• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

انتخاب شاپ عرضه کننده تلفن همراه با کیفیت

babalak

Registered User
لایک‌ها
122
سلام آقا امیر
میخواستم بدونم این گوشی هایی که توی تاپیک معرفی می کنید موجود دارید یا سفارش می گیرید از چین؟
گوشی های پنتک نمیارید؟

الان با 600-700 تومن میشه یه گوشی حداکثر 5 اینچ(یا اگه واقعا گزینه خوبی بود تا 5.3) با مشخصات زیر خرید؟
کیفیت صفحه نمایش خوب(مهم نیست فول اچ دی باشه، در واقع چه بهتر که 720p باشه بخاطر سرعت بیشتر و مصرف کمتر)
کیفیت صدای خوب
اجرای بازی های جدید و قدیم بدون هیچ مشکلی
باطری خوب به بالا
بند مهم نیست، دوربین مهم نیست، شخامت کمتر از 9 باشه، پشتیبانیش هم خوب باشه..
خودم نظرم روی لنوو اس 920 هست اما میترسم سخت افزارش قدرت نداشته باشه!

راستی تبلت کار نمی کنید؟

ممنون

runner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
یک عدد گوشی هایر 718 خریداری شد منتظر کد رهگیری
با تشکر از اقای احسانی:)

mohamad n

Registered User
لایک‌ها
592
حاجی سلام
لیست نفرستادی حاجی
برنامه قبلی رو کنسل کنم فقط خرید کنم شرایط چطوریه؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام آقا امیر
میخواستم بدونم این گوشی هایی که توی تاپیک معرفی می کنید موجود دارید یا سفارش می گیرید از چین؟
گوشی های پنتک نمیارید؟

الان با 600-700 تومن میشه یه گوشی حداکثر 5 اینچ(یا اگه واقعا گزینه خوبی بود تا 5.3) با مشخصات زیر خرید؟
کیفیت صفحه نمایش خوب(مهم نیست فول اچ دی باشه، در واقع چه بهتر که 720p باشه بخاطر سرعت بیشتر و مصرف کمتر)
کیفیت صدای خوب
اجرای بازی های جدید و قدیم بدون هیچ مشکلی
باطری خوب به بالا
بند مهم نیست، دوربین مهم نیست، شخامت کمتر از 9 باشه، پشتیبانیش هم خوب باشه..
خودم نظرم روی لنوو اس 920 هست اما میترسم سخت افزارش قدرت نداشته باشه!

راستی تبلت کار نمی کنید؟

ممنون
سلام
همین لنوو که انتخاب کردی خیلی گزینه خوبیه اینیو هم سری جدید باباتری 2800 خیلی عالیه ویاهواوی جی700 با رم 2 گیگ وچهارهسته ای کیفیت تصویر ips به سلیقه خودت انتخاب کن

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
حاجی سلام
لیست نفرستادی حاجی
برنامه قبلی رو کنسل کنم فقط خرید کنم شرایط چطوریه؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
سلام شرمنده خیلی گرفتارم گوشی های اصلی رو کارکن هرکدوم 20 هزار زیر قیمت علاالدین تقدیم میکنم.

m_karbalai

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام آقای احسانی s duos 2 موجود دارین؟چه رنگی؟قیمت به تعداد 3 عدد رو اگه ممکنه پخ کنین.

m_karbalai

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام آقای احسانی s duos 2 موجود دارین؟چه رنگی؟قیمت به تعداد 3 عدد رو اگه ممکنه پخ کنین.

babalak

Registered User
لایک‌ها
122
سلام
همین لنوو که انتخاب کردی خیلی گزینه خوبیه اینیو هم سری جدید باباتری 2800 خیلی عالیه ویاهواوی جی700 با رم 2 گیگ وچهارهسته ای کیفیت تصویر ips به سلیقه خودت انتخاب کن
خیلی ممنون
راستش دوست دارم سایز همون 5 باشه، اما اگه گوشی باریک و زیبا باشه و صفحه ش واقعا خوب باشه تا 5.3 هم مشکلی نداره
من خیلی اهل بازی هستم و دوست دارم قدرت خوبی داشته باشه
این آی نیو رو میشناسم، انصافا پدیده بوده، این جدیده الان قیمتش چنده؟ موجود دارید؟
تو کیفیت صدا کدوم یکی از این 3 تا بهترن؟
بازم ممنون

hoomanx0x0x

Registered User
لایک‌ها
56
خیلی ممنون
راستش دوست دارم سایز همون 5 باشه، اما اگه گوشی باریک و زیبا باشه و صفحه ش واقعا خوب باشه تا 5.3 هم مشکلی نداره
این آی نیو رو میشناسم، انصافا پدیده بوده، این جدیده الان قیمتش چنده؟ موجود دارید؟
بازم ممنون
سلام من دو رو پیش از اقای احسانی یه ۹۲۰ خریدم از وقتی دستمه هرکی دیده شیفتش شده کیفیت عالی سخت افزار عال دوربین در حد ۱۳ باطری فوق العاده دو روز مدام با رایتل دیتا روشن دارم کار میکنم من خودم گوشی زیاد میفروشم اینو واسه خودم برداشتم از اقای احسانی هم ممنونم بخرید شک نکنید هم فروشنده عالیه هم گوشی

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام
هرسه مورد خیلی خوب هستن بنا به توصیه دوست عزیزم آقای شهرستانی لنوو گزینه خیلی خوبیه بخصوص آنتن دهی و باتری و کیفیت تصویر و دوربینش هیچ نقصی نداره.

خیلی ممنون
بازم ممنون

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام دوست خوبم

من برای این گوشی یک اشتباه تایپی داشتم ول امشب لیست صفحه اول رو تصحیح میکنم. قیمت همکاری رو هم خدمت جنابعالی 425 تقدیم میکنم دوتا مشکی موجود است.

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
ای نیو سری جدیدی با باطری 2800 هستش؟
وارد بازار شده؟یا بعد عید ؟

negaar66

Registered User
لایک‌ها
22
ضمن عرض ارادت خدمت استارتر عزیز یه اکسپریا زد مشکی سالم با مشکل ترک درب پشت واسه فروش موجوده. قیمت هم مناسبه واسه فروش فوری حدود ۸۰۰

با تشکر

Last edited:

youngman2u

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ای نیو سری جدیدش با باتری 2800 هست آیا

کسی موجود داره؟

هرکی داشت یه پخ به من بده

runner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
گوشی من رسید با تشکر از اقای احسانی:)

abdollah12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام آقای احسانی آقا دیگه تو کار تبلت نیستید؟ قبلا از تون یه تبلت خریدم راضیم ! راستی تو صفحه ی اول لینک میدید سایتتون ولی سایتتن مشخصات گوشی ها رو نمیاره و خطا میده!
لطفا تا حدود 600 تا 700 یا کمتر!!یه گوشی چینی خوب معرفی کنید با دوربین عالی د رحد اکسپریا وی!(منظورم کیفیته نه مگا پیکسل) که فلش مموری هم بخونه (با کابل) و باتریش قوی باشه صفحه هم زیاد بزرگ نباشه (مهم دوربین و باترییه)البته اگه چنین گوشی هم موجودی نداشته باشید و تو راهه مهم نیست می تونم صبر کنم! واقعا ممنون میشم
(راستی اس تو پلاس ندارید؟)

زنده باشید

بالا