• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش لوازم جانبی محصولات apple و هدفون های beats به قیمت عمده

kima

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
150
شماره حساب و مشخصات رو لطف کنید ممنون میشم

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
سلام جناب
من يه سؤالي إز شما داشتم:بين كيس candyshale و capdase براي آيفون ٤ كدومو بگيرم و كدوم بهتره؟؟؟در ضمن يكي إز اينارو بگيرم يا يك اينوزيبل شيلد ؟؟؟كدوم بهتره؟؟
لطفا جوابو با شرايط خريد pm كنيد.با تشكر

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
سلام جناب
من يه سؤالي إز شما داشتم:بين كيس candyshale و capdase براي آيفون ٤ كدومو بگيرم و كدوم بهتره؟؟؟در ضمن يكي إز اينارو بگيرم يا يك اينوزيبل شيلد ؟؟؟كدوم بهتره؟؟
لطفا جوابو با شرايط خريد pm كنيد.با تشكر

بین اون دوتا برند SPECK مدل کندی شل خیلی کیفیت بهتری داره ولی من نظر خودم رو شیلد هست چون هر کسی روی گوشی بره مقداری یوقور میشه ولی شیلد علاوه برا زیبایی خود گوشی انتن هم تقویت میکنه

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
بین اون دوتا برند SPECK مدل کندی شل خیلی کیفیت بهتری داره ولی من نظر خودم رو شیلد هست چون هر کسی روی گوشی بره مقداری یوقور میشه ولی شیلد علاوه برا زیبایی خود گوشی انتن هم تقویت میکنه

خوب حيف نيست به يك چيز طلق مانند ٤٥ تومن پول بدم؟أيا كيفيتش إز كيس بهتره؟؟؟إز نظر استحكام؟؟؟لطفا شرايط خريد pm كنيد.با تشكر

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
خوب حيف نيست به يك چيز طلق مانند ٤٥ تومن پول بدم؟أيا كيفيتش إز كيس بهتره؟؟؟إز نظر استحكام؟؟؟لطفا شرايط خريد pm كنيد.با تشكر

دوست عزیز invisible shield با پروتکتور هایی که روی گوشی نصب میشه خیلی متفاوت هست هم از لحاظ جنس و هم از نظر مقاومت به صورتی که گوشی وقتی بیوته همچون یک کیس خوب محافظت میشه در ضمن تقویت انتن هم داره که خیلی خوبه

یک سر به سایت ZAGG | invisibleSHIELD | iPhone, iPod Cases, Screen Protectors, Covers, Shields, Skins بزنید و ویدیو های تست رو ببینید

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
دوست عزیز invisible shield با پروتکتور هایی که روی گوشی نصب میشه خیلی متفاوت هست هم از لحاظ جنس و هم از نظر مقاومت به صورتی که گوشی وقتی بیوته همچون یک کیس خوب محافظت میشه در ضمن تقویت انتن هم داره که خیلی خوبه

یک سر به سایت ZAGG | invisibleSHIELD | iPhone, iPod Cases, Screen Protectors, Covers, Shields, Skins بزنید و ویدیو های تست رو ببینید

پس لطفا شرايط خريد pm كنيد.تشكر

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
ببخشید کدوم یکی از هدست های Beats هستش که با Bass آهنگ پشت گوشیش هم مثل Subwoofer غقب جلو میشه ؟.....ببخشید اگه سوالم واضح نبود........بعد از لحاظ کیفیت صدا با بیس بالا خوبه نه ؟.............

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
ببخشید کدوم یکی از هدست های Beats هستش که با Bass آهنگ پشت گوشیش هم مثل Subwoofer غقب جلو میشه ؟.....ببخشید اگه سوالم واضح نبود........بعد از لحاظ کیفیت صدا با بیس بالا خوبه نه ؟.............

دوست عزیز تمام مدل های over ear همین حالت هستند
از لحاظ بیس فوق العاده هست و کیفیتش هم عالیه

homaan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من برای اصفهان یک ایرفون ایپد2 میخواستم لطفا هزینه و نحوه ارسال را بفرمایید.ممنون

hoseinsayyad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من به یکی از این کاور های ایپد 1 احتیاج دارم چطور با شما صحبت کنم ؟

salar221

Registered User
لایک‌ها
45
با سلام
من هدفون over ear مدلdr.dre studio رو میخواستم.لطفا شماره تماستون و شماره حساب رو برام بفرستین.ممنون

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
من به یکی از این کاور های ایپد 1 احتیاج دارم چطور با شما صحبت کنم ؟
از طریق پیام خصوصی
با سلام
من هدفون over ear مدلdr.dre studio رو میخواستم.لطفا شماره تماستون و شماره حساب رو برام بفرستین.ممنون

براتون ارسال کردم

pinfo

Registered User
لایک‌ها
28
سلام دوست شارژر ايپاد دارين ؟
اين ايرفونا تركم عوض ميكنه ؟

pinfo

Registered User
لایک‌ها
28
سلام دوست شارژر ايپاد دارين ؟