برگزیده های پرشین تولز

فروش قلم نوری وکام حرفه ای

graphicdoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
با سلام.قصد فروش قلم نوریمو داشتم که هفت هشت ماه پیش خریده بودم.کلا سه بار بیشتر استفاده نشده و فوق العاده نو هستش.خودم 1.620.000تومان خریده بودم و هرکسی خواست بصورت توافقی معامله میکنم.سایزش هم مدیوم هست.هرکی خواست درخدمتم
شماره تماس بنده : 09396220101
601.jpg

Skill_Master

Registered User
لایک‌ها
366
سلام
مدل دقیق؟عکس؟

mahyartb

Registered User
لایک‌ها
42
قیمت مد نظرتون
سلامت تبلت تضمین میشه ؟
دلیل فروش ؟ چنین تبلتی با هزار شوق و عشق خریداری میشه و فکر نمیکنم کسی راضی به فروشش بشه
کدوم شهر هستید گرامی ؟
عکس هم درج نشده لطفا اصلاح کنید

graphicdoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
قیمت مد نظرتون
سلامت تبلت تضمین میشه ؟
دلیل فروش ؟ چنین تبلتی با هزار شوق و عشق خریداری میشه و فکر نمیکنم کسی راضی به فروشش بشه
کدوم شهر هستید گرامی ؟
عکس هم درج نشده لطفا اصلاح کنید

درود بر شما.قیمت خاصی رو در نظر نگرفتم،1.620.000تومان خریداری نمودم و فاکتورش هم موجوده...نهایتا سه یا چهار بار استفاده شده و از هر لحاظ تضمین میکنم(واقعا در حد نو)من این قلم نوری رو برای انجام نقاشی دیجیتال گرفته بودم ولی به دلایلی مسیر زندگیم عوض شد و متاسفانه کاسبی جایگذین هنر شد...واقعا درست میفرمایید زمانی که به دستم رسید از هیجان زیاد واقعا نمیدونستم چیکار کنم.اگه هرکی خواست درخدمتم.من تو شهر ابهر،یکی از شهرهای استان زنجان ساکن هستم و اگه خواستید میتونیم معامله حضوری رو در شهر زنجان یا قزوین هم انجام بدیم.در مورد عکس هم که یه سرچ بزنید مدل قلم نوری رو حله.در ضمن بهترین مدل و سایز قلم نوری وکام هست این قلم نوری.همه ی وسایل سالم،باتری و بقیه ی وسایل پلمپ هستند و حتی یک بار هم استفاده نشده.شماره همراهم رو هم درج نمودم اگه سوالی بود درخدمتم.

بالا