برگزیده های پرشین تولز

فروش ويژه و استثنايي زمين در چالوس-نمك آبرود-تلكابين............

reza.direct

Registered User
لایک‌ها
21
يه خونه با دوتا مغازه در چالوس يكجا با قيمت بسيار مناسب موجوده.......بهترين موقعيته

reza.direct

Registered User
لایک‌ها
21
داخل شهركت قيمت ها بالاي 1 تومن هست.
ولي تو شهرك هاي اطراف و نمك ابرود با فاصله هاي كمتر از 1 كيلومتر با شهركت از 300 تومن هست
شما دقيقا چه متراژ و با چه قيمتي مد نظرتون هست؟
و تو رنجي قيمتي ميخواين
يه زمين 600 متري در شهر چالوس با سند و كاربري هم تجاري و هم مسكوني با قيمت خيلي خيلي خوب موجود هست.متري 10.5 ميليون.با توجه به موقعيتش قيمتش خيلي عالي هست.
از دوستان اگه كسي مشتري داره پورسانت عالي داده مي شود

parsrayane

Registered User
لایک‌ها
93
من رو 300 تا 500 متر مد نظرم هست
برای ویلا

reza.direct

Registered User
لایک‌ها
21
داخل شهرك رو بايد حداقل متري يه ميليون در نظر بگيرين
ولي بيرون شهرك ت شهرك هاي اطراف و منطقه هاي خوب زمين ميتوني با قيمت متري 300 به بالا گير بيارين
ويلا هم تو رنج قيمت 150 ميليون به بالا دارم.
دقيقا بفرمايين چقدر پول ميخواين هزينه كنين و اينكه حتما داخل شهرك نمك ابرود بايد باشه يا نه؟
چون شهرك هاي ديگه هم موقعيت هاي خيلي عالي دارن و از نظر امنيت هم عالي هستن و مشكلي ندارن

reza.direct

Registered User
لایک‌ها
21
بييياااااااااااااااااا بالاااااااااااا

powvex

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
283
من یک زمین میخوام تو بافت باشه (یعنی اجازه ساخت بدن)، دید کوه و دریا رو داشته باشه، سند شش دانگ منگوله دار. مشخصات کامل و قیمت بهم بده.

reza.direct

Registered User
لایک‌ها
21
با اين مشخصات كم پيدا ميشه.چون اينجا اكثر زمين ها سند دار نيستم.ولي مشكل ساخت ندارن.

powvex

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
283
زمینی که سند نداشته باشه اصلا ارزش نداره. نه میشه ساخت طبق قانون جدید شهرداریها نه چیز دیگه. تو بافت هم که نباشه بخشداری دیگه حق صدور مجوز حتی دیوارکشی هم نداره.
شورا هم به هیچ وجه حق دخالت نداره.

reza.direct

Registered User
لایک‌ها
21
از اطلاعات شهرداري ها خبر نداريد پس
اگه تو بافت نباشه مجوزها تو شوراي محل بررسي ميشه و گرفتن مجوزش راحتر هسا اتفاقا
در داخل بافت شهري باشه باز مجوز با يكم دردسر كم ميشه گرفت. تو شمال هيچ زميني سند شيش دانگ نداره و خيلي به ندرت هستن كه سند دار باشن.
من همين چند وقت پيش يه ويلا رو تموم كردم و كارهاي جوازشو انجام دادم و سندشو گرفتم
اون چيزي كه شما ميگين يه قانون هست كه از بيرون نگاه ميكنين اينجوري نشون ميده ولي چيزي كه داره عملا اجرا ميشه چيز ديگه هست.اون هم به خاطر نوع بافت منطقه هست چون اگه قار باشه فقط زمين هاي سند دار اجازه ساخت داشته باشن اونقوت خيچكسي نميتونه اينجا ساخت و ساز كنه حتي افراد بومي همين منطقه.خودشون هم اين مسله ميدونن
در مورد ساخت و ساز در محدوده بافت هيچ مشكلي نيست در خارج بافت هم با استفاده از شوراي محلي اينكار انجام ميشه

بالا