برگزیده های پرشین تولز

فروش فروش لوازم شبکه (ADSL-4G- رادیو وایرلس - میکروتیک - آنتن - دیش) - نو و دست دو (بروزرسانی روزانه)

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
مودم روتر VDSL - ADSL مارک و مدل TP-LINK TD-W9970 V2
فروخته شد

arash.2010

Registered User
لایک‌ها
358
دوست عزیز مودم TF-i60 طبق ابتدای تاپیک خود شما من کمتر از ۳۰ درصد زیر قیمت آکبند پیشنهاد دادم و شما متاسفانه قبول نکردید! اگر نظرتون عوض شد پیغام بدید چون شدیدا دنبال مودم هستم.ممنون.

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
دوست عزیز مودم TF-i60 طبق ابتدای تاپیک خود شما من کمتر از ۳۰ درصد زیر قیمت آکبند پیشنهاد دادم و شما متاسفانه قبول نکردید! اگر نظرتون عوض شد پیغام بدید چون شدیدا دنبال مودم هستم.ممنون.

سلام دوست عزیز
قیمتهای هر مورد زیرش زده شده و لیست دستگاه ها و قیمتها در پست اول هر روز بروزرسانی میشوند .
من هم دنبال سود نیستم و صرفا چون کارم مرتبط به شبکه هست و علاقه به محصولات بخش شبکه دارم این تاپیک را جهت رفاه حال عزیزان راه اندازی کردم و کارم خرید و فروش وسایل شبکه نیست . در هر مورد تا جایی که تونستم قیمت را کم کردم و قیمتها مقطوع هست .الان هم در سایتها نگاه کنید همه مودم TF-i60 را بالای ۳۵۰ قیمت زدند و من دارم مودم را با فایلهای اصلی و توضیحات کامل آنلاک کردن و همچنین سیم کارت TD-LTE به قیمت کمتر میفروشم و کلا ۲ عدد هم بیشتر برا فروش نمانده .الان همین آنلاک کردن را ۸۰ تومان هزینه میگیرند و من دارم مجانی و بدون هیچ هزینه ای براتون فایلها و راهنمای انجامش را به همراه مودم تقدیم میکنم .
همین امروز هم از سایت دیوار ۲ مشتری به همین قیمت داشتم که حضوری میخواستند تهران خرید کنند که من تهران نبودم .این ۲ دستگاه مودم هم در عرض چند ساعت و چند روز آینده سریع فروش میره .

mac man

Registered User
لایک‌ها
64
آنتن چی داری؟ من برای اینترنت PTP شاتل و اینجور شرکتا میخوام .

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
مودم رومیزی 4.5G ایرانسل TF-i60 یا همون هواوی Huawei B612S را کسی خواست میتونم آنلاک کنم و بعد برای خریدار ارسال کنم .

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
آنتن چی داری؟ من برای اینترنت PTP شاتل و اینجور شرکتا میخوام .

سلام دوست عزیز
شما برای لینک PTP و گرفتن اینترنت بیسیم وایرلس نیاز به رادیو و آنتن دارید .
هم میتونید رادیو سوا بگیرید و به آنتن سوا بگیرید و هم رادیو و آنتن سرهم در یک دستگاه بگیرید .
در هر دو صورت باید از رادیو میکروتیک استفاده کنید .
بنظر من میتونید میکروتیک SXT Lite و میکروتیک LHG 5 بگیرید که رادیو و آنتن با هم هستند و بدون دردسر .
من بیشتر نظرم رو میکروتیک LHG 5 هست .
دست دوش خیلی کم گیر میاد و تک توک به پستم میخوره .بنظر من خودتون یه قیمت از بازار بگیرید و به من اعلام کنید اگر تونستم براتون قیمت کمتر جور میکنم .

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
سلام
دوست عزیز الان برای گیم و پینگ پایین بهترین راه استفاده از اینترنت 4G هست و اکثر گیمیرها هم به دلیل سرعت بالا و پینگ کم از این نوع اینترنت استفاده میکنند . کلا بین تمام انواع اینترنت الان کمترین پینگ مربوط به 4G هست .

مودمهای ۴G من 3 مدل دارم شامل موارد زیر :
میکروتیک SXT LTE
هواوی B525s
ایرانسل TF-i60 که آنلاک میشه و تبدیل میشه به هواوی B612s

هر ۳ برا کار شما جواب میده البته آنتن دهی TF-i60 ضعیفتره و پیشنهاد میشه براش آنتن هم بگیرید (البته قیمتش هم ارزونتره نسبت به ۲ مورد دیگه)
امکان چک کردن پینگ رو با این سایت دارین؟ https://pingtestlive.com/fortnite

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
بروز رسانی لیست و اضافه کردن اقلام جدید در تاریخ 28 مرداد 1397

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
امکان چک کردن پینگ رو با این سایت دارین؟ https://pingtestlive.com/fortnite

سلام دوست عزیز
الان تهران نیستم و در منطقه ای که هستم سیستم برا گیم ندارم و یه ADSL معمولی دارم الان .
مودمها هم همه در جعبه و بسته بندی آماده ارسال هستند .فقط یه مودم 4.5G وصل دارم که هنوز وقت نشده اینجا براش آنتن نصب کنم .
بنظر من برای تست بهترین جا آدرس زیر هست کلی خوره تست سرعت و پینگ و ... آماده به تست هستند ازشون بخوایند همه نوع تست انجام میدهند از هر منطقه ای :

http://forum.p30world.com/forumdisplay.php?f=317

javat1

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
دوست عزیز الان برای گیم و پینگ پایین بهترین راه استفاده از اینترنت 4G هست و اکثر گیمیرها هم به دلیل سرعت بالا و پینگ کم از این نوع اینترنت استفاده میکنند . کلا بین تمام انواع اینترنت الان کمترین پینگ مربوط به 4G هست .

مودمهای ۴G من 3 مدل دارم شامل موارد زیر :
میکروتیک SXT LTE
هواوی B525s
ایرانسل TF-i60 که آنلاک میشه و تبدیل میشه به هواوی B612s

هر ۳ برا کار شما جواب میده البته آنتن دهی TF-i60 ضعیفتره و پیشنهاد میشه براش آنتن هم بگیرید (البته قیمتش هم ارزونتره نسبت به ۲ مورد دیگه)
سلام
قیمت sxt LTE رو‌مچ میفرمایید

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

pere

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قیمت این آنتن آنتن 4G 4.5G LTE بسیار عالی و قوی برای مودمهای آنتن خور 24dBi 4G LTE High Gain Panel Flat Outdoor Antenna با کابل 7 متری چقدر میشه برای استفاده با مودم هواوی b525 میخام و سوال دیگرم اینه که این آنتی را برای استفاده در روستا میخام برای انتقال تصویر دوربین اسپید دام و طول میله 12 متر هست حالا من این آنتن را در چه ارتفاعی نصب کنم اطراف محل مورد نظر فضای باز هست باتشکر

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
قیمت این آنتن آنتن 4G 4.5G LTE بسیار عالی و قوی برای مودمهای آنتن خور 24dBi 4G LTE High Gain Panel Flat Outdoor Antenna با کابل 7 متری چقدر میشه برای استفاده با مودم هواوی b525 میخام و سوال دیگرم اینه که این آنتی را برای استفاده در روستا میخام برای انتقال تصویر دوربین اسپید دام و طول میله 12 متر هست حالا من این آنتن را در چه ارتفاعی نصب کنم اطراف محل مورد نظر فضای باز هست باتشکر

سلام دوست عزیز
قیمت آنتن در پست اول هست .
قیمت کابل هم بسته به کیفیت متری ۵ ۲۵ و ۷۰ تومان هست و هزینه سوکت و اتصال هم بسته به نوع کابل بهش اضافه میشه .
در مورد ارتفاع مشکلی ندارید فقط باید آنتن به سمت دکلی که میخواید ازش سرویس بگیرید تنظیم بشه .
اگر فاصله در روستا دور هست و سیگنال خیلی کم میتونید از مودم میکروتیک SXT LTE استفاده کنید که مودم و آنتن سر هم هست و اکثرا در روستاهای دارای سیگنال کم استفاده میشه و کاملا جواب داده و سرعتش هم بالا هست .

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
سلام
مودم ۴.۵ جی که ایرانسل و همراه اول جفتش رو ساپورت کنه دارید ؟؟

انتن خور هم باشه و انتنش رو هم داشته باشید

قابل حمل هم باشه باطری خور باشه

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
سلام
مودم ۴.۵ جی که ایرانسل و همراه اول جفتش رو ساپورت کنه دارید ؟؟

انتن خور هم باشه و انتنش رو هم داشته باشید

قابل حمل هم باشه باطری خور باشه

4.5G واقعی مودمهای کمی در بازار هستند و اونا که باتری خور هستند من پیشنهاد نمیدم چون کسی که 4.5G واقعی میخواد برا سرعت و دانلود میخواد که این باتری خورها برا اینکار مناسب نیستند چون در اثر دانلود با سرعت بالا سریع داغ میکنند و خیلی زود هم به همین دلیل بعد مدت کوتاهی میسوزند اینا بیشتر به درد استفاده معمولی میخورند تا سرعت بالا و دانلود سرعت بالا .
با ذکر این موارد اگر باز مودم 4.5G باتری خور نیاز دارید بگید بهتون پیشنهاد بدم یکی از دوستان هواوی آنلاک 4.5G باتری خور سالم و تمیز داره که آنتن هم میخوره و آنتن هم در پست اول زدم موجود دارم .
اگر مودم رومیزی 4.5G واقعی و خوب میخواید بنظر من هواوی B525 بگیرید موجود دارم و خودم هم استفاده میکنم کاملا راضی هستم آنتن و کابلش هم موجوده .

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
4.5G واقعی مودمهای کمی در بازار هستند و اونا که باتری خور هستند من پیشنهاد نمیدم چون کسی که 4.5G واقعی میخواد برا سرعت و دانلود میخواد که این باتری خورها برا اینکار مناسب نیستند چون در اثر دانلود با سرعت بالا سریع داغ میکنند و خیلی زود هم به همین دلیل بعد مدت کوتاهی میسوزند اینا بیشتر به درد استفاده معمولی میخورند تا سرعت بالا و دانلود سرعت بالا .
با ذکر این موارد اگر باز مودم 4.5G باتری خور نیاز دارید بگید بهتون پیشنهاد بدم یکی از دوستان هواوی آنلاک 4.5G باتری خور سالم و تمیز داره که آنتن هم میخوره و آنتن هم در پست اول زدم موجود دارم .
اگر مودم رومیزی 4.5G واقعی و خوب میخواید بنظر من هواوی B525 بگیرید موجود دارم و خودم هم استفاده میکنم کاملا راضی هستم آنتن و کابلش هم موجوده .

این مدلش که شما پیشنهاد دادید حجم و وزنش چقدره ؟؟ باطری هم داره یا همیشه باید توی برق باشه ؟

بعد این مودمای باطری خور با سیم شارژر هم کار میکنن ؟ یعنی باطری رو بیرون بیاری و مستقیم به کابل شارژ وصل باشه ؟

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
این مدلش که شما پیشنهاد دادید حجم و وزنش چقدره ؟؟ باطری هم داره یا همیشه باید توی برق باشه ؟

بعد این مودمای باطری خور با سیم شارژر هم کار میکنن ؟ یعنی باطری رو بیرون بیاری و مستقیم به کابل شارژ وصل باشه ؟
مدلی که من به عنوان مودم خوب رومیزی 4.5G واقعی پیشنهاد دادم هواوی B525 هست که مبتونید مشخصاتش و وزنش را در سابتها چک کنید . باتری نمیخوره و با کابل به برق وصل میشه

مودمهایی که باترب خور هستند و میشه بدون باترب هم مستقیم به آداپتور وصلشون کرد همه 4G هیتند و نه 4.5G
از این گروه من چند مدل را چک کردم اثرا بوزرها شاکی زباد بودند

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
مدلی که من به عنوان مودم خوب رومیزی 4.5G واقعی پیشنهاد دادم هواوی B525 هست که مبتونید مشخصاتش و وزنش را در سابتها چک کنید . باتری نمیخوره و با کابل به برق وصل میشه

مودمهایی که باترب خور هستند و میشه بدون باترب هم مستقیم به آداپتور وصلشون کرد همه 4G هیتند و نه 4.5G
از این گروه من چند مدل را چک کردم اثرا بوزرها شاکی زباد بودند

مودمی که خودتون پیشنهاد میکنید با آنتن و کابل و بند و بساط کاملش چقدر هزینه ش میشه ؟

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
مودم b525 قیمت امروز ۱۰۰۰ تومان
آنتن قیمت ۲۲۰ تومان
برا آنتن کابل مهمترین بخش هست که بنظر من براش باید هزینه کنید چون کابل خوب نباشه اثر آنتن را کلا از بین میبره .
کابل من ۳ مدل دارم متری ۵ تومان متری ۲۵ تومان و متری ۸۰ تومان
بسته به نوع کابل قسمت سوکتهای سرش هم سوا هست .
الان آماده ۲ تا ۱۰ متری از ۲۵ تومانیه و ۲ تا ۱۱ متری از متری ۸۰ تومانی با سوکت و پرچ کامل دارم و ۲ تا هم ۱۳ متر از متری از متری ۵ تومانی دارم که میتونم براتون تیکه اش کنم ولی خودتون باید سوکت بزنید

بالا