• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش ویتا وای فای همراه بازی دیجیتالی zero escape و هک vhbl 2.06 رم 8

2flow

Registered User
لایک‌ها
46
-----------------------------------

2flow

Registered User
لایک‌ها
46
----------------------------------------

2flow

Registered User
لایک‌ها
46
up......takhfifidam

mohsenloveme

Registered User
لایک‌ها
11
اول اینکه 1اپ واسه دوستمون
ببخشید به عنوان اپ حساب کنید ولی نت psp 3000 دارم خواستم ویتا بگیرم.جریانش چطوریاست؟کسی اطلاعات کامل دار؟از همه همه تر کپی خور میشه؟cd هاش چه قیمته؟کلا ممنون میشم بهم اطلاعات بدید

2flow

Registered User
لایک‌ها
46
اول اینکه 1اپ واسه دوستمون
ببخشید به عنوان اپ حساب کنید ولی نت psp 3000 دارم خواستم ویتا بگیرم.جریانش چطوریاست؟کسی اطلاعات کامل دار؟از همه همه تر کپی خور میشه؟cd هاش چه قیمته؟کلا ممنون میشم بهم اطلاعات بدید
خواهش میکنم در خدمت هستم:
اول این که ویتا هک نشده یعنی باید بازی اورجینال بخری واسش بازی هاش رو یا باید به صورت فیزیکی بخری که یه جور مموری هستن نه سی دی...یا به صورت دیجیتالی بخری که دانلود میشن
بازی هاش رو اگه نو بخری قیمت حدودی 170 تومن بسته به بازیش بالا و پایین داره اگه هم دست دو بخوای بین 70 داره تا 120 تومن....در کل اگه خیلی پولدار نیستی حسابی دردسر هست تهیه بازی هاش از طرفی چون کنسول تازه اومده هنوز بازی های درست حسابی زیادی نداره.....از طرفی خود کنسول یه دستگاه قدرتمند هست که از کار کردن باهاش لذت خواهی برد جزییات رو تو نت میتونی پیدا کنی.....برای کسی که میخواد از ویتا لذت ببره اینترنت پر سرعت هم لازمه تا از قابلیت های کنسول نهایت استفاده رو ببره سوال دیگه ای بود در خدمت هستم

SHAHAB DRAGON V

Registered User
لایک‌ها
109
یه توضیح مختصر مفید و کامل. + اینکه اگه خریدیش میتونی پیش همه رفیقات پز مایه داریتو بدی تا چششون دراد !!!:D:devil:

(بی جنبه بازی !! )

mohsenloveme

Registered User
لایک‌ها
11
2flow عزیز ممنونم از پاسختون.مطمئنم اینم هک میشه.این دستگاه اینده بسیار خوبی داره کاملا پیشبینی میشه.1سوال دیگه این که رو psp 3000 مطمئنا God Of War رو دیدی.بازی روون نیست حالا سوال من این جاس که بازیهای قدیمی رو ویتا هم میان ( من شنیدم هک میخواد ) تا حالا بازی های psp قدیمی ها رو روش دیدی؟میخوام بدونم روون اجرا میشن یا نه؟در کل هدفم اینه که:
psp خودم رو بفروشم و جاش ویتا بگیرم تا هکش بیاد با بازی های قدیمی روش حال کنم و مطمئن باشم روون و عالی اجراشون میکنه
(از استارتر عزیز بسیار معذرت میخوام . 1جور اپ حساب کن و اگه کوچکترین مشکلی هست بگو تو پیام خصوصی سوالاتم رو بپرسم.اگه این جا میپرسم اولین دلیلش اپ و دومین دلیلش کسایی که مثل من اطلاعات ندارن 1چیزایی دست گیرشون بشه )

shams03

Registered User
لایک‌ها
512
با psp سری اول تعویض داری ؟

2flow

Registered User
لایک‌ها
46
2flow عزیز ممنونم از پاسختون.مطمئنم اینم هک میشه.این دستگاه اینده بسیار خوبی داره کاملا پیشبینی میشه.1سوال دیگه این که رو psp 3000 مطمئنا God Of War رو دیدی.بازی روون نیست حالا سوال من این جاس که بازیهای قدیمی رو ویتا هم میان ( من شنیدم هک میخواد ) تا حالا بازی های psp قدیمی ها رو روش دیدی؟میخوام بدونم روون اجرا میشن یا نه؟در کل هدفم اینه که:
psp خودم رو بفروشم و جاش ویتا بگیرم تا هکش بیاد با بازی های قدیمی روش حال کنم و مطمئن باشم روون و عالی اجراشون میکنه
(از استارتر عزیز بسیار معذرت میخوام . 1جور اپ حساب کن و اگه کوچکترین مشکلی هست بگو تو پیام خصوصی سوالاتم رو بپرسم.اگه این جا میپرسم اولین دلیلش اپ و دومین دلیلش کسایی که مثل من اطلاعات ندارن 1چیزایی دست گیرشون بشه )

بله من حدود 4-5 سال به طور کاملا حرفه ای کارم psp بود و اکثر بازی هاش رو تموم کردم ویتا به صورت رسمی بازی های psp رو ساپورت میکنه ولی باید اون هارو بخری....یعنی مثلا بازی psp رو به صورت دیجیتال از استور به قیمت مثلا 9 دلار بخری بنابراین نمیتونی بازی های کپی psp رو با ویتا بیاری....البته یه هک هست که من هم رو دستگاهم یه نسخه اش رو دارم که به شما اجازه میده بازی های کپی psp رو اجرا کنی این هک متاسفانه در آپدیت های جدید سونی پچ شده یعنی دیگه کسی قادر به این کار نیست مگر اینکه دستگاه قدیمی گیر بیاری که اتفاقا این هک هم داشته باشن که نایاب هستن....هکی که من رو دستگاهم دارم فقط برنامه های پی اس پی رو اجرا میکنه توضحیات رو بخونی در پست متوجه میشی...در کل روی اجرای بازی های کپی psp رو ویتا حساب نکن چون اگر هم هک کنی دیگه نمیتونی آنلاین بشی با ویتا خلاصه خیلی مشکل ساز هست....البته یه نفر این جا یه ویتا واسه فروش گذاشته که این قابلیت رو داره میتونی اون رو بخری....از لحاظ روون بودن و غیره ویتا بسیار بسیار قدرتمند تر از psp هست حتی خود سونی گفته به اندازه ps3 (البته نه اونقدر) پردازنده psp حداکثر 333 Mhz رو ساپورت میکنه رمش هم فکر کنم 32 یا 64 باشه اما ویتا از چهار پردازنده 4 هسته ای با حداکثر فرکانس 2Ghz با رم 256 در رزلوشن دو برابر psp کار میکنه....خلاصه خیلی قوی هست ولی در اجرای بازی های psp تا اونجا که من فهمیدم پردازنده بالاتر از 333 Mhz بالاتر نمیره چون نیازی بهش نیست
راستی من یادم نمیاد گاد آو وار رو پی اس پی تیک بزنه....کلا اگه هم افت فریم داشته خیلی کم بوده....
در مورد هک شدن ویتا هم بله بالاخره هک میشه ولی معلوم نیست چقدر طول بکشه مثلا ps3 حدود 4 سال طول کشید:(
ولی یه خبر خوب این که امسال بازی های فوق العاده ای داره واسه ویتا میاد....تو e3 خواهیم دید:)
با psp سری اول تعویض داری ؟

نه دوست عزیز شرمنده....

mohsenloveme

Registered User
لایک‌ها
11
بسیار ممنونم اگه میخواستم این مطالب رو از جای دیگه به دست بیارم کلی اذیت میشدم.1چیز دیگه.ممکنه جریان اکانت uk و us رو بگی...و بعضی ها میگن بازی با کد و بی کد.این دیگه چه جور اصطلاحییه؟

2flow

Registered User
لایک‌ها
46
بسیار ممنونم اگه میخواستم این مطالب رو از جای دیگه به دست بیارم کلی اذیت میشدم.1چیز دیگه.ممکنه جریان اکانت uk و us رو بگی...و بعضی ها میگن بازی با کد و بی کد.این دیگه چه جور اصطلاحییه؟
اکانت us یا uk در محتوا یکسان هستن ولی مثلا بازی هایی که برای اعضای plus رایگان میشه تو این دوتا فرق داره....مطلب مهم این هست که اگه بخوای یه بازی بخری تو us باید به دلار بخری و تو uk به پوند بنابراین اکانت us به صرفه تر هست....مطلب کد بازی که میگی بعضی از بازی ها برای آنلاین بازی کردن یه کد مخصوص دارن که توی بازی هست و کد فقط روی یه دستگاه قابل استفاده است
اگر بازی لیتل بیگ رو دست دو بخری اگه طرف آنلاین بازی کرده باشه و کدش رو مصرف کرده باشه شما دیگه نمیتونی با اون بازی آنلاین بزنی مگر اینکه کد جدید بخری بعضی از بازی ها مثل
کال آو نید فور فیفا....برای آنلاین نیازی به کد ندارن و آنلاینشون مجانی هست....

2flow

Registered User
لایک‌ها
46
up--------------------

2flow

Registered User
لایک‌ها
46
up------up

--------------------------

Last edited:

2flow

Registered User
لایک‌ها
46
----------------------

HEk2

Registered User
لایک‌ها
400
اصلا ربطی نداره که خرید با دلار به صرفه اس !!!

چون 1 بازی به دلار مثلا 49.9 دلاره ولی همون بازی مثلا 39.9 پوند

از لحاظ خرج تومنی یکسان هستش دوستان ...

2flow

Registered User
لایک‌ها
46
اصلا ربطی نداره که خرید با دلار به صرفه اس !!!

چون 1 بازی به دلار مثلا 49.9 دلاره ولی همون بازی مثلا 39.9 پوند

از لحاظ خرج تومنی یکسان هستش دوستان ...

تهیه کارت های us خیلی راحت تر از uk هست...این رو هم مدنظر داشته باشید از لحاظ قیمت هم اون طوری نیست که یکسان بشه باز صرفه با دلاره

HEk2

Registered User
لایک‌ها
400
بله تو راحتی تهیه کارت های us شکی نیست
ولی از لحاظ خرج تومنی یکسان هستش یا 1 اختلاف خیلی ناچیزی ...

بالا