• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش مانیتور samsung s20v315b plus خود اک

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384
سلام خدمت تمامی دوستان عزیز و بزرگوار
امیدوارم خوب و سلامت باشید همیشه
تصمیم به فروش مانیتور samsung s20v315b plus که کمتز از 3 ماه هست خریداری شده
به علت خرید مانیتور حرفه ای برای فروش قرار میدم امیدوارم دوستان استقبال کنن
مانیتور فوق دارایه 3 سال گارانتی سام سرویس میباشد و فکر کنم 3 - 4 ماهش به هوا رفته دیگه
بدون ذره ای خط و خش کاملا سالم سالم + در حده اک اک مونده + اورکلاکش هم نکردم : دی
والاه قیمتی براش پیدا نکردم ولی 19 اینجشو http://www.mihanmarket.com/Products...nitor-LED-LCD-سامسونگ-SAMSUNG-19V315-19Inches
470 هزار تومان قیمت دادن توی میهن مارکت من خودمم 530 هزار تومان خرید کرده بودمش
پیشنهاد قیمت رو میسپارم به دوستان قیمت منصفانه بود تقدیم میکنم خدمتشان
عکس از مانیتور هم فردا قرار داده میشود
سپاس

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384

siakhan

Registered User
لایک‌ها
423
توسط اینجناب خریداری شد.

siakhan

Registered User
لایک‌ها
423
مانیتور دست من رسید و متاسفانه با چیزی که فروشنده عنوان کردند تو تاپیک خیلی خیلی فاصله داره.
زمانی که از فروشنده خواستم برام عکس بفرستند، گفتند که مانیتور تو کارتنش هست و باید فردا ببرند مغازه عکس بگیرند و .. خلاصه من هم راضی شدم بدون عکس برام بفرستن.
این پیغام رو برای فروشنده ارسال کردم و ازشون توضیح خواستم و جواب ایشون این بود :
"
مانیتور رسید به دستم.توی تاپیک فرموده بودید مانیتور در حد اک بدون خط و خش ، که کمتر از 3 ماه از مانیتور استفاده کردید و حدود 3 سال گارانتی داره کا با کم کردم این 3-4 ماه باید تا تاریخ 1396 گارانتی داشته باشه.
از کارتن مانیتور بگذریم که اصلا حرفی براش ندارم، بیشتر شبیه کارتن پاره هست تا کارتن مربوط به مانیتور در حد نو.
دور قاب مانتیور خط و خش ریز داره که به دلیل براق بودنش خیلی تو چشم نیست!
قسمتی که ال سی دی به پایه وصل میشه زدگی داره توی قسمت چپ( از بالا نگاه کنیم)
در مورد گارانتی هم پایان گارانتی رو زده فروردین 1394! البته کارت گارانتی توی کارتن نبود.این رو روی کارتن و پشت کارتن زده.
به هر حال.از شواهد بر میاد که این مانیتور کم کم 1سال و نیم کار کرده و شما تو توصیف کالا صادق نبودی."

داداش در مورد کارکردش باید خدمت بگم خدمتت که 3 ماه کارکرده : دروغی در کار نیست
در مورد گرانتی هم من تا پنجشنبه گارانتیش رو نگاه نکرده بودم موقع بسته بندی دیدم که یدونه برچسب سام سرویس هست و گارانتی سام سرویس هم معمولا 3 سال هست اینو موقع خرید فروشنده بهم گفت که سه سال گارانتی داره منم به شما گفتم سه سال گارانتی گفتم : دروغی در کار نیست
در مورد سلامتش هم که انصافا خط وخشی نداره که !!! اون پایه مانیتور هم موقع در اوردنش نتونستم از جاش در بیارم و از پیچ گوشتی کمک گرفتم و بازش کردمش انچنان هم که شما میگید زدگی نداره
در مورد کارتنش حق با شماست چون توی انباری بود ولی مانیتور مال سه ماه هست که خریداری شده
دور ال سی دی مانیتور هم که اونروزی که براتون اماده ارسال میخواستم بکنمش با دستمال کاغدی گرد هاشو گرفتم و بازم تاکید میکنم خط و خشی نداره اصلا : در حد میکرو داره که باید با عینک دیدش اونم مال دستمال کاغدی هست
ماینتور بهتون قول میدم مال سه ماه شایدم کمتر هست
با این حال اگه شما از مانیتور ناراضی هستید من حاضرم مانیتور رو پس بگیرمش
من هیچ دروغی به شما نگفتم مخصوصا از قصد !!!!!!
"

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384
زمانی که از فروشنده خواستم برام عکس بفرستند، گفتند که مانیتور تو کارتنش هست و باید فردا ببرند مغازه عکس بگیرند و .. خلاصه من هم راضی شدم بدون عکس برام بفرستن : چرا دروغ میگی عزیز ؟؟ من به شما گفتم مانیتور توی جعبش هست و بسته بندی شده درست ولی من نگفتم بزارید فردا عکس بگیرم من به شما گفتم اگه راضی هستید از کارتن درش بیارم و همون لحظه براتون عکسشو بفرستم : درسته ؟؟
در ضمن من به شما گفتم اگر ناراضی هستی بدون هیچونه بهانه ای حاضرم مانیتور رو پس بگیرم : درسته ؟؟؟ بعدش شما گفتید برادرتون زده شکسته پایه مانیتور رو خوب به من چه ربطی داره ؟؟؟
مانیتور من رو همون طوری که براتون ارسال کردم صحیح و سالم همون طور هم برام ارسالش کنید
شما قصدتون این هست که مبلغی که به من دادید از اون یه چیزی کم کنید ولی من زیر بار زور نمیرم
لطف کنید مانیتور منو همونطوری که براتون ارسال کردم هونطورم برام ارسالش کنید
وسلام

siakhan

Registered User
لایک‌ها
423
زمانی که از فروشنده خواستم برام عکس بفرستند، گفتند که مانیتور تو کارتنش هست و باید فردا ببرند مغازه عکس بگیرند و .. خلاصه من هم راضی شدم بدون عکس برام بفرستن : چرا دروغ میگی عزیز ؟؟ من به شما گفتم مانیتور توی جعبش هست و بسته بندی شده درست ولی من نگفتم بزارید فردا عکس بگیرم من به شما گفتم اگه راضی هستید از کارتن درش بیارم و همون لحظه براتون عکسشو بفرستم : درسته ؟؟
در ضمن من به شما گفتم اگر ناراضی هستی بدون هیچونه بهانه ای حاضرم مانیتور رو پس بگیرم : درسته ؟؟؟ بعدش شما گفتید برادرتون زده شکسته پایه مانیتور رو خوب به من چه ربطی داره ؟؟؟
مانیتور من رو همون طوری که براتون ارسال کردم صحیح و سالم همون طور هم برام ارسالش کنید
شما قصدتون این هست که مبلغی که به من دادید از اون یه چیزی کم کنید ولی من زیر بار زور نمیرم
لطف کنید مانیتور منو همونطوری که براتون ارسال کردم هونطورم برام ارسالش کنید
وسلام
علی جان.وقتی ازت عکس خواستم.نگفتی فردا باید ببرم مغازه عکس بگیرم؟ پرسیدم مگه دوربین نداری، گفتی دوربین دارم، اما دیگه گذاشتم تو کارتن و ... که من هم گفتم اشکالی نداره! غیر از اینه؟
متاسفانه شما متوجه منظور من نمیشی.من میگم شما باید مشخصات درست مونیتور رو به من میدادی.
مونیتور دست دوم نه در حد اک.بیشتر از یک سال کار کرده نه 3 ماه.گارانتی 6 ماه مونده نه دوسال.پایه خوردگی داره.
خوب دلیل ترک الان پایه هم میتونه هموی پیچ گوشتی انداختن شما برای باز کردنش باشه.
حرف زور کدومه؟ من گفتم با توجه به این مشخصات مانیتور اون قیمتی که من به شما پرداخت کردم نمیارزه!
به هر حال.من نهایت بک پایه برای این تهیه میکنم یا با چسب میچسبونم میره.اما این درست نیست.
موفق باشی.

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384
علی جان.وقتی ازت عکس خواستم.نگفتی فردا باید ببرم مغازه عکس بگیرم؟ پرسیدم مگه دوربین نداری، گفتی دوربین دارم، اما دیگه گذاشتم تو کارتن و ... که من هم گفتم اشکالی نداره! غیر از اینه؟
متاسفانه شما متوجه منظور من نمیشی.من میگم شما باید مشخصات درست مونیتور رو به من میدادی.
مونیتور دست دوم نه در حد اک.بیشتر از یک سال کار کرده نه 3 ماه.گارانتی 6 ماه مونده نه دوسال.پایه خوردگی داره.
خوب دلیل ترک الان پایه هم میتونه هموی پیچ گوشتی انداختن شما برای باز کردنش باشه.
حرف زور کدومه؟ من گفتم با توجه به این مشخصات مانیتور اون قیمتی که من به شما پرداخت کردم نمیارزه!
به هر حال.من نهایت بک پایه برای این تهیه میکنم یا با چسب میچسبونم میره.اما این درست نیست.
موفق باشی.

من میگم راضی نیستی برام برگشت بزن
زدی شکستی پایه مانیتور رو بعد انتظار داری برات برگشت بزنم !!!
من موقعی که پایه مانیتور رو در میاوردم فقط یکمی خش ورداشت
امتیاز منفی چرا ؟؟

siakhan

Registered User
لایک‌ها
423
من میگم راضی نیستی برام برگشت بزن
زدی شکستی پایه مانیتور رو بعد انتظار داری برات برگشت بزنم !!!
من موقعی که پایه مانیتور رو در میاوردم فقط یکمی خش ورداشت
امتیاز منفی چرا ؟؟
همین دیگه! شما وقتی تو تو صیف کالا صداقت به خرج ندادی، من با چه اطمینانی کالا رو پس بفرستم و امیدوار باشم که پولم رو برگردونی!
مطمنا اون ترک روی پایه هم دست گل خودته؛ اخه کی با پیچ گوشتی صفحه رو از پایه جدا میکنه!!!

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384
همین دیگه! شما وقتی تو تو صیف کالا صداقت به خرج ندادی، من با چه اطمینانی کالا رو پس بفرستم و امیدوار باشم که پولم رو برگردونی!
مطمنا اون ترک روی پایه هم دست گل خودته؛ اخه کی با پیچ گوشتی صفحه رو از پایه جدا میکنه!!!
اول اینکه اگه قرار بود پولی خورده بشه جنسی فرستاده نمیشد
دوم اینکه من به شما گفتم امروز یا فردا پول واریز کنم جنس رو برام ارسلا کن
سوم اینکه خودت گفتی برادرت زده پایه مانیتور رو شکسته

بالا