برگزیده های پرشین تولز

فروش موتور جستجوی قدرتمند serch.ir

peyjoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من 25000تومان خریدارم. اگه میفروشی یا علی؟;)

Adel

Registered User
لایک‌ها
5
من به دلیل مشکلات مالی خیلی خیلی زیاد ناچار شدم اسکریپت موتور جستجویی رو که خودم مخصوص خودم نوشته بودم رو بفروشم
www.serch.ir

:(( ای بابا بی خیال پسر خوب

این چیزی نیست که من بخوام مدعیش بشم ولی نمی دونم از کی تا به حال دو تا عکس بکگراند کردن شده برنامه نویسی

این و یکسال پیش میشه بگی از کی خریدی ؟ چند خریدی ؟ که حالا میخوای 120 تومان بفروشی و یه جوری می گی نوشتی که آدم واقعا به خودش شک می کنه

اسكريپتي كه از yahoo google اينا بگيره نشون بده كه 10 تا 100 تاش ريخته كه ديگه اين قيمت ها رو نداره

حامد جان حق با شماست ولی هیچ کدوم سرج ویدیو و عکس و موزیک و اخبار به این شکل رو ندارند که از چند موتور ریدر کنند و این و من 3 سال پیش واسه سایت کاکتوس دات کام نوشتم و 2 سال ازش استفاده شد و ..... بعد هم 20 تومان یا 25 تومان به ایشون دادم ( البته یک سال پیش نمونه های مشابه کمتر بود )

+ همین طور هم که مشاهده می کنید بخاطر قدیمی بودن API های اسکریپت کار نمی کنه و نتایجی رو پیدا نمی کنه

منصور جان بی خیال شو حداقل بگو یک همچین اسکریپیتی داری و می خوای بفروشی این جوری ننویس که نوشتی یا حداقل بگو برات نوشتن :) هر چند اول هم گفتم اسکریپت خاصی هم نیست که من بخوام زیاد چیزی بگم چند تا CLASS و چند خط کد

اگه کسی هم می خواد ورژن جدیدشو می تونم با هزینه معقولانه ای در اختیارشون بزارم این ورژن رو 20 تومان ورژن جدید 40 تومان

موفق و پیروز باشید

Last edited:
بالا