• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش محصولات آنتی ویروس اوریجینال کسپرسکی 2023 نسخه گلوبال *بدون نیاز به فیلتر شکن و قابل فعال سازی در تمام کشورها* Kaspersky 2023

yn_ali

Registered User
لایک‌ها
35
سلام
مبلغ خرید به حسابتون واریز شد مشخصات رو براتون ایمیل کردم
ممنون

astanboos

Registered User
لایک‌ها
781
بنظر شما برای سیستم خونگی avira بهتر هست یا nod32

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
بنظر شما برای سیستم خونگی avira بهتر هست یا nod32
سلام
تمام آنتی ویروس های قرار گرفته شده در پست اول تاپیک برای کاربران خانگی مناسب میباشند. انتخاب برند آنتی ویروس نیز با شخص خریدار است اما در صورتیکه کاربر از کامپیوتری با سخت افزار پایینی بهرمند باشد در این زمان با اولویت بندی به ایشان آنتی ویروس هایی همچون ایست، اف سکیور و اویرا را پیشنهاد خواهیم کرد.

مؤفق باشید

ali9999

Registered User
لایک‌ها
42
Kaspersky Total Security 2015 (B18 بصورت اوریجینال برای 3 کامپیوتر بمدت 1 سال 66000 تومان
شرایط لطفا

i-morteza72

Registered User
لایک‌ها
99
با سلام دوست عزیز محصولات plan b تو سایت رجیستر نمیشن ؟؟
من یک سوالی دارم
من یک بار یه انتی ویروس گرفتم eset sec یه سریال داشت تو جهبه بعد به سایت eset رفتیم رجیستر کردیم use pass داد اومدیم تو انتی ویروس زدیم دقیقا جایی که خواسته بود . یه جورایی همه چی قانونی و و اکی شد و ۱ سال خوب کار کرد
یه بارم خریدم آوردم تو خونه دیدم use pass رو نوشته رو سی دی بعد گفته برید تو قسمت update اینا وارد کنید این Use pass رو نه تو قسمت اصلی برنامه تو قسمت اصلی میزدم ارور میداد ولی تو قسمت update میزدیم update میشد !
ممنون میشم راهنماییم کنید که محصولات شما جز کودوم هست

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
با سلام دوست عزیز محصولات plan b تو سایت رجیستر نمیشن ؟؟
من یک سوالی دارم
من یک بار یه انتی ویروس گرفتم eset sec یه سریال داشت تو جهبه بعد به سایت eset رفتیم رجیستر کردیم use pass داد اومدیم تو انتی ویروس زدیم دقیقا جایی که خواسته بود . یه جورایی همه چی قانونی و و اکی شد و ۱ سال خوب کار کرد
یه بارم خریدم آوردم تو خونه دیدم use pass رو نوشته رو سی دی بعد گفته برید تو قسمت update اینا وارد کنید این Use pass رو نه تو قسمت اصلی برنامه تو قسمت اصلی میزدم ارور میداد ولی تو قسمت update میزدیم update میشد !
ممنون میشم راهنماییم کنید که محصولات شما جز کودوم هست
سلام
برخی لایسنس محصولات پلان B قابلیت ثبت و رجیستر در سایت سازنده آنتی ویروس مربوطه را دارند.

قابل توضیح است در محصولات Eset از پلان A برای خریدار یک کد ارسال می شود تا ایشان در زمان مورد نیاز از این قسمت که مربوط به سایت اصلی www.eset.com میباشد محصول مورد نظر را ثبت نموده و نام کاربری و رمز عبور محصول خود را دریافت کند. همچنین باید توجه داشت پس از ثبت کد محصول و دریافت ایمیل از سوی سایت Eset جواز کاربر فعال خواهد شد.

در محصولات ایست از پلان B برای خریدار نام کاربری و رمز عبور محصول مورد نظر مستقیماً از طرف ایمیل ما به پست الکترونیکی کاربر ارسال خواهد شد و ایشان با ورود اطلاعات در قسمت Username & Password که مربوط به قسمت اصلی لایسنس برنامه میباشد می تواند از محصول خریداری شده استفاده نماید. همچنین نیاز به هیچگونه تغییرات در تنظیمات برنامه نمیباشد.

مؤفق باشید

i-morteza72

Registered User
لایک‌ها
99
سلام
برخی لایسنس محصولات پلان B قابلیت ثبت و رجیستر در سایت سازنده آنتی ویروس مربوطه را دارند.

قابل توضیح است در محصولات Eset از پلان A برای خریدار یک کد ارسال می شود تا ایشان در زمان مورد نیاز از این قسمت که مربوط به سایت اصلی www.eset.com میباشد محصول مورد نظر را ثبت نموده و نام کاربری و رمز عبور محصول خود را دریافت کند. همچنین باید توجه داشت پس از ثبت کد محصول و دریافت ایمیل از سوی سایت Eset جواز کاربر فعال خواهد شد.

در محصولات ایست از پلان B برای خریدار نام کاربری و رمز عبور محصول مورد نظر مستقیماً از طرف ایمیل ما به پست الکترونیکی کاربر ارسال خواهد شد و ایشان با ورود اطلاعات در قسمت Username & Password که مربوط به قسمت اصلی لایسنس برنامه میباشد می تواند از محصول خریداری شده استفاده نماید. همچنین نیاز به هیچگونه تغییرات در تنظیمات برنامه نمیباشد.

مؤفق باشید
داداش ممنون از جوابت فقط یه سوال
در محصولات ایست از پلان B تو کودوم قسمت زده میشه user pass اون جایی که موقع نصب میاره اکتیو کنی و user pass میخواد ؟؟؟؟؟ یا تو قسمت update بزنامه زده میشه این User pass?

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
داداش ممنون از جوابت فقط یه سوال
در محصولات ایست از پلان B تو کودوم قسمت زده میشه user pass اون جایی که موقع نصب میاره اکتیو کنی و user pass میخواد ؟؟؟؟؟ یا تو قسمت update بزنامه زده میشه این User pass?
خواهش می کنم.

بله، دقیقاً پس از نصب آنتی ویروس ایست، 3 گزینه برای کاربر نمایش داده شده که شما میبایست گرینه ی دوم یعنی Activate using a Username and Password را انتخاب نموده و اطلاعات مربوطه را در دو فیلد Username & Password وارد نمایید.

مؤفق باشید

p30suite

Registered User
لایک‌ها
150
سلام همشهری
یه لطفی کن واسه ما هم پ.خ کن شرایط و قیمت
Kaspersky Internet Security – Multi-Device 2015 (B8 بصورت اوریجینال برای 4 دستگاه (همان 3 کاربر + 1 کاربر مجاز) بمدت 1 سال 89000 تومان
اینکه واسه دفتر تبلیغاتی که دارم همین مورد خوبه؟ واسه همه سیستمها میخوام نصب کنم و تعویض ویندوز هم هر ماه داریم :D
ممنونم

yn_ali

Registered User
لایک‌ها
35
با تشکر از لطفتون
اکانت به مدت 365 روز شارز شد
تو کترتون موفق باشید

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام همشهری
یه لطفی کن واسه ما هم پ.خ کن شرایط و قیمت
Kaspersky Internet Security – Multi-Device 2015 (B8 بصورت اوریجینال برای 4 دستگاه (همان 3 کاربر + 1 کاربر مجاز) بمدت 1 سال 89000 تومان
اینکه واسه دفتر تبلیغاتی که دارم همین مورد خوبه؟ واسه همه سیستمها میخوام نصب کنم و تعویض ویندوز هم هر ماه داریم :D
ممنونم
سلام
شرایط برای شما ارسال شد.

مؤفق باشید

mld_y

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Kaspersky Internet Security 2015 (A6 بصورت اوریجینال برای 10 کامپیوتر بمدت 1 سال
شرایط لطفا

s3dreza

Registered User
لایک‌ها
131
سلام
محصولات صفحه اول وجود داره؟
سایت برای خرید انلاین دارید؟
ممنون

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام
محصولات صفحه اول وجود داره؟
سایت برای خرید انلاین دارید؟
ممنون
سلام
بله، محصولاتیکه در پست اول تاپیک قرار گرفته شده اند موجود میباشند.
خیر.

مؤفق باشید

khafann

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. من یه دونه A2 می‌خوام لطفا. با تشکر. در ضمن حدود 8 ماه پیش هم از شما خرید کرده‌ام;)

بالا