• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش فوق العاده بازدید جهت افزایش رنک و رتبه الکسا

g0dsend313

Registered User
لایک‌ها
310
از دوستانی دیگه که ویزیت تست بهشون داده شده میتونید سوال بپرسید

(کنجکاو شدم بدونم ، در کل
رنک سایت بالا بره چه فایده ای داره؟ بازدید حقیقی که بالا نرفته ، فروش هم همینطور
فقط یه جا این به کار میات ، زمانی که طرف می خوات سایتو بفروشه یا از جایی تبلیغ بگیره ، بگه من سایتم پربازدیده در حالی که همش آی پی هست تا سایتو به یکی غالب کنه یا یه تاجریو تو نت تلکه کنه )

Last edited:

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
(کنجکاو شدم بدونم ، در کل
رنک سایت بالا بره چه فایده ای داره؟ بازدید حقیقی که بالا نرفته ، فروش هم همینطور
فقط یه جا این به کار میات ، زمانی که طرف می خوات سایتو بفروشه یا از جایی تبلیغ بگیره ، بگه من سایتم پربازدیده در حالی که همش آی پی هست تا سایتو به یکی غالب کنه یا یه تاجریو تو نت تلکه کنه )

رنک سایت اعتبار سایت هست. ولی همونطور که قبلا تو پیغام خصوصی یا جاهای دیگه هم عرض کردم دوستانی که فروشگاه دارند سرویس افزایش رنک به دردشون نمیخوره
برای این وب مسترها سرویس تبلیغاتی داریم که تو یه سایت پر ویزیت قرار میگیره و هزینش فرق داره

hajizadeh110

Registered User
لایک‌ها
66
من میخوام این سایتی که تو امضام هست جزء اولین سایتهای گوگل باشه وقتی سرچ میکنند در مورد cd , dvd و چاپ افست و اینجور چیزا

الان این بالا رفتن رنکینگ تو این کار تاثیر داره؟
اگه اینطور باشه من میخوام
یه توضیح هم بدید
ممنون

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
من میخوام این سایتی که تو امضام هست جزء اولین سایتهای گوگل باشه وقتی سرچ میکنند در مورد cd , dvd و چاپ افست و اینجور چیزا

الان این بالا رفتن رنکینگ تو این کار تاثیر داره؟
اگه اینطور باشه من میخوام
یه توضیح هم بدید
ممنون

ببینید فکر کنم به اندازه کافی تو اینترنت در این باره منبع هست.

ما سرویس رنکینگ الکسا ارائه میدیم نه گوگل. این 2 قضیه رو از هم تفکیک کنید :D

بالا