• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش فروش لپتاپ استوک باقیمت باور نکردنی-تمیزو باگارانتی واقعی موجودوآماده ارسال-بروزرسانی 21/مرداد/96

adhamm

Registered User
لایک‌ها
418
سلام ، اقای ادهم موجودی چی دارید البته فقط لپتاپ ؟ پ خ کنید یا همینجا اعلام کنید ممنون

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

سلام برادر
لیست رو بالا زدم ولی هنوز بارم نرسیده از بار قبل یه دونه اچ پی 8460 ای فایو نسل دو با رم 4 و هارد 500 و گرافیک اینتل و نسبتا تمیز به قیمت 700 تومن موجوده کسی خواست در خدمتم

• Like
Reactions: rok

samancent

Registered User
لایک‌ها
202
سلام برادر
لیست رو بالا زدم ولی هنوز بارم نرسیده از بار قبل یه دونه اچ پی 8460 ای فایو نسل دو با رم 4 و هارد 500 و گرافیک اینتل و نسبتا تمیز به قیمت 700 تومن موجوده کسی خواست در خدمتم

لیست اجناسی که تا چند روز دیگه براتون میاد رو ممنون میشم پ خ کنید ، تا 500 نهایت 600 چیزی تو بار جدیدتون هست ؟؟؟

yosefmoterassed

Registered User
لایک‌ها
29
سلام
مک بوک تو دست و بالتون هم هست؟
آیپد و آیفون هم میخوام
اگه دسکتاپش رو هم دارید قیمت بفرمایید قطعا خریدارم

Sent from my Samsung Galaxy Note 5

mardune

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
یکح عدد HP 8760W از ایشون خریداری شد. این خرید دوم بنده هست از ایشون تو همین تاپیک .قبلا یه Dell 6500 گرفتم که دستگام کاملا نو بود.با توجه به قیمتی که بقیه جاها داشتن 300 زیر قیمت دادند بهم.بسیار خوش قول هستند ایشون و با توجه به کسالتی که داشتند به موقع دستگاه رو به دستم رسوندن.در مورد قطعات جانبی هم بگم که قیمتهاشون 30 تومن زیر قیمت بازاره.من که فقط خریدامو از ایشون انجام میدم.

adhamm

Registered User
لایک‌ها
418
یکح عدد HP 8760W از ایشون خریداری شد. این خرید دوم بنده هست از ایشون تو همین تاپیک .قبلا یه Dell 6500 گرفتم که دستگام کاملا نو بود.با توجه به قیمتی که بقیه جاها داشتن 300 زیر قیمت دادند بهم.بسیار خوش قول هستند ایشون و با توجه به کسالتی که داشتند به موقع دستگاه رو به دستم رسوندن.در مورد قطعات جانبی هم بگم که قیمتهاشون 30 تومن زیر قیمت بازاره.من که فقط خریدامو از ایشون انجام میدم.

tm.fard

کاربرفعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
440
جناب ادهم Hp 8470p موجود دارید و قیمت لطفا؟

adhamm

Registered User
لایک‌ها
418
لیست اجناسی که تا چند روز دیگه براتون میاد رو ممنون میشم پ خ کنید ، تا 500 نهایت 600 چیزی تو بار جدیدتون هست ؟؟؟
برادر همون لیست بالا انشالله تا یک هفته دیگه دستم میرسه

adhamm

Registered User
لایک‌ها
418
سلام
مک بوک تو دست و بالتون هم هست؟
آیپد و آیفون هم میخوام
اگه دسکتاپش رو هم دارید قیمت بفرمایید قطعا خریدارم

سلام عزیز متاسفانه مکبوک و خونواده اپل کار نمیکنم ........................

adhamm

Registered User
لایک‌ها
418

قربونتون برم دوست خوب خوبی از خودتونه
من وظیفو انجام دادم..............

yosefmoterassed

Registered User
لایک‌ها
29
اگه پیش پرداخت حتی تقدیم کنم
امکانش هست برام پیدا کنید؟

nasserrahnama

Registered User
لایک‌ها
92
سلام وادب به جناب ادهم گرامی
لطف نموده از مدل های HP که دارای cpuنسل بالاتر و بتوان رم را ارتقاع داد و گرافیک مناسب با سایز ۱۲الی۱۵ اینچ پیشنهاد خودتان رابا قیمت ارائه فرمائید.بازنشسته هستم پس لطف خود را نسبت به اینجانب مبذول فرمایید.چون از انصاف وخوبی شما بسیار گفته شده.با احترام.

adhamm

Registered User
لایک‌ها
418

adhamm

Registered User
لایک‌ها
418
سلام وادب به جناب ادهم گرامی
لطف نموده از مدل های HP که دارای cpuنسل بالاتر و بتوان رم را ارتقاع داد و گرافیک مناسب با سایز ۱۲الی۱۵ اینچ پیشنهاد خودتان رابا قیمت ارائه فرمائید.بازنشسته هستم پس لطف خود را نسبت به اینجانب مبذول فرمایید.چون از انصاف وخوبی شما بسیار گفته شده.با احترام.
سلام بر برادر بزرگوارم
شما لطف دارین
خواهش میکنم وظیفست
براتون خصوصی پخ میکنم

بالا