• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش هاست نت افزار

night sun

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
باسلام
بنده سرویس نقره ای نت افزار را به قیمت 89000 تومان خریداری کردم و یک دامین رایگان یکساله هم هنگام ثبت نام دریافت کردم. زبان سایتم فارسی نیست و قصد استفاده از ادسنس رو دارم و به همین خاطر قصد فروش دارم. هاست در تاریخ 92/2/1 ایجاد شده و تا تاریخ 93/2/1 فرصت داره
قیمت پیشنهادیتون رو بفرمایید

Last edited:

rezat1

Registered User
لایک‌ها
292
باسلام
بنده سرویس نقره ای نت افزار را به قیمت 89000 تومان خریداری کردم و یک دامین رایگان یکساله هم هنگام ثبت نام دریافت کردم. زبان سایتم فارسی نیست و قصد استفاده از ادسنس رو دارم و به همین خاطر قصد فروش دارم. هاست در تاریخ 92/2/1 ایجاد شده و تا تاریخ 93/2/1 فرصت داره
قیمت پیشنهادیتون رو بفرمایید

خب استفاده از هاست نت افزار که مغایرت نداره با اون 2 استفاده ای که گفتید ( زبان سایت انگلیسی و استفاده از ادسنس )
برای ادسنس سایت باید انگلیسی باشه . هاست ایرانی که مشکلی نداره .

night sun

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خب استفاده از هاست نت افزار که مغایرت نداره با اون 2 استفاده ای که گفتید ( زبان سایت انگلیسی و استفاده از ادسنس )

خوب دوست عزیز ادسنس کلا با ایران مشکل داره و استفاده از هاستینگ ایرانی یعنی اینکه 1.یا شما خودتون ایرانی هستین 2.یا ارتباطی با ایران دارید که هردو = عدم تایید سایت

rezat1

Registered User
لایک‌ها
292
خوب دوست عزیز ادسنس کلا با ایران مشکل داره و استفاده از هاستینگ ایرانی یعنی اینکه 1.یا شما خودتون ایرانی هستین 2.یا ارتباطی با ایران دارید که هردو = عدم تایید سایت

اصلا همچین چیزی نیست . فقط سایت فارسی نباید باشه همین .

با این حساب حرف شما دامین هم نباید از شرکت های ایرانی بگیرید چون متوجه میشن

night sun

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

اصلا همچین چیزی نیست . فقط سایت فارسی نباید باشه همین .

با این حساب حرف شما دامین هم نباید از شرکت های ایرانی بگیرید چون متوجه میشن

دوست عزیز کی گفته نمیشه دامین رو به شرکت های دیگه ترانسفر کرد؟

بالا