• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش لپ تاپ msi مینی10 اینچی بسیار تمیز و سالم/رم2/هارد250

وضعیت
موضوع بسته شده است.

farzee22

Registered User
لایک‌ها
71
شما یه نگاه به موضوع میکردید بد نبود....عزیزم طبق فرمایش استارتر تا ساعت ۲۴ روز ۲۵ دی هر کی بالاترین پیشنهاد رو داده باشه برنده مزایدست....قوانین رو درست مطالعه فرمایید....

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
شما یه نگاه به موضوع میکردید بد نبود....عزیزم طبق فرمایش استارتر تا ساعت ۲۴ روز ۲۵ دی هر کی بالاترین پیشنهاد رو داده باشه برنده مزایدست....قوانین رو درست مطالعه فرمایید....

بله ! قوانین مزایده همین جا میگه در صورتیکه دربازه زمانی 15 دقیقه قبل از پایان مزایده پیشنهاد ثبت بشه 15 دقیقه دیگه مزایده ادامه پیدا میکنه اینو من نمیگم اینو اینجا میگه :::: http://forum.persiantools.com/threads/قوانین-بخش-تبلت-و-لپ-تاپ-و-لوازم-جانبی.305535/

براتون همین جا گذاشتم تا مشاهده کنید ! ( بند 2 )

در ضمن قوانینو درست مطالعه کردم که اینو میگم نه از طرف خودم !

با توجه به مشکلات اکثر کاربران در خصوص مزایده ها قوانین ذیل علاوه بر قانونهای بالا به تاپیکهای مزایده اضافه گردید و کلیه کاربران در صورت ایجاد و یا شرکت در مزایده ملزم به رعایت این قوانین میباشند.

۱- در صورت تعیین دو قیمت برای کالا(نظیر قیمت پایه و فروش فوری) و یا قرار دادن شرایطی که نشانگر قصد فروشنده برای فروش به قیمتی بالاتر از قیمت پایه باشد، فروش مزایده تلقی می شود.
۲- اگر پایان مزایده راس ساعت خاصی باشد و در بازه 15 دقیقه قبل از آن پیشنهادی ارائه شود مزایده 15 دقیقه دیگر تمدید خواهد شد.
۲- مدت زمان قابل قبول برای پایان مزایده حداکثر 7 روز از آغاز تاپیک می باشد. پایان تعیین شده برای مزایده نباید ابهام داشته باشد.
۳- اگر قیمت ارائه شده خریدار یا خریداران با قیمت پایه هماهنگ باشد پس از پایان مزایده، فروشنده نمیتواند از فروش سر باز زند.
۴- در صورت وجود تاپیک مزایده‌ای فعال در مورد یک کالا، فروشنده نمی تواند فروش خارج از فروم یا در فروم های دیگر در مورد آن کالا برگزار کند.
۵- برگزار کننده مزایده بلافاصله بعد از ارائه پیشنهاد از سوی خریدار، باید پست مربوط را نقل قول و پذیرش پیشنهاد را ثبت نماید. همچنین بجز پیشنهادات زیر پایه که قابل حذف است دلیل عدم پذیرش سایر پیشنهادات را ذکر کند.
۶- برنده مزایده حداکثر طی ۱۲ ساعت باید خرید خود را قطعی کند و نمی تواند انصراف دهد. همچنین اگر در هنگام شرکت در مزایده شرطی تعیین نکرده باشد بعد از آن هم نمی تواند برای خرید شرط تعیین کند.
۷- عمل نکردن به هریک از موارد فوق از طرف فروشنده یا خریدار در قسمت مزایده، حذف تاپیک و پست را موجب می شود و دسترسی کاربران متخلف حداقل 7 روز مسدود خواهد شد.

farzee22

Registered User
لایک‌ها
71
دوست عزیز قانون تاپیک همکاملا حرف بنده رو تایید میکنه.....ظاهرا شما بدجوری بهش نیاز دارید منم میزارم به عهده استارتر محترم....

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
دوست عزیز قانون تاپیک همکاملا حرف بنده رو تایید میکنه.....ظاهرا شما بدجوری بهش نیاز دارید منم میزارم به عهده استارتر محترم....

نه عزیز اینطوری هم که شما میگی نیست ! قوانین مزایده رو میدونم و خدمتتون هم عرض کردم ! قوانین تاپیک هم باید منطبق بر قوانین انجمن باشه ! ولی انگار شما نمیخواین اونو قبول کنید ! همین الان هم اگه مشکلی با قوانین دارید به یکی از همکاران بازارچه پی ام بدم بیاد چک کنه که حرف شما درسته یا بنده !
در ضمن بدجوری هم بهش نیاز ندارم!( این جور صحبت کردن به نطرم درست نیست ! ) و اگه شما احتیاج دارین من کناره گیری میکنم ! من فقط برای این ناراحت شدم که با اینکه پست دادم که (برنده مزایده کی هست ؟) شما خودتون فوری برنده مزایده رو تعیین کردین !

farzee22

Registered User
لایک‌ها
71
دوست عزیز برنده و بازنده ایی در کار نیست ..همه چیز رو قوانین مشخص کرده..بنده با استارتر هماهنگ کردم تو پخ ایشون فرمودند طبق نوشته ام تاپایان ساعت ۲۴ روز ۲۵دی هر کسی بالاترین قیمت رواعلام کنن با اون معامله میکنن....بنده هم بااینکه استارتر بچه محل بنده بود بخاطر احترام به ایشون مطابق فرمایششون عمل کردم......حالا هم ایشون مختارن.....خدایی نکرده قصد بی احترامی به شما رو هم نداشتم...ولی تو تاپیک معمولا بچه زیاد به نفع همدیگه کنار میرن حالا شماچی برداشت کردید نمیدونم......

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
دوست عزیز برنده و بازنده ایی در کار نیست ..همه چیز رو قوانین مشخص کرده..بنده با استارتر هماهنگ کردم تو پخ ایشون فرمودند طبق نوشته ام تاپایان ساعت ۲۴ روز ۲۵دی هر کسی بالاترین قیمت رواعلام کنن با اون معامله میکنن....بنده هم بااینکه استارتر بچه محل بنده بود بخاطر احترام به ایشون مطابق فرمایششون عمل کردم......حالا هم ایشون مختارن.....خدایی نکرده قصد بی احترامی به شما رو هم نداشتم...ولی تو تاپیک معمولا بچه زیاد به نفع همدیگه کنار میرن حالا شماچی برداشت کردید نمیدونم......

خواهش میکنم ! پس داداش اگه هماهنگ کردین مشکلی نیست ! مبارک باشه ان شاا.. به خوبی استفاده کنید !
ولی خدایی اون قانون هست :) و رعایت نکردنش جایی ممکنه مشکل ساز بشه ! ( البته خودم تا دیشب نمیدونستم )

پیروز و سرفراز باشید !

farzee22

Registered User
لایک‌ها
71
به خدا منم خارج از قانون مزایده رفتار نکردم......بازم بابت سوئ تفاهم پیش اومده عذرخواهی میکنم...

mojazshop

Registered User
لایک‌ها
98
استارتر اصلا نیومد سر بزنه حالا هر کی برنده شد
جشن بگیرید قهرمانیتونو

shahvarshop

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
36
نتیجه این مزایده چی شد بالاخره؟

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
والا منم متوجه نشدم ! استارتر هنوز به این تاپیک سر نزدند !

m.e_shahangi

Registered User
لایک‌ها
38
دوستان من شرمنده همتونم از روزه 4شنبه یه مشکلی برام پیش اومده بود نبودم و امروز اومدم

این لپ تاپ به هیچکس فروخته نمیشه چون مشکل داره و این مشکل روزه 4شنبه پیش اومده

بازم شرمنده همتونم
لطفا تاپیک بسته شود

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
دوستان من شرمنده همتونم از روزه 4شنبه یه مشکلی برام پیش اومده بود نبودم و امروز اومدم

این لپ تاپ به هیچکس فروخته نمیشه چون مشکل داره و این مشکل روزه 4شنبه پیش اومده

بازم شرمنده همتونم
لطفا تاپیک بسته شود
بازم گلی به گوشه جمالت یک خبری دادی

farzee22

Registered User
لایک‌ها
71
جالبه بعد از یک هفته اومدید میگید خرابه.....خراب شده......در هر صورت یک امتیاز منفی از من دارید......

m.e_shahangi

Registered User
لایک‌ها
38
پخ شد
جالبه بعد از یک هفته اومدید میگید خرابه.....خراب شده......در هر صورت یک امتیاز منفی از من دارید......
دوسته عزیز

دوستان هر کسی تمایل داشت دلیلشو بدونه پخ بده بنده در خدمتم

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
انگار قسمت نبود .. درضمن معامله ای انجام نشده که کسی بخواد امتیاز منفی بده و امتیاز منفی فقط در صورت انجام معامله هست !

m.e_shahangi

Registered User
لایک‌ها
38
انگار قسمت نبود .. درضمن معامله ای انجام نشده که کسی بخواد امتیاز منفی بده و امتیاز منفی فقط در صورت انجام معامله هست !
من بازم شرمندم اما حرفه شما از نظره قانون بازارچه درسته ولی از نظره انسانی بنده نباید بی اطلاع میزاشتم و حق با دوستانه
بازم از همه معذرت میخوام و امیدوارم بتونم جبران کنم
اما لپ تاپ سونیه تو امضام موجوده دوستان

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
من بازم شرمندم اما حرفه شما از نظره قانون بازارچه درسته ولی از نظره انسانی بنده نباید بی اطلاع میزاشتم و حق با دوستانه
بازم از همه معذرت میخوام و امیدوارم بتونم جبران کنم
اما لپ تاپ سونیه تو امضام موجوده دوستان
پیش اومده دیگه اتفاقه . ! اون لپتاپ امضاتون به بودجمون نمی رسه ! فقط مشکل اینو به منم پ خ کنید ! سپاس

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا