمت هم طبیعتا بالا هست

بنده یه مدلی از پرتابل رو میخوام که هم سرمای خوبی داشته باشه هم گرما یعنی یک فضای 40 متری رو کاملا خنک و کاملا گرم کنه
به این دلیل که کلا بخاری گازی و کولر آبی رو حذف کردیم باید یه چیزی باشه که جوابگوی نیاز ما باشه
ممنون میشم اگر مدلی که با توضیحات بالا به دردمون بخوره همراه با قیمت برای بنده پخ کنید

دوست عزیز از نظر اینکه پرتابل فضای زیادی از داخل ساختمان را اشغال میکند، در ظرفیتهای پایین برای متراژ پایین مورد استقبال قرار نگرفته است. طبیعتا ما هم از نوع پرتابل و ظرفیت پایین وارد نکرده ایم. از نوع دیواری سرمایش-گرمایش برای فضای 40 متری، ظرفیت 18000 اُجنرال با قیمت 2,300,000 موجود است.

mrpezhman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
در کولر گازی اینورتر جریان مستقیم DC به جریان متناوب AC تبدیل می شود. یکی از مزایای کمپرسور اینورتر این است که دور آن همیشه در حال کم و زیاد شدن می باشد. یعنی در زمانی که کولر گازی توسط مصرف کننده روشن می شود . دور کمپرسور زیاد شده و تا زمانی که دمای محیط به دمای دلخواه مصرف کننده نرسد با همان دور کمپرسور به کار خود ادامه می دهد. زمانی که دمای محیط به دمای دلخواه رسید کمپرسور بصورت کامل متوقف نمی شود، بلکه فقط دور آن کم شده و این موضوع باعث می گردد که هیچگاه کمپرسور در زمان شروع بکار اولیه استارت اضافه نزند و مصرف برق دستگاه بالا نرود.
29415279088845210015.jpg

این نوع تکنولوژی در کولر گازی باعث شده که تا ۶۰% مصرف برق دستگاه کمتر شده و این دستگاه در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین دستگاه های تهویه مطبوع در ایران باشد.
در کولرگازی یک تکنولوژی دیگر وجود دارد که باعث گردیده تا ۱۲ متر پرتاب باد افزایش یابد و این موضوع پر اهمیت در این دستگاه باعث شده که این مدل از کولر گازی زمانی که در محیط نصب می گردد بتواند خیلی سریعتر از مدل های مشابه خود محیط مورد نظر شما را خنک نماید و مصرف برق شما را کاهش هد.
همچنین در این مدل تا جایی که امکان داشته صدای فن یونیت داخلی کمتر شده و شما می توانید از این دستگاه در محیط هایی که نباید سر و صدای زیادی وجود داشته باشد استفاده نمایید.
استفاده از جدیدترین تکنولوژی مبرد در کولر گازی اینورتر آرت کول که همان گاز R410 A می باشد باعث شده که این دستگاه تمامی استاندارد های روز اروپا و آمریکا به خود اختصاص دهد و این دستگاه در مقایسه با مدل هایی که با مبرد R22 کار می کنند سرمادهی بیشتری را داشته باشد .

zfarshid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوست عزیز 9000 موجود دارید؟قیمت ؟
(برای فضایی حدودا15-17متر رو میخوام )

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325
من به شما چیلر اُجنرال با کمپرسور اسکرال و ظرفیت 30000 را پیشنهاد میدهم. چراکه با مصرف کم و قدرت بالا، اوج فناوری ژاپنی را به نمایش میگذارد.
این نوع کمپرسور جدیدترین محصولات وارداتی است که فروش قابل توجهی در دنیا دارد.

میشه در این مورد یه کم توضیح بیشتر بدید ، اگر هم عکسی ، لینکی دارید بدید محصول رو ببینم ؟

mrpezhman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
میشه در این مورد یه کم توضیح بیشتر بدید ، اگر هم عکسی ، لینکی دارید بدید محصول رو ببینم ؟

دوست عزیز این مدل با قیمت 3میلیون و 200هزار تومان در انبار محصولاتمان موجود است.

از مزایای این مدل جدید مصرف کم در هر دو حالت سرمایش-گرمایش و قدرت بالا است. قدرت این کمپرسورها با مدلهای پرمصرف پیستونی مقایسه میشوند.
عکس کمپرسور وپنل آن خدمتتان پیوست شد. اگر توضیح بیشتری مد نظر بود، در خدمت هستم.

arash_a59

Registered User
لایک‌ها
24
قربان من یه مدل فقط سرمایشی میخوام ، سالنی حدود 80 متر رو جوابگو باشه و بسیار کم مصرف.چی پیشنهاد میدید؟

mrpezhman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
قربان من یه مدل فقط سرمایشی میخوام ، سالنی حدود 80 متر رو جوابگو باشه و بسیار کم مصرف.چی پیشنهاد میدید؟

مدلهای جدید همگی سرمایش-گرمایش هستند. مدل فقط سرمایشی موجود نداریم. مدل سرمایش-گرمایش 30000 اُجنرال با برچسب انرژی A++ بسیار کم مصرف است.

jilibilina

Registered User
لایک‌ها
1,329
سلام
استوک ۱۸۰۰۰ سالم و تمیز و سرحال چیزی دارید؟
میخام کارش خوب باشه. چون بوشهر هستیم و اینجا کولر هفته ای یه بار هم خاموش نمیشه ( اونم ممکنه برق بره که یه ساعتی خاموش بشه ) و معمولا ۶ ماه رو یه کله کار میکنه
خلاصه یه چیز خرکار میخام با قیمت حدود ۱۵۰۰
ممنون

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

mrpezhman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام استوک ۱۸۰۰۰ سالم و تمیز و سرحال چیزی دارید؟ میخام کارش خوب باشه. چون بوشهر هستیم و اینجا کولر هفته ای یه بار هم خاموش نمیشه ( اونم ممکنه برق بره که یه ساعتی خاموش بشه ) و معمولا ۶ ماه رو یه کله کار میکنه خلاصه یه چیز خرکار میخام با قیمت حدود ۱۵۰۰ ممنون Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2
کلیه مدلهای معرفی شده وارداتی هستند و آکبند. متاسفانه استوک موجود نیست.

ali_alavijeh

Registered User
لایک‌ها
295
سلام دوست عزیز
من یه دونه کولر میخوام برای خونه ای که سالنش حدودا 40 متره. اگه بخوام یکی از خواب ها هم (در بعضی از مواقع) کولر بگیره باید چه نوع کولری انتخاب کنم؟ ایا پنل هاش باید جدا بشه؟ چجوریه؟ موفعیت خونه هم تو شهر اهوازه.
قیمتشون رو هم میفرمایید؟ خودت چی معرفی میکنی؟
اولویت هام: کیفیت، قیمت، مصرف کم
استوک هم چیزی دارید که مناسب تر تموم بشه؟
بعد اینو من ازتون تهران تحویل میگیرم و یا اهواز؟ (خودم تهرانم ولی برای خونه ای در اهواز میخوام)

داداش اینقد دیر جواب دادی با مشورت به این نتیجه رسیدم کولر 24000 به کارم میاد.
میشه قیمت تمام کولرای 24 رو بفرمایید و بگید به نظرتون کدوم بیشتر به کارم میاد؟

Last edited:

mrpezhman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوست عزیز من یه دونه کولر میخوام برای خونه ای که سالنش حدودا 40 متره. اگه بخوام یکی از خواب ها هم (در بعضی از مواقع) کولر بگیره باید چه نوع کولری انتخاب کنم؟ ایا پنل هاش باید جدا بشه؟ چجوریه؟ موفعیت خونه هم تو شهر اهوازه. قیمتشون رو هم میفرمایید؟ خودت چی معرفی میکنی؟ اولویت هام: کیفیت، قیمت، مصرف کم استوک هم چیزی دارید که مناسب تر تموم بشه؟ بعد اینو من ازتون تهران تحویل میگیرم و یا اهواز؟ (خودم تهرانم ولی برای خونه ای در اهواز میخوام)
سلام دوست عزیز چیلر 24000 تک پنله فضای 40 متر شما را با یک اتاق 12 متری بطور کامل پوشش سرمایش-گرمایش انجام میدهد. متاسفانه اجناس ما وارداتی هستند و استوک موجودی نداریم ولی از نظر قیمت چیلر اُجنرال 24000 کم مصرف (به قیمت 3,000,000) با مدلهای استوک بازار گپ قیمت 200هزار تومان دارد. و با 500هزار تومان زیر قیمت بازار فروخته میشود. از لحاظ مصرف این مدل برچسب انرژی A++ دارد و هزینه تقریبی مصرف برقآن ماهیانه 9هزارتومان است. چیلرهای 30000 هزینه مصرفی ماهیانه 12هزار تومان دارند. شرایط تحویل در تهران بصورت رایگان و در اهواز با نصب رایگان و هزینه ارسال حداکثر 50هزار تومان صورت میگیرد

ali_alavijeh

Registered User
لایک‌ها
295
سلام دوست عزیز چیلر 24000 تک پنله فضای 40 متر شما را با یک اتاق 12 متری بطور کامل پوشش سرمایش-گرمایش انجام میدهد. متاسفانه اجناس ما وارداتی هستند و استوک موجودی نداریم ولی از نظر قیمت چیلر اُجنرال 24000 کم مصرف (به قیمت 3,000,000) با مدلهای استوک بازار گپ قیمت 200هزار تومان دارد. و با 500هزار تومان زیر قیمت بازار فروخته میشود. از لحاظ مصرف این مدل برچسب انرژی A++ دارد و هزینه تقریبی مصرف برقآن ماهیانه 9هزارتومان است. چیلرهای 30000 هزینه مصرفی ماهیانه 12هزار تومان دارند. شرایط تحویل در تهران بصورت رایگان و در اهواز با نصب رایگان و هزینه ارسال حداکثر 50هزار تومان صورت میگیرد

من باهاتون تلفنی صحبت کردم. خیلی هم خوب منو راهنمایی کردید. یه 30000 میخوام. فقط ایا کولرهای 24 و 30 از نظر کیفیت هم تفاوتی دارن?
و اینکه برای هوای اهواز مناسبن? دنبال پیستونی نباشم?
ضمنا شما به عنوان رفیق ما یه تخفیف از جانب خودت بگیر برام
تشکرات

ALISH

mrpezhman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من باهاتون تلفنی صحبت کردم. خیلی هم خوب منو راهنمایی کردید. یه 30000 میخوام. فقط ایا کولرهای 24 و 30 از نظر کیفیت هم تفاوتی دارن?
و اینکه برای هوای اهواز مناسبن? دنبال پیستونی نباشم?
ضمنا شما به عنوان رفیق ما یه تخفیف از جانب خودت بگیر برام
تشکرات

ALISH

دوست عزیز، چیلر 24هزار و 30هزار فقط در ظرفیت متفاوتند. کلیه قطعاتشان اصل ژاپن است و هیچ تفاوت کیفی ای ندارند.
بنده 1 سال در ماهشهر سر کرده ام، و مدلی که به شمامعرفی شد کاملا پاسخگوی هوای شهر اهواز است.

ah_ahm_ah

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوست عزیز
بنده هم دنبال کولر هستم.
امکانش هست یه لینک از مدل های 30000 بزارید من هرچی سرچ کردم نیومد (مثل TCHC77RQ1 یا AOGR30RAT و...) . شاید اسم مدل ها رو کامل ننوشتید.
اگه لطف کنید اون مدل های 30000 که دارید رو با اسم دقیق و یه لینک ازشون بزارید. الان تو یکی از عکساتون مدل KS-H3077RQ1 زده که تو جدول شما اصلا نیست (البته من لینک این مدل رو هم یافت نکردم). پس اگه امکانش هست دقیقا همون مدلایی که موجود دارید با یه لینک ازشون قراربدید. چون من صد درصد میخوام بخرم
ضمنا قیمتاتون خیلی مناسبه و من خریدارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا