برگزیده های پرشین تولز

فروش فوق العاده بسته های اینترنت با 25% تخفیف

Mrsilent

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
پشتیبانیتون کاملا ضعیفه و شاید گفت صفر،خط تلفنتون ک زنگ میزنی میگه داخلی مورد نظر...خط موبایل خاموش،تلگرام پیام میدیم ج نمیدی:mad:

pt-shop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
پشتیبانیتون کاملا ضعیفه و شاید گفت صفر،خط تلفنتون ک زنگ میزنی میگه داخلی مورد نظر...خط موبایل خاموش،تلگرام پیام میدیم ج نمیدی:mad:
متاسفانه ما پشتیبانی 24 ساعته نیستیم طرف پیغام میده بچه کجایی چند سالته اسمت چیه فامیلیت چیه خدمت رفتی نرفتی اسم بابات چیه غذا چی دوست داری بعد توقع داره ما به همه سوالش جواب بدیم برای همینم پشتیبانی برای اشخاصیه که توی خرید به مشکل بر خوردن یا میخوان کارت به کارت بکنن من الان جواب شمارو بدم کلی سوال داری اخرشم بهت میگم اقا وب سایت ما هستش تشریف ببرید اونجا خریدتون رو انجام بدین

pt-shop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
نمیشه کد اول بفرستید و بعد سریع واریز کنم
با توجه ب اعتبار و امتیاز
درگاه 3روز بعد پول رو به حساب ما واریز میکنه مشکلی در رابطه با اطمینان وجود نداره شما میتونید به ما و درگاه واسط اطمینان بکنید

Mrsilent

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
متاسفانه ما پشتیبانی 24 ساعته نیستیم طرف پیغام میده بچه کجایی چند سالته اسمت چیه فامیلیت چیه خدمت رفتی نرفتی اسم بابات چیه غذا چی دوست داری بعد توقع داره ما به همه سوالش جواب بدیم برای همینم پشتیبانی برای اشخاصیه که توی خرید به مشکل بر خوردن یا میخوان کارت به کارت بکنن من الان جواب شمارو بدم کلی سوال داری اخرشم بهت میگم اقا وب سایت ما هستش تشریف ببرید اونجا خریدتون رو انجام بدین
اوکی اما پشتیبانی باید صبور باشه و تو تلگرام حداقل این حرفایی رو ک گفتی میزنن وقتی ک زنگ میزنن ک این حرفا رو نمیزنن جواب زنگ هارو ک بدید و سوال اصلیم اینه ک این شارژ ها فیشینگ نیس؟امکان نداره ک خب این شارژاتون فیشینگ نیس؟یکی از دوستان میگفت این شارژای ارزان امکان داره ک فیشینگ باشه و یهو صفر بشه و ی جریمه ای هم بشی.

pt-shop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اوکی اما پشتیبانی باید صبور باشه و تو تلگرام حداقل این حرفایی رو ک گفتی میزنن وقتی ک زنگ میزنن ک این حرفا رو نمیزنن جواب زنگ هارو ک بدید و سوال اصلیم اینه ک این شارژ ها فیشینگ نیس؟امکان نداره ک خب این شارژاتون فیشینگ نیس؟یکی از دوستان میگفت این شارژای ارزان امکان داره ک فیشینگ باشه و یهو صفر بشه و ی جریمه ای هم بشی.
ما الان فقط تو پرشین تولز سه ماهه که داریم فعالیت میکنیم ایا مشکلی بوده ؟ ما درگاه بانکی واسط داریم کوچکترین مشکلی باشه درجا حسابهای مارو بلاک میکنن شما به هیچ عنوان نگرانی نداشته باشید ما بعضی از بازار ها رو نمیشه علنی کرد چون دست توش زیاد میشه ما میتونیم خودمون توی سایت خودمون شارژ یا بسته بفروشیم ولی برای ما مهم فروشنده های شارژ هستن که همه توی پرشین تولز هستن

Mrsilent

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خب رو این پین شارژ های همراه اول میشه حساب باز کرد؟مثلا واسه اینکه ب مغازه داری بفروشی یا خودت ۱۰۰ تا کد بگیری و نگهداری برای فروش،آیا تضمینی روی اینکه ی وقتی مشکل نداشته باشه هست؟اینو پرسیدم شاید سوال بقیه هم باشه.

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
سلام
موجوده؟
فوری 1 بسته لازم دارم

فرستاده شده از POCOPHONE F1ِ من با Tapatalk

m.darabi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8