• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

انتخاب شاپ عرضه کننده تلفن همراه با کیفیت

khaghanpour

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
باتریشم اصل فقط لوازمش چینیه
مطمئنید ؟ آخه واسه من پشت باتری زده ساخته شده به وسیله شرکت guangzhou tws که یه شرکت چینی هست . اینم سایت سازنده http://www.tws.com/web/index.php . لطفا دوستانی که اچ تی سی ویگرو دارنیه نگاه به باتریشون بندازن ببینن مال اونا هم همینجوریه ؟

amiredge

Registered User
لایک‌ها
10
سلام.آقا لوازم جانبی apple 5c روداری؟
مثلا قاب پشتی.(همون در گوشی)

alidj66

Registered User
لایک‌ها
8
سلام ، تا اونجایی که من میدونم اینجوری نیست. یعنی گوشی که من دارم که ساخت تایوانه و داخل خود گوشی نوشته تایوان ، تنها ایرادش اینه که لوازم همراهش تقلبی و چینیه و مثلا سیم شارژرش زیاد جنس خوبی نداره و باتریشم به نظر مطمئن نمیاد. ولی خود گوشی قوی و بدون اشکاله تقریبا و نسبت به قیمتش خیلی میرزه
شما همین مدل رو از همین سایت خریدین که روی خودش نوشته ساخت تایوان یا از بازار تهیش کردین ؟
راستی حافظه خود گوشی 16 گیگ ـه یا مموری 16 همراهشه ؟
سخت افزاری که نوشته شده در حد خودشه و واقعا در حد این سخت افزار و دوربین جواب میده ؟؟
پیشاپیش از جوابتون ممنون

kolahesiah

Registered User
لایک‌ها
185
یک عدد 718 خریداری شد
امروز هم به دستم رسید
خیلییی خوشگل و خوش دسته
ممنون

mo|-|sen

Registered User
لایک‌ها
50
lenovo a820 خریدم تایچ بالای صفحش کار نمیکنه. میخواستم بدونم شما تاچ میاری؟

Sent from my Lenovo A820 using Tapatalk 4

khaghanpour

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
شما همین مدل رو از همین سایت خریدین که روی خودش نوشته ساخت تایوان یا از بازار تهیش کردین ؟
سخت افزاری که نوشته شده در حد خودشه و واقعا در حد این سخت افزار و دوربین جواب میده ؟؟
پیشاپیش از جوابتون ممنون

از این سایت نخریدم و از یه بنده خدای دیگه خریدم ولی تا اونجایی که میدونم یه بار از این گوشی حدودا ده روز پیش اومده دوبی و یه سری از وارد کننده ها خریدن و تو ایران میفروشن و همشون یه مدل هستن و فرقی نداره که از کجا بخرین . حافظه داخلیش 16 هست و کارت حافظه میخوره ولی جز لوازمش نیست. سخت افزارش رو هم کاملا تست کردم و صد در صد درست بود. سی پی یو ساخت شرکت کوالکام هست که بزرگترین و بهترین سازنده به حساب میاد ولی از سری اسکورپین هست که یه نسل قبل از کریت ساخته شده ، یعنی شما میتونین این گوشی رو از نظر سخت افزار با مثلا وان اس مقایسه کنید و بگید چون وان اس سی پی یو کریت داره پس حدودا 20 یا نهایتا 25 درصد از این گوشی قوی تره. دوربینشم به نظر من عالیه. فقط دو تا ایراد میشه از این گوشی گرفت ، یکی اینکه انقدر سنگینه که به عنوان آلت قتاله میشه ازش استفاده کرد :D دوم اینکه اندرویدی که روش نصبه 4.0.3 هست که زیاد به درد نمیخوره و حتما باید یه رام غیر رسمی روش نصب بشه که من احتمالا فردا یه رام خوب بریزم . در کل با این قیمت امکان نداره بتونید گوشی با این قدرت و امکانات پیدا کنید ، حتی تا 650 تومن هم همچین گوشی گیر نمیاد !

khaghanpour

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
پیشاپیش از جوابتون ممنون

از این سایت نخریدم و از یه بنده خدای دیگه خریدم ولی تا اونجایی که میدونم یه بار از این گوشی حدودا ده روز پیش اومده دوبی و یه سری از وارد کننده ها خریدن و تو ایران میفروشن و همشون یه مدل هستن و فرقی نداره که از کجا بخرین . حافظه داخلیش 16 هست و کارت حافظه میخوره ولی جز لوازمش نیست. سخت افزارش رو هم کاملا تست کردم و صد در صد درست بود. سی پی یو ساخت شرکت کوالکام هست که بزرگترین و بهترین سازنده به حساب میاد ولی از سری اسکورپین هست که یه نسل قبل از کریت ساخته شده ، یعنی شما میتونین این گوشی رو از نظر سخت افزار با مثلا وان اس مقایسه کنید و بگید چون وان اس سی پی یو کریت داره پس حدودا 20 یا نهایتا 25 درصد از این گوشی قوی تره. دوربینشم به نظر من عالیه. فقط دو تا ایراد میشه از این گوشی گرفت ، یکی اینکه انقدر سنگینه که به عنوان آلت قتاله میشه ازش استفاده کرد :D دوم اینکه اندرویدی که روش نصبه 4.0.3 هست که زیاد به درد نمیخوره و حتما باید یه رام غیر رسمی روش نصب بشه که من احتمالا فردا یه رام خوب بریزم . در کل با این قیمت امکان نداره بتونید گوشی با این قدرت و امکانات پیدا کنید ، حتی تا 650 تومن هم همچین گوشی گیر نمیاد !

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
تایید میشه

alidj66

Registered User
لایک‌ها
8
با تشکر از توضیحات کامتون
من قصدم اینه که این گوشی رو واسه خانومم بخرم و واسه همین توی خریدش وسواس بخرج میدم ، اون سنگینیه وزنش در حدی هست که واسه خانوم مناسب نباشه ؟ ، باتری گوشی شما خوبه ؟ (آخه توی فروم دیگه ای چند نفری شاکی و مدعی بودن که 5،6 ساعت !!! رو بزور دووم میاره و و یه عده در مقابل حتی تا 3 الی 4 روز رو مدعی میشدن!!!) حالا شما که اینطور صادقانه معایب-مزایای این گوشی رو بیان کردین نظرتون چیه ؟
راستی آخرین رام این گوشی چنده ؟ و چرا این گوشی توی بازار ایران تقریبا نیست ؟؟
ممنون از پاسخگوییتون

behnoom

Registered User
لایک‌ها
18
سلام داداش امیر داری inew v3 قیمت با تخفیف؟؟؟

khaghanpour

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
با تشکر از توضیحات کامتون
من قصدم اینه که این گوشی رو واسه خانومم بخرم و واسه همین توی خریدش وسواس بخرج میدم ، اون سنگینیه وزنش در حدی هست که واسه خانوم مناسب نباشه ؟ ، باتری گوشی شما خوبه ؟ (آخه توی فروم دیگه ای چند نفری شاکی و مدعی بودن که 5،6 ساعت !!! رو بزور دووم میاره و و یه عده در مقابل حتی تا 3 الی 4 روز رو مدعی میشدن!!!) حالا شما که اینطور صادقانه معایب-مزایای این گوشی رو بیان کردین نظرتون چیه ؟
راستی آخرین رام این گوشی چنده ؟ و چرا این گوشی توی بازار ایران تقریبا نیست ؟؟
ممنون از پاسخگوییتون

سنگینه دیگه بستگی به سلیقه و سختگیری خودشون داره . وزن مناسب واسه گوشی های با این سایز حدودا 130 گرمه ولی این گوشی 170 گرم وزن داره . باتریشم زیاد تعریفی نداره و واسه من با استفاده معمولی کمتر از یه روز خالی میشه ولی تا اونجایی که میدونم با ریختن یه رام خوب مصرفش کمتر میشه و احتمالا تا یک روز و نیم بشه روش حساب کرد .آخرین رام رسمی هم که گفتم 4.0.3 هست ولی رام های غیر رسمی تا 4.4.2 هم اومده واسش . اگه میتونید یکم دیگه بیشتر هزینه کنید واسه خانمتون گوشی htc one sv رو پیشنهاد میکنم فکر کنم با حدود 670 بشه تهیه کرد و رنگ سفیدش خیلی شیکه و اندروید و سنس جدید هم واسش اومده . ولی همین گوشی هم با این قیمت عالیه و من راضیم

MRM6

Registered User
لایک‌ها
727
آقا honor 3c 3g كه عرضه شده. نميارين؟

payamb

Registered User
لایک‌ها
434
سلام امیرخان
امیرخان htc virgo لوارمش اصلیه؟
و اینکه شماره سریالش با شماره سریال جعبش مطابقت داره؟

saeed ebrahimi

Registered User
لایک‌ها
24
باعرض سلام خدمت شما دوست عزیز یه سوال داشتم از خدمدتون گوشی inew v3 میخاستم به نظر شما خوبن واگر موجود دارین قیمتم برام محبت کنید با تاشکر از شما

ELF02

Registered User
لایک‌ها
10
سلام می خواستم بدونم inew رو کی میارین در چه رنگ بدندای هست و قیمتش چند و خرید حظوری هم دارید؟ لطفآ پ خ کنید
با تشکر

بالا