برگزیده های پرشین تولز

فروش میکسر بهرینگر XENYX X1832USB

sia.music20

Registered User
لایک‌ها
2
این دستگاه کاملا در حدآکه یه خط روش نیست دارای کارت صدای داخلی 24/96 کیلوهرتز جهت ضبط باکامپیوتر و افکت های حرفه ای و قابل تنظیم ودارای کمپرسور.با قیمت بسیار عالی بفروش می رسد....

قیمت پايه: 850000 تومان

تحویل حضوری در شهر های تهران و خوزستان

عكس:
100_1436.JPG100_1437.JPG

Last edited:

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
سلام آقا مجتبی عزیز پارسال دوست امسال آشنا ...خب آقا اینو برای ما چند حساب میکنی؟ تعویض هم داری؟ قیمت کفو برام بفرست و اینکه قدرتش چطوره؟ افکتاش خوب عمل میکنه قعطی نداره؟ چون الان از یکی از فروشنده ها پرسیدم گفتش یکسری که usb میخوره افکتاش مورد داره ..این چه جوریه کارش؟ ممنون

sia.music20

Registered User
لایک‌ها
2
به به آقا سعيد گل گلاب.قابلتو نداره عزيزم.متاسفانه فقط فروشه.قيمتشم واقعا كفه كفه قيمتو زدم و خيلي خوب زدم خودت دست تو بازاره ميدوني ولي نهايت چون تويي يه تخفيف كوچولو بت ميدم.راجب افكتاشم متاسفانه خيلي از اين بچه ها بلد نيستن با افكتاي اين كار كنن و فكر ميكنن مشكل دارنو بدردنميخورن چون 16 تا افكت فقط داره يعني خوب نيستن.در صورتي كه اين 16 نوع افكت داره ولي هر كدوم قابل تنظيمن.يعني مثلا شما يه ديلي(يا همون اكو تكرار) داري ولي كامل ميتوني تنظيمش كني كه چندبار تكرار كنه و با چه سرعتي تكراركنه يعني بصورت خيلي حرفه اي و استوديويي.و باقي افكتاشم به همين شكل.هيچ مشكلي هم ندارن من خودم خيلي خوشم اومد از اين امكاناتش.اون كمپرسورشم كه رو لاين ها ميكروفون داره ديگه واقعا محشره ديگه آدم واقعا چي ميخواد از يه ميكسر!!من در خدمتم...

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
به به آقا سعيد گل گلاب.قابلتو نداره عزيزم.متاسفانه فقط فروشه.قيمتشم واقعا كفه كفه قيمتو زدم و خيلي خوب زدم خودت دست تو بازاره ميدوني ولي نهايت چون تويي يه تخفيف كوچولو بت ميدم.راجب افكتاشم متاسفانه خيلي از اين بچه ها بلد نيستن با افكتاي اين كار كنن و فكر ميكنن مشكل دارنو بدردنميخورن چون 16 تا افكت فقط داره يعني خوب نيستن.در صورتي كه اين 16 نوع افكت داره ولي هر كدوم قابل تنظيمن.يعني مثلا شما يه ديلي(يا همون اكو تكرار) داري ولي كامل ميتوني تنظيمش كني كه چندبار تكرار كنه و با چه سرعتي تكراركنه يعني بصورت خيلي حرفه اي و استوديويي.و باقي افكتاشم به همين شكل.هيچ مشكلي هم ندارن من خودم خيلي خوشم اومد از اين امكاناتش.اون كمپرسورشم كه رو لاين ها ميكروفون داره ديگه واقعا محشره ديگه آدم واقعا چي ميخواد از يه ميكسر!!من در خدمتم...

سلام از ماست عزیزم ..من بدونم تو بعضی وقتها خندم میگیره از دست خودمو خودت اگه اونجا بودم رسما خفت میکردم ولی خب چه کنم که دوستت دارم ..قیمت آخرشو برام بفرست .مرسی

sia.music20

Registered User
لایک‌ها
2
قربونت برم عزيزم درسته با هم اختلاف جغرافيايي 180 درجه داريم ولي دوستت داريم :p ايشالا بتونم بيام از نزديك يكم كشتي بگيريم با هم :D
فرستادم واست....

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
قربونت برم عزيزم درسته با هم اختلاف جغرافيايي 180 درجه داريم ولي دوستت داريم :p ايشالا بتونم بيام از نزديك يكم كشتي بگيريم با هم :D
فرستادم واست....

انشالله دستت درد نکنه مرسی

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
حیف که پول من جور نشد اگر موافق باشی یه ضبط دارم سونی در حد صفر و دارای کارتون اگر تعویض داشتی بهم خبر بده

fsara8763

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزيز من در تهران هستم و مايلم دستگاه شما رو ببينم و انشالله خريداري نمايم لطفاً بفرماييد كجا ميتونيم همديگر رو ببنيم ؟
شماره تماس من 09125693073 سبحاني مهر

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
سلام مجتبی جان داداش میشه بگی که این دستگاه وقتی ارگ و میکروفن همزمان بهش وصل میشه زیر بار که نمیخوابه ؟مشکل لیمیتر نداره ؟چون بعضی ازین دستگاها یجورایی وقتی همزمان خواننده میخونه صدای کیبورد میاد پایین کلا حال گیری میشه

Savash.m.e

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این دستگاه کاملا در حدآکه یه خط روش نیست دارای کارت صدای داخلی 24/96 کیلوهرتز جهت ضبط باکامپیوتر و افکت های حرفه ای و قابل تنظیم ودارای کمپرسور.با قیمت بسیار عالی بفروش می رسد....

قیمت پايه: 850000 تومان

تحویل حضوری در شهر های تهران و خوزستان

عكس:
مشاهده پیوست 486226مشاهده پیوست 486227
سلام حاجی هنوز داریش یا نه

بالا