برگزیده های پرشین تولز

فروش منصفانه اکانت رپیدشیر Rapidshare

MohsenG

Registered User
لایک‌ها
7
ninox عزیز اکانت رپید ارسال شد لطفا PM را چک کنید...

تعداد اکانت باقیمانده = 3 عدد
این قیمت فقط تا پایان نیمه شعبان (آخر چهارشنبه) معتبر میباشد ....
در ضمن دوستان میتونند در این مدت درخواست بدهند و هر وقت مایل بودند اکانتشون فعال بشه ...

MohsenG

Registered User
لایک‌ها
7
فروش ویژه تمام شد .....:(

تعداد اکانت موجود = 4 اکانت یکماهه

.
:rolleyes:

Shahryar_NEO

Registered User
لایک‌ها
11
من این تاپیک را دیر دیدم !

بچه ها اما نگران نباشید حالا که فروش ویژه ایشون تموم شد یک پیشنهاد خوب دارم :

http://forum.persiantools.com/t89036.html

6 ماه اکانت پرمیوم و خیلی از مزایای دیگه فقط 10 هزار تومن برای 6 ماه مثل آی پی اختصاصی ، *** Free ، 2 میلیون ایمیل ایرانی + 4 نرم افزار ایرانی!

MohsenG

Registered User
لایک‌ها
7
شما بهتره تو تاپیک دیگران تبلیغ نکنی صد در صد اینو میدونی ....

دوستان فروش اکانت ادامه دارد ...
با شرایط جدید ....
در ضمن چون این اکانتهایی که من میدم از پوینت ایجاد شدن مشکل بسته شدن اکانت از طرف رپیدشیر رو ندارند و خیالتون تخت تخت باشه ......

mahdimp5

Registered User
لایک‌ها
3
برای من هم نحوه واریز رو ارسال کن. راستی اگه بانک سامان حساب داشته باشی خیلی باحال میشه

فرشته

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای من هم نحوه واریز رو ارسال کن

Dark Sector

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
309
سلام

لطفا قیمت و شرایط رو برام PM کنید.

hamidk

Registered User
لایک‌ها
144
اگر اکانت دارید شرایط را pm بفرمائید (چند تا سوال هم دارم اگر بتونید جواب بدید ممنون می شم)
پوینت هم دارند؟ / می توانم از چند جا دانلود کنم (خونه + اداره) / پوینت ها چطور اضافه می شوند؟ / با سیبا می توانم پرداخت کنم؟
ممنون

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
چون اين اکانتها با پوينت extend يا ايجاد شدن خودشون پوينت ندارن. از n جا ميتونين استفاده کنين. برای اضافه شدن پوينت بايد از اکانت شما دانلود فايل های بيشتر از 1 مگ به صورت free انجام بشه و کسی که دانلود ميکنه نبايد بيش از 5 پوينت در يه ساعت گذشته ايجاد کرده باشه. هر دانلود برابر است با يک point.

MohsenG

Registered User
لایک‌ها
7
سلام

لطفا قیمت و شرایط رو برام PM کنید.

سلام،ارسال شد;)

اگر اکانت دارید شرایط را pm بفرمائید (چند تا سوال هم دارم اگر بتونید جواب بدید ممنون می شم)
پوینت هم دارند؟ / می توانم از چند جا دانلود کنم (خونه + اداره) / پوینت ها چطور اضافه می شوند؟ / با سیبا می توانم پرداخت کنم؟
ممنون

شرایط ارسال شد .جناب amin007110 توضیحات کامل در مورد سوالات شما دادند.
اکانت ها یا مستقیم از رپید شیر خریداری میشن که قیمت بالایی دارند ( حدود 10 تا 11 هزار تومن ) و اگه ارزونتر باشه یکم مشکوکه که ممکنه با PayPal تقلبی خریداری شده باشه که رپید بعد از 2-3 روز میفهمه و اکانتو میبنده یا اینکه اکانتها از طریق پوینت ایجاد میشن که قیمتش دیگه دست فروشنده هست ولی پوینت اولیه رو ندارن اما مطئن هست و رپید اونارو نمیبنده ...

در مورد سوال آخر فکر کنم در حال حاضر بتونی از هر بانکی کارت به کارت کنی

سلام الان اکانت داری دوست عزیز؟

مهران جان اکانت برای شما ارسال شد ...

MohsenG

Registered User
لایک‌ها
7
برای تمام دوستانی که تقاضا کرده بودند . شرایط ارسال شد ...
موجودی اکانت 2 عدد میباشد ... قبل از واریز هرگونه وجه از وجود اکانت اطمینان حاصل کنید ...

mehran.zand

Registered User
لایک‌ها
1
مرسی دریافت شد.

چون اين اکانتها با پوينت extend يا ايجاد شدن خودشون پوينت ندارن. از n جا ميتونين استفاده کنين. برای اضافه شدن پوينت بايد از اکانت شما دانلود فايل های بيشتر از 1 مگ به صورت free انجام بشه و کسی که دانلود ميکنه نبايد بيش از 5 پوينت در يه ساعت گذشته ايجاد کرده باشه. هر دانلود برابر است با يک point.

دوست من اینجوری که شما میگیید و درست هم هست خیلی طول میکشه که 10000 پوینت جمع بشه
درسته؟ یعنی 10000 بار باید فایل ما رو دانلود کنن؟ اگر کسی دانلود کنه و اکانت راپید شیر هم داشته باشه
یعنی با اکانت دانلود کنه پوینتی به ما تعلق نمیگیره؟؟ یه کم بیشتر توضیح بدید دوستان ممنون میشم :blink:

MohsenG

Registered User
لایک‌ها
7
مرسی دریافت شد.

دوست من اینجوری که شما میگیید و درست هم هست خیلی طول میکشه که 10000 پوینت جمع بشه
درسته؟ یعنی 10000 بار باید فایل ما رو دانلود کنن؟ اگر کسی دانلود کنه و اکانت راپید شیر هم داشته باشه
یعنی با اکانت دانلود کنه پوینتی به ما تعلق نمیگیره؟؟ یه کم بیشتر توضیح بدید دوستان ممنون میشم :blink:

سلام
درسته ، رپید قانونهای سختی داره تا افراد نتونند تقلب کنند . رپید برای جلوگیری از تقلب افراد برای جمع آوری پوینت این قانون رو گذاشته ....
هر فایلی که بیشتر از یک مگابایت باشه و فردی که اکانت پریمیوم نداره (Free User) این فایل رو دانلود کنه به شما یک امتیاز تعلق میگیره ، به شرطی که این فرد در یکساعت گذشته بیش از 5 بار فیلی رو بدین صورت دانلود نکرده باشه ...
رپید به ازای هر 10000 امتیاز یک اکانت 30 روزه رایگان جایزه میده که میتونید اونو برای تمدید اکانت خودتون استفاده کنید یا اینکه یک اکانت 30 روزه جدید بسازید ...
مثلا شما میبینید فایلی 100 بار دانلود شده اما رپید مثلا 30 امتیازشو به شما داده ...:wacko:

mehran.zand

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
درسته ، رپید قانونهای سختی داره تا افراد نتونند تقلب کنند . رپید برای جلوگیری از تقلب افراد برای جمع آوری پوینت این قانون رو گذاشته ....
هر فایلی که بیشتر از یک مگابایت باشه و فردی که اکانت پریمیوم نداره (Free User) این فایل رو دانلود کنه به شما یک امتیاز تعلق میگیره ، به شرطی که این فرد در یکساعت گذشته بیش از 5 بار فیلی رو بدین صورت دانلود نکرده باشه ...
رپید به ازای هر 10000 امتیاز یک اکانت 30 روزه رایگان جایزه میده که میتونید اونو برای تمدید اکانت خودتون استفاده کنید یا اینکه یک اکانت 30 روزه جدید بسازید ...
مثلا شما میبینید فایلی 100 بار دانلود شده اما رپید مثلا 30 امتیازشو به شما داده ...:wacko:

:blush: خیلی سخت گیره بابا

بالا