• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش فیلم های آموزشی Tuts + , Lynda , CBT , Infinite skills , Udemy ,Pluralsight , VTC , ...

aligator2006

Registered User
لایک‌ها
43
با سلام خدمت دوستان عزیز

حدود بیش از ۳۲۰ عنوان فیلم آموزشی از این شرکت هایی که نام بردم رو جمع آوری کردم که نزدیک به ۹۰ درصدشون برای سالهای ۲۰۱۱ تا همین چند ماه اخیر ۲۰۱۴ هست.

بیشتر فیلم ها همراه با فایل های تمرینی اونها هست و بسیار ساده و روان توضیح داده شده.

فیلم ها کاملا به زبان انگلیسی هستن و فوق العاده مفید برای کسانی که میخوان توی برنامه نویسی و همچنین زبان تخصصی و اصطلاحات انگلیسی مربوط به برنامه نویسی قوی بشن.

زبان های برنامه نویسی که داخل این مجموعه هست و همچنین تکنولوژی های آموزش داده شده :

PHP , MYSQL , ASP , C# , JAVA , JAVA EE , VB , PYTHON , RUBY, SQL SERVER , JAVA SCRIPT , AJAX , JQUERY, XML , SEO , DRUPAL , LARAVEL ,
ZEND FRAMEWORK, CODEIGNITER , FUELPHP , ANDROID , BOOTSTRAP , CSS3 , HTML5 , RESPONSIVE WEB DESIGN, LINUX UBUNTU , WINDOWS 8 , SECURITY و یه سری عنوان دیگه

خلاصه فکر میکنم پکیج کاملی باشه هم برای کسایی که میخوان از پایه شروع کنن و هم کسایی که میخوان خودشون رو قوی کنن چون آموزش های پیشرفته هم داخل این مجموعه هست .

قیمت رو برای این مجموعه ۳۰ هزار تومن در نظر گرفتم.

هرکسی خواست در خدمت هستم.

Last edited:

LORD.SPY

Registered User
لایک‌ها
117
فروشتون نقدیه ؟ یا پرداخت در محل هم دارید ؟

razavix

Registered User
لایک‌ها
23
برای افرادی که در شهر های دیگر هستند چطوری میشه؟
اگر لیست کامل مجموعه ها رو هم بفرستید ممنون میشم

s.alireza

Registered User
لایک‌ها
186
لیست رو برای من هم بفرستید؛حجمشون چقدره؟

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
شما از کجا هستی عزیز؟

Sent from my ZP998 using Tapatalk

smsemann

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اگر لیست کامل را بفرستید ممنون میشوم

بالا