• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

انتخاب شاپ عرضه کننده تلفن همراه با کیفیت

hamidreza722

Registered User
لایک‌ها
359
]
مساله مقايسه نيست. يعني شما بجاي توليدكننده تشخيص ميدي كه قيمت اين با گوشي خاص يكي بشه؟ مساله اينه كه چرا يهو انقدر قيمت زياد شده؟
چه ربطی داره؟اون بنده خدا میگه با این قیمت میرم یک گوشی برند میخرم.خب با 280 تومن هم میشه یک گوشی برند خرید.ولی ایا به درد میخوره؟توی اون رنج قیمت امکان نداره گوشی ای مثل هیر 910 پیدا کنید.من خودم چند بار تصمیم رفتم بفروشم 910 رو .ولی چون نتونستم جایگزین تو اون رنج قیمت پیدا کنم براش این کار رو کردم

MRM6

Registered User
لایک‌ها
727
]

چه ربطی داره؟اون بنده خدا میگه با این قیمت میرم یک گوشی برند میخرم.خب با 280 تومن هم میشه یک گوشی برند خرید.ولی ایا به درد میخوره؟توی اون رنج قیمت امکان نداره گوشی ای مثل هیر 910 پیدا کنید.من خودم چند بار تصمیم رفتم بفروشم 910 رو .ولی چون نتونستم جایگزین تو اون رنج قیمت پیدا کنم براش این کار رو کردم
دوستمون پرسيدن چرا گوشي 410 تومني شده 490. همين!

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451

karen2030

Registered User
لایک‌ها
20
با سلام خدمت اقای احسانی.
برای شروع کارم تعدادی گوشی لازم دارم اگه موجود دارین بهم قیمت بدین

htc rezound - haier w910 - visun - s4 clone - inew v3
اینا هر کدومو بشه و بگین کیفیتش اوکی هست رو تعداد برمیدارم
سلام من 910 دارم تست شده 481 بدون قاب و ضد خش كه اگه اونارم خواستي 26 تومانه

solymans

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
(هایر w910فروش ویژه قیمت480 هزارتومان
قاب ژله ای موجود است.)
سلام. موجود دارید ؟
قیمت گوشی؟
قیمت قاب ؟
ارسال رایگان یا ...
از طریق سایت تون سفارش بدیم یا اینجا؟
راهنمای کنید خریداریم

ppoliut

Registered User
لایک‌ها
6
عزیز zte z5s mini نمیاری؟
تو رنج قیمت خودش گوشیه خیلی خوبیه.

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام ویژه خدمت همه دوستان خوبم

نکته اول دوستانی که راجع به قیمت هایر اعتراض داشتن باید عرض کنم ما هیچ تمایلی به گران فروشی نداریم و خود شما میدونید در اقتصاد عرضه و تقاضا قیمت را مشخص میکند در اینجا هایر 910 بدلیل کمبود برای ما آلان 50 هزارتومان گرانتر خریداری میکنیم و کاری هم نمیشه کرد ولی باز هم به نظر من این گوشی تا 550 هزار ارزش فروش داره به چند دلیل که همه ما میدانیم اول اینکه گوشی بسیار محکم و سخت جونی است امتحانش رو هم پس داده دوم سخت افزار خوبی داره بخصوص دوربین و تاچ ضد خش و مقاوم در مقابل آب که شما مثلا" با گوشیه اکسپریا گو مقایسه کن یا سامسونگ اس3 مینی هایر خیلی سرتره.

javad19

Registered User
لایک‌ها
619
حاج مهدی از لحاظ سخت افزاری و دوربین ووطراحی و باطری... هایر w910 بهتره یا inew v3

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
سلام ویژه خدمت همه دوستان خوبم

نکته اول دوستانی که راجع به قیمت هایر اعتراض داشتن باید عرض کنم ما هیچ تمایلی به گران فروشی نداریم و خود شما میدونید در اقتصاد عرضه و تقاضا قیمت را مشخص میکند در اینجا هایر 910 بدلیل کمبود برای ما آلان 50 هزارتومان گرانتر خریداری میکنیم و کاری هم نمیشه کرد ولی باز هم به نظر من این گوشی تا 550 هزار ارزش فروش داره به چند دلیل که همه ما میدانیم اول اینکه گوشی بسیار محکم و سخت جونی است امتحانش رو هم پس داده دوم سخت افزار خوبی داره بخصوص دوربین و تاچ ضد خش و مقاوم در مقابل آب که شما مثلا" با گوشیه اکسپریا گو مقایسه کن یا سامسونگ اس3 مینی هایر خیلی سرتره.
دقیقا تایید میشه حرف آقا امیر

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
?????????????????????????????

سلام

نوت 3 هشت هسته ای قیمت خیلی خوبی داره حتما" آمارشو میگیرم ازش یه نعداد نمونه بیاریم تست کنیم اگرخوب بود که بازهم سفارش خواهیم داد.

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام
گوشی inew چهارهسته ای با بنچمارک 16000 است و کیفیت تصویر و سایز مناسبتری نسبت به هایر داره علاوه با این otg هم ساپورت میکنه با دوربین 13 تنها برتری هایر ضد خش بودن تاچ هست.
حاج مهدی از لحاظ سخت افزاری و دوربین ووطراحی و باطری... هایر w910 بهتره یا inew v3

xmanz

Registered User
لایک‌ها
107
Inew موجود دارین؟
گفته بودین تا اخر هفته میاد.
!!!!"!!!!!!"

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
دادا نوت 3 نمونه های 4 هسته ای که تو سایت های ایرانی میفروشن رو تایید میکنید واسه خرید؟
http://www.gooshitarh.com/mobile/14...2.3 گیگاهرتز 4 هسته ای واقعی بدون هک#comments
با توجه به این که حالا حالا ها شما نمیارین عرض کردم یه گوشی مناسب مد نظرم هست تو رنج 600 که inew بهترین انتخاب بود که باطریش ضعیفه وگرنه خیلی خوب بود...

mhy1

Registered User
لایک‌ها
246
سلام
دوست عزیزم اجناس آکبنده؟
تحویل حضوری هم دارید؟ (تهران هستم)
یه لنوو 820 سفید میخواستم، منوی فارسی پیشفرض داره؟
در نهایت ممنون میشم قیمتش رو هم پخ بفرمایید ...

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
دادا نوت 3 نمونه های 4 هسته ای که تو سایت های ایرانی میفروشن رو تایید میکنید واسه خرید؟
http://www.gooshitarh.com/mobile/142/SAMSUNG گلكسي نوت3کلون:سی پی یو 2.3 گیگ چهارهسته ای ؛ رم 2.5 گیگ واقعی و دوربین 13 - سی پی یو 2.3 گیگاهرتز 4 هسته ای واقعی بدون هک#comments
با توجه به این که حالا حالا ها شما نمیارین عرض کردم یه گوشی مناسب مد نظرم هست تو رنج 600 که inew بهترین انتخاب بود که باطریش ضعیفه وگرنه خیلی خوب بود...
سلام
من طرح ها رو توصیه نمیکنم اگرهم خواستی اس4 چهارهسته ای برام میاد واینیو خیلی بهتره

بالا