برگزیده های پرشین تولز

فروش فوق العاده انواع آنتی ویروس اورجینال با قیمت های استثنایی

daneshbin

Registered User
لایک‌ها
75
تعدادی آنتی ویروس موبایل سکورتی موجود هست - 13500 تومان

daneshbin

Registered User
لایک‌ها
75
تعداد 10 عدد سمارت سکوریتی 1 کاربره با قیمت 12000 تومان موجود هست
برای خرید در تماس باشید

sasy23

Registered User
لایک‌ها
116
ESET Smart Security 7 اورجینال برای 1 کامپیوتر اعتبار 1 سال (تخفیف ویژه 13000 تومان)

من این محصول رو نیاز دارم.لطفا اطلاعات حساب بدید تا پرداخت بشه.
با توجه به توضیحاتی که ازتون خوندم محصول شما اورجینال هست و بدون دستکاری در نسخه نرم افزار و با وارد کردن سریال اکتیو میشه
چوننسخه 7 از قبل روی لپ تاپ من نصب هست و لایسنس قبلیش مهلتش تموم شده و الان میخوام بخرم و وارد کنم تا مجددا اکتیو بشه

daneshbin

Registered User
لایک‌ها
75
ESET Smart Security 7 اورجینال برای 1 کامپیوتر اعتبار 1 سال (تخفیف ویژه 13000 تومان)

من این محصول رو نیاز دارم.لطفا اطلاعات حساب بدید تا پرداخت بشه.
با توجه به توضیحاتی که ازتون خوندم محصول شما اورجینال هست و بدون دستکاری در نسخه نرم افزار و با وارد کردن سریال اکتیو میشه
چوننسخه 7 از قبل روی لپ تاپ من نصب هست و لایسنس قبلیش مهلتش تموم شده و الان میخوام بخرم و وارد کنم تا مجددا اکتیو بشه
با سلام و عرض ادب
توضیحات و اطلاعات حساب ارسال شد خدمتتون .
با تشکر فراوان

daneshbin

Registered User
لایک‌ها
75
تعدادی آنتی ویروس موبایل سکورتی موجود هست - 13500 تومان

daneshbin

Registered User
لایک‌ها
75
پیشاپیش عید سعید قربان را به همه ی مسمانان و شما دوستان و همکاران گرامی و عزیز تبریک عرض میکنیم
به همین مناسبت در نطر داریم تعدادی محصول رو با تخفیف خیلی ویژه تقدیم کنیم :

.:::این فروش ویژه از امروز به مدت 3 روز ادامه دارد و پس از آن قابل ارائه نیست :::.

لایسنس ایست موبایل سکوریتی 1 کاربره - یک ساله = 12500 هزار تومان - گارانتی مهر سامان ( تعداد محدود )
لایسنس آنتی ویروس ایست نود 32 1 کاربره - یک ساله = 9000 تومان - گارانتی شرکت تراشه
لایسنس آنتی ویروس ایست نود 32 3 کاربره - یک ساله = 20000 تومان - گارانتی شرکت تراشه
لایسنس آنتی ویروس ایست نود 32 5 کاربره - یک ساله = 30000 تومان - گارانتی شرکت تراشه
لایسنس آنتی ویروس ایست سمارت سکوریتی 1 کاربره - یک ساله - 10000 تومان - گارانتی شرکت تراشه
لایسنس آنتی ویروس ایست سمارت سکوریتی 3 کاربره - یک ساله - 25000 تومان - گارانتی شرکت تراشه
لایسنس آنتی ویروس ایست سمارت سکوریتی 5 کاربره - یک ساله - 35000 تومان - گارانتی شرکت تراشه

daneshbin

Registered User
لایک‌ها
75
اکانت ها اورجینال سازنده هستن؟ با نصب Eset smart security 8 و وارد کردن اکانت نرم افزار اکتیو میشه و به مدت یک سال از سرور پیش فرض Eset آپدیت میشه درسته؟
سلام و عرض ادب
بله دوست عزیز هم از سرور های خود ایست آپدیت میشه و هم اورجینال هستند و قابلیت آپگریت ( استفاده در ورژن های بالاتر ) رو دارند .

daneshbin

Registered User
لایک‌ها
75
با سلام و عرض ادب
این فروش ویژه ( عید قربان ) تنها تا پایان امشب ادامه دارد و بعد از آن دیگر با این قیمت ها ارائه نمی شود

با تشکر فراوان

_Saeed_

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
303
من از آنتی ویروس های شرکت تراشه استفاده کردم و میکنم واقعاً عالی و بدون مشکل هستند .
موفق باشید .

daneshbin

Registered User
لایک‌ها
75
با سلام

ورژن هشت 8 در سایت eset.com قرار گرفت با لایسنس های اورجینال خود می توانید استفاده کنید

daneshbin

Registered User
لایک‌ها
75
قابل توجه دوستان عزیز : لطفا انتی ویروس ایست خود را به نسخه ی جدید آپدیت نمایید

با تشکر

behnamy

Registered User
لایک‌ها
463
قابل توجه دوستان عزیز : لطفا انتی ویروس ایست خود را به نسخه ی جدید آپدیت نمایید

با تشکر
چجوری عزیز؟ اینو پاک کنیم ورژن 8 رو نصب کنیم؟ چون خود ورژن 7 که به 8 اتوماتیک آپدیت نمیشه! الان از قسمت update همین 7 ام، product version آپدیت هستش و آپدیت رو هم که میرنم میگه شما آخرین نصخه 7 رو نصب دارید و سبزه همه چی.
بعدشم من رفتم سایت eset.com قسمت downloads توی قسمت بتا، ورژن 8 هنوز بتا بود که! مطمئنید نصخه نهایی ورژن 8 اومده؟

daneshbin

Registered User
لایک‌ها
75
چجوری عزیز؟ اینو پاک کنیم ورژن 8 رو نصب کنیم؟ چون خود ورژن 7 که به 8 اتوماتیک آپدیت نمیشه! الان از قسمت update همین 7 ام، product version آپدیت هستش و آپدیت رو هم که میرنم میگه شما آخرین نصخه 7 رو نصب دارید و سبزه همه چی.
بعدشم من رفتم سایت eset.com قسمت downloads توی قسمت بتا، ورژن 8 هنوز بتا بود که! مطمئنید نصخه نهایی ورژن 8 اومده؟
سلام و عرض ادب
نسخه ی جدید را از http://www.eset.com/us/download/ دانلود کنید و نصب کنید آپدیت می شود
بله اونو دانلود کنید مشکلی نیست

daneshbin

Registered User
لایک‌ها
75
به مدت محدود تعدادی لایسنس با قیمت و شرایط زیر به فروش می رسد :
- کلیه ی لایسنس ها اورجینال و از سرور اصلی eset.com آپدیت می شود بودن هیچ دستکاری در آنتی ویروس
- دارای گارانتی و پشتیبانی شرکت تراشه
- قیمت در تعداد بالا فرقی نمیکند ( 7 هزار تومان )
- لایسنس قابلیت فعال سازی در ورژن های 6 7 8 می باشد
- تعداد محدود می باشد
- امکان ارسال پک اورجینال هم وجود دارد ( سفارشی 8 هزار تومان - پیشتاز 10 هزار تومان )
- امکان ارسال تعداد خرید بالا هم از طریق پست و تیپاکس هم وجود دارد
نحوه ی خرید :
خرید کلا در این انحمن انجام می شود
پس از انتخاب نوع انتی ویروس از طریق پ خ یا راه های زیر در ارتباط باشید ، پس از واریز لایسنس توسط ما فعال می شود و موارد شماره سریال و پارت نامبر ( جهت گارانتی و پشتیبانی) و همچنین یوزر نیم پسورد و شماره تماس بخش پشتیبانی شرکت برایتان ایمیل و پیامک می شود .

قیمت :
ESET AntiVirus NOD 32 = هفت هزار تومان
ESET Smart Security = نه هزار تومان

شماره کارت :

6104337214516450
بانک ملت - بنام محمد حسن زاده

راههای ارتباط :
پ خ انجمن
شماره تماس : 09142031720-09388062236 حسن زاده
ایمیل : [email protected]

سوالی بود در خدمتتون هستم

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
یکی دو سال قبل از مجله ای معروف یه آنتی ویروس سیکیویتی پاندا 2013 اوریجینال برنده شدم و گذاشتمش گوشه کمد
یکی دو روز قبل نصبش کردم چون کی کاسپارسکی بلاک شده بود
نسخه ای که از پاندا دارم IS 2013 بود از سایت پاندا نسخه 2015 رو نصب کردم و سریال نامبر رو وارد کردم جالبه به سایت شما که مراجعه کردم پاندا بهم اخطار داد جالب بود فکر نمیکردم پاندا هم از این کارها بکنه تو آمارگیر آنتی ویروس ها دیدم پاندا هم در رتبه خوبی هست و در رأس هست فکر می کردم بلاک کردن صفحات فقط از عهده کاسپرسکی بر می یاد
گفتم شاید برات جالب باشه و بخوای ببینی مشکل از چیه و ...:
Untitled.jpg

Last edited:
بالا